Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Poważnie? XDDDDDDD
Ale nic dziwnego, jeśli tylko ktoś zobaczył tę kompromitację na forum ś200, nie mogło być innej decyzji, a powód się znalazł. :D

Tak, poważnie.
Na 184 była praktycznie pewność, ale brakowało dowodów. Siłówkę jednak dostał wraz ze swoim copem.

A na 196 wreszcie znaleźli okazje, by go wywalić XD
Nie ma komu wziąć zasta i nara
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.382
Podobno nie masz nic do gadania i się dyplomacją nie zajmujesz.
A regularnie komentujesz.

Nikt nie twierdzi, że zostało coś już podpisane, bo np ja takiej wiedzy nie mam.
Wiem natomiast, że SPEED na 100% to zrobi, dla swoich własnych korzyści.
Mogą postąpić inaczej, co będzie absurdem i głupotą
Komentuje, wasze ustalanie dyplomacji tutaj na forum.

Zalezy czy piszesz o sojuszu, czy o PONie
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Przecież Ty nie wychodzisz na ulicę tylko gnijesz przed komputerem całe dnie jak przystało na przegrywa.

Czyli tak jak Ty, z tym, że Ty wychodzisz rzadziej bo walczysz jeszcze o...wirtalną blachę XD XD XD

No dobra, ja rozumiem solidarność lakiernika z lakiernikiem, więc daj mi ponownie wykład o lakiernictwie
 

Janusz z Passata

Pikinier
Wynik reakcji
31
Czyli tak jak Ty, z tym, że Ty wychodzisz rzadziej bo walczysz jeszcze o...wirtalną blachę XD XD XD

No dobra, ja rozumiem solidarność lakiernika z lakiernikiem, więc daj mi ponownie wykład o lakiernictwie
Lakiernik samochodowy wykonuje czynności związane z remontem i renowacją powierzchni nadwozi samochodowych. Przygotowuje powierzchnię, nakłada powłoki lakiernicze oraz suszy je lub utrwala róŜnymi technikami. Lakiernik samochodowy wykonuje czynności związane z remontem i renowacją powierzchni nadwozi
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
Czyli tak jak Ty, z tym, że Ty wychodzisz rzadziej bo walczysz jeszcze o...wirtalną blachę XD XD XD

No dobra, ja rozumiem solidarność lakiernika z lakiernikiem, więc daj mi ponownie wykład o lakiernictwie
Zaprawdę śmieszny z Ciebie gość, bo do zabawnego Ci bardzo daleko i brakuje trochę klepek. Gdzie napisałem, że jestem lakiernikiem Black?
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Przeprosiłem Speed

lol

Zero litości dla oszustów i bociarzy.
Będą piętnowani dzień dnia, do końca swojego śmiesznego plemienia.
Idź już i nie przynoś wstydu swojej rodzicielce
SPEED samo się przyznało do oszustw, bo przyznali, że ktoś od nich to zrobił a ten ich przeprasza za to, że pisał o tym XD

Chłopie nigdy więcej nie patrz w lustro, bo zobaczysz tam krasnala w pampersie
Pozwolę sobie poprawić Twoją wersję przeprosin:

'Przepraszam internetowe anonimowe loginy za to, że pisałem o ich plemiennych oszustwach, do których sami się przyznali. To moja wina, że o tym napisałem. Wybaczcie SPEED, następnym razem założę klapki na oczy. A już najbardziej ubolewam, że zmieniałem waszą nazwę plemienia. Kładę się przed wami plackiem i proszę o wybaczenie. Z wyrazami szacunku - Joe'
 
Do góry