Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.274
Nie no, ja też jestem za tym żeby zabrać im wszystkie wioski, na wszystkich światach. Przy kolejnym wykryciu perma ban na IP. Nie ma tak że ja biorę urlop w pracy bo muszę walnąć nockę bo leci akcja na mnie, a potem front przepycha jakiś gość na bociku co całą akcję sobie przespał.

Ale ja nie wiem za czym Ty jesteś, popieram jedynie postulat o blaszki
 

mevest

Chłop
Wynik reakcji
67
Perm przede wszystkim kasowałby konto. A tak? Zdejmą wioski z frontu a po powrocie dostaną darmy znów i dalej będą sobie grać. Właściwie dopóki się nie skasuje limitu grubych to konto można szybko odbudować.
A tak przynajmniej byłby bat na bo cenie bo wiązałoby się to z ryzykiem utraty konta, gdzie ludzie często zbierali jakieś blaszki etc.

Teraz te bany wpadły gdzie nawet nie ma wolnych karet by coś z tym zrobić na szybko. Zanim zorganizuje się akcje i przerzuci grube z obrzeży to Ci gracze będą już wracać.

W Tibii jakoś permy lecą za bocenie i nawet czołowe konta kasowali. Można? Można.
Od razu niech dodają blaszkę "BOCIARZ" i do każdego konta przykleją zamiast normalnych blach
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.958


I wykres dochodów.. po wzięciu się za boty gra ożyła.

W innych grach też za bocenie, cheaty są po prostu permy.
A w plemionach? Przeniesienie do innej parafii
Gra która powinna być martwa 20 lat temu dalej żyje, a plemiona zamiast banować bociarzy wolą ich hodować, co poradzisz jak nic nie poradzisz, możesz ustawić sobie klauna na profilowe żeby pasował do wizerunku uczciwego gracza próbująćego grać w plemiona w 2024 xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.274
Gra która powinna być martwa 20 lat temu dalej żyje, a plemiona zamiast banować bociarzy wolą ich hodować, co poradzisz jak nic nie poradzisz, możesz ustawić sobie klauna na profilowe żeby pasował do wizerunku uczciwego gracza próbująćego grać w plemiona w 2024 xD

Tak tak, tego się trzymaj. Liczę, że klaun pozostanie na długo. Tylko jeszcze koledze Landosiowi podrzuć
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.399
nie dla czolowych fontowcow witam, a jedynych fontowcow witam, zauwaz ze nikt poza chorielem i mefisto tu sie nie wypowiada z witam (w sposob regularny). taki tam drobny szczegol
Najlepsze jest to, że wypowiada się mefisto, który nie gra na tym świecie a choriel
To coś jak black, który tak samo wypowiada się w imieniu witam xd
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.274
posypała się fala banów za boty, z kasacją (jak powinno być).
Parę godzin później support policzył ile kasy stracą na skasowaniu bociarzy i kary zmieniono na 5 dni, dostaliśmy pare dni odpoczynku od smrodu a w weekend wrócą bociarze jak gdyby nigdy nic, na 99% dalej na botach.

Przynajmniej do weekendu spokój. Przypominam, że członek Twojego plemienia, oszust, gra dalej nawet dziś
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.274
I po to tworzone są boty, za które nie ma żadnej kary.

xUNc ja mam do Ciebie pytanie.
Wiesz, że bardzo Cię cenię i lubię i pewnie na dłuższą metę nawet w tym temacie byśmy ustalili jakieś wspólne stanowisko.
Ale nie potrafię nie zadać pytania, które mnie bardzo ciekawi.
Gdzie byłeś gdy przedstawiałem dowody na oszustwa @Landoś?
Dlaczego wtedy nie darłeś szat i nie robiłeś protestu?
Pytam z czystej ciekawości, bo tego nie rozumiem.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.274
Jakby teraz fluxik usunął konto to ile osobom by poszlo reakcji xd
Black to mu zawdzięcza życie bo on nastuka tych 4 k postów i każda wypowiedź jest lajkowana chociaż nie każda bo ma pół tysiąca mniej xd

Jeśli Ciebie interesują reakcje, to już wiadomo po co tu jesteś. Żeby motłoch Cię wielbił.

Ja tego nie potrzebuję, mogę mieć ich 3 razy więcej, ale nie będę wypowiadał się wbrew sobie
 
Do góry