Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.246
jeszcze jakiś czas temu sam nazywałeś mnie przyjacielem, teraz kłamiesz wszędzie na mój temat

zwykły frajer pompka jesteś to cię usunąłem, proste

Nie nie kłamczuszku.
Ja w ostatnich dniach się śmiałem jedynie z Twoich wcześniejszych wpisów w kontekście tego jak rozwaliłeś się wczoraj offami.
Nie obrażałem, ni nic. Ale widać zabolało i dziś usunąłeś z przyjaciół, choć sam zapraszałeś.
Chcesz wojny, będziesz miał wojnę. Ja chętnie.
 

Fluxik

MEMIARZ
Wynik reakcji
2.563
@kanar A enek nic nie łączy z dudu, chce Ci wytłumaczyć że koalicja to wymysł, po prostu łącza ludzie kropki, podobnie połączone są wasze, zabezpieczyliscie sobie granicę przy APK, enki zrobiły to samo z Ti. Brika podpisała się z dudu, APK podpisało się z bcm i ares.
Akcja rodzi reakcje.
Mylisz się!
TI jest podpisane sojkiem z DUDU, oraz ma PONa z eNkami, czyli eNki są w koalicji z DUDU przecież...
Potężna KOALICJA POŁUDNIA istnieje bo FO to ogłosiło. Gierka się nie liczy.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.289
Tak sobie wbiłem zobaczyć reakcję po dzisiejszej akcji i niczego innego się nie spodziewałem jak tego, że ludzie z APK będą walić sobie konia do statystyk. Xd
No nie no fakt, wybitna akcja na +0 i pare zburzonych budyneczków

Kiedy to wy jesteście na bombie zegarowej a nie my xD Jeszcze takie stosunki piękne, więc walenie dalej w APK da wam mniej wiecej tyle co nic
No to czekamy na odwet APK jak już witam przełamane i plus 50 na kolejnej akcji
Ale dobrze wiecie, ze naszym celem absolutnie nie jest pchanie tego frontu, bo mamy za sobą tysiące wiosek do zjedzenia, a wy sie dusicie w centrum.

Jesteście tak obsrani, że nawet do speed po pona poszliście, żeby broń boże ich 10 kratkowy front was nie zjadł. A my sobie was będziemy gotować w centralnym kotle, razem z braćmi z ares zjadając setki barb, które w ciągu miesiąca pięknie odwrócą froncik.

A trzon APK jest silniejszy niż trzon witam i takie są fakty, dodatkowo ares ma naprawdę kupę dobrych wojaków. Powodzenia!


Ale don't get me wrong, jestem pewny że witam ma jeszcze 7 asów w rękawie w postaci hejek, ojebania pały większej ilości plemion (w tym TI/!N!), wyciągania kretów które dobrze wiemy że macie (i vice versa) i kreatywnej walki. W końcu Witam jest jak obecny Usyk w swoim prime, a APK co najwyżej jak stary Tyson, który tak trochę już nie domaga xD
Co wcale dyplomatycznie nie gra na waszą korzyść, bo dyplomatyczne hodowanie was i dawanie wam kroplówki to hodowanie przyszłego bardzo, bardzo silnego wroga :)
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
648
No nie no fakt, wybitna akcja na +0 i pare zburzonych budyneczków

Kiedy to wy jesteście na bombie zegarowej a nie my xD Jeszcze takie stosunki piękne, więc walenie dalej w APK da wam mniej wiecej tyle co nic

Ale dobrze wiecie, ze naszym celem absolutnie nie jest pchanie tego frontu, bo mamy za sobą tysiące wiosek do zjedzenia, a wy sie dusicie w centrum.

Jesteście tak obsrani, że nawet do speed po pona poszliście, żeby broń boże ich 10 kratkowy front was nie zjadł. A my sobie was będziemy gotować w centralnym kotle, razem z braćmi z ares zjadając setki barb, które w ciągu miesiąca pięknie odwrócą froncik.

A trzon APK jest silniejszy niż trzon witam i takie są fakty, dodatkowo ares ma naprawdę kupę dobrych wojaków. Powodzenia!


Ale don't get me wrong, jestem pewny że witam ma jeszcze 7 asów w rękawie w postaci hejek, ojebania pały większej ilości plemion (w tym TI/!N!), wyciągania kretów które dobrze wiemy że macie (i vice versa) i kreatywnej walki. W końcu Witam jest jak obecny Usyk w swoim prime, a APK co najwyżej jak stary Tyson, który tak trochę już nie domaga xD
Co wcale dyplomatycznie nie gra na waszą korzyść, bo dyplomatyczne hodowanie was i dawanie wam kroplówki to hodowanie przyszłego bardzo, bardzo silnego wroga :)
no jako SPEED mamy do zjedzenia jeszcze masę barb zemstę i wygi

Fakt jest taki że kto ma obrzeża ten ma przewagę free wiosek jeszcze przez długi czas
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.246
Mylisz się!
TI jest podpisane sojkiem z DUDU, oraz ma PONa z eNkami, czyli eNki są w koalicji z DUDU przecież...
Potężna KOALICJA POŁUDNIA istnieje bo FO to ogłosiło. Gierka się nie liczy.

Masz rację, Brika nigdy nie miała skłonności do tworzenia ogromnych sojuszy. I Zicu też nie.
Przepraszam, że sobie wymyśliłem tą koalicję. To, że nie poinformowali plemienia o dogadaniu się, przekonuje mnie w zupełności.
A Snuffy siedzący z Briką na discordzie w czasie gdy Witam klepie pona ze Speed i zaczyna się potężne wycie na FO, to też zbieg okoliczności.
Dużo tego
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.135
No nie no fakt, wybitna akcja na +0 i pare zburzonych budyneczków

Kiedy to wy jesteście na bombie zegarowej a nie my xD Jeszcze takie stosunki piękne, więc walenie dalej w APK da wam mniej wiecej tyle co nic

Ale dobrze wiecie, ze naszym celem absolutnie nie jest pchanie tego frontu, bo mamy za sobą tysiące wiosek do zjedzenia, a wy sie dusicie w centrum.

Jesteście tak obsrani, że nawet do speed po pona poszliście, żeby broń boże ich 10 kratkowy front was nie zjadł. A my sobie was będziemy gotować w centralnym kotle, razem z braćmi z ares zjadając setki barb, które w ciągu miesiąca pięknie odwrócą froncik.

A trzon APK jest silniejszy niż trzon witam i takie są fakty, dodatkowo ares ma naprawdę kupę dobrych wojaków. Powodzenia!


Ale don't get me wrong, jestem pewny że witam ma jeszcze 7 asów w rękawie w postaci hejek, ojebania pały większej ilości plemion (w tym TI/!N!), wyciągania kretów które dobrze wiemy że macie (i vice versa) i kreatywnej walki. W końcu Witam jest jak obecny Usyk w swoim prime, a APK co najwyżej jak stary Tyson, który tak trochę już nie domaga xD
Co wcale dyplomatycznie nie gra na waszą korzyść, bo dyplomatyczne hodowanie was i dawanie wam kroplówki to hodowanie przyszłego bardzo, bardzo silnego wroga :)

Widzę nie nauczyliście się, choćby nie wiem jak snuficz odwalał fiolki dyplomatyczne to znajdą się dzbany twojego pokroju które mu mogą wszystko rozwalić, 150 i wybory krzesełkowe w kilku plemionach was niczego nie nauczyły;)
 
Do góry