Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.456
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.699
Dobra wymyśliłem nowy czelendż tzw. Kłódka czelendż
Każdy z założycieli z top 20 plemion wrzuca przegląd członków plemienia u tego który będzie miał najmniej kłódek przy nickach wygrywa moje gratulacje
@Keymil LoveOrHate
@Małpa Yea Banana z Briką
@pajton.88.
@Pietrek z Sosnowca
@ktoś z dudu
@Interion
@TypowyMirekHandlarz
@Snuffy83
@AdiosMtherF
@OdKlEJoNy Architekt
@Sh1roo
@ExpertoCredite
@Makser
To jest genialne

Choć na miejscu Witam bym nie grał w te grę xD
 

Sikorrrr

Łucznik
Wynik reakcji
784
Przecież nikt na wstępie nie napisze, że ma bota. Wręcz przeciwnie. Dobrze, że żaden ze zbanowanych nie zarzekał się na matkę czy coś. A gdyby plemię wiedziało to by i tak plotka wyciekła ;p
@WIELKI SUŁTANAT (Choriel) pisał nie raz nie dwa, że jedzie na bocie, nie wierzę że nie wiedziałeś :) on jest tak głupi, że pisał to na grupie mess na 190 dodając, ze nie widzi w tym problemu xD mniej więcej między pisaniem, że jest „królem w Anglii”, a tym że każda akcje wybroni xd

No to zobaczymy teraz jak się będzie bronić zza krat xD
 
Wynik reakcji
2.699
@WIELKI SUŁTANAT (Choriel) pisał nie raz nie dwa, że jedzie na bocie, nie wierzę że nie wiedziałeś :) on jest tak głupi, że pisał to na grupie mess na 190 dodając, ze nie widzi w tym problemu xD mniej więcej między pisaniem, że jest „królem w Anglii”, a tym że każda akcje wybroni xd

No to zobaczymy teraz jak się będzie bronić zza krat xD
Nie musisz bronić akcjixD


Jesli nie masz konta
 

ozi228 x siemkas

Miecznik
Wynik reakcji
175
@WIELKI SUŁTANAT (Choriel) pisał nie raz nie dwa, że jedzie na bocie, nie wierzę że nie wiedziałeś :) on jest tak głupi, że pisał to na grupie mess na 190 dodając, ze nie widzi w tym problemu xD mniej więcej między pisaniem, że jest „królem w Anglii”, a tym że każda akcje wybroni xd

No to zobaczymy teraz jak się będzie bronić zza krat xD
Od kiedy król zmywa naczynia?
 
Wynik reakcji
1.075
Dobra wymyśliłem nowy czelendż tzw. Kłódka czelendż
Każdy z założycieli z top 20 plemion wrzuca przegląd członków plemienia u tego który będzie miał najmniej kłódek przy nickach wygrywa moje gratulacje
@Keymil LoveOrHate
@Małpa Yea Banana z Briką
@pajton.88.
@Pietrek z Sosnowca
@Thug in-Dudu
@Interion
@TypowyMirekHandlarz
@Snuffy83
@AdiosMtherF
@OdKlEJoNy Architekt
@Sh1roo
@ExpertoCredite
@Makser

Joe chyba pisał, że w Dudu nikt bana nie wyłapał
 
Do góry