Dyskusja o sytuacji na świecie 194

IniP2991

Chłop
Wynik reakcji
27
Mieliśmy grać jako ukryty człon bo niepełnosprawna rada xmas nawet nie potrafiła najprostszej, rzeczy jak zaproszenia na wstępnym ogarnąć. Długo jako ukryty człon nie przetrwaliśmy bo przebiegły wódz na prawo i lewo opowiadał, że Black to ukryte xmas xddd jeszcze kretyn oczekiwał od wileczka by Black podłożyli się xmasom w odpowiednim momencie i oddało wioski bez walki.

I tak przegracie, bo KM się wykrawi. X-mas weźmie aktywnych do siebie z KM i połknie resztę wsi, a wsi mają więcej to i zapas grubasów będzie większy. Więcej wsi to zawsze przewaga.
KM jest innymi słowy między młotem a kowadłem. Dostało nieźle po pupie od was, a z czasem rzucą kontami i tamci ich połkną jako dobry sojusznik...
To jest w zasadzie genialny plan, ale fartniety.
Macie przerąbane, chyba że jesteście bardziej aktywni i przetrwacie wakacje.
Xmas ma mały front z wami to się obstawi na maxa. Przy okazji będzie czekać jak KM samo się wydyma.
Proste jak drut
Nie wiedziałem, że lord psiocha jest takim egzocentrykiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
798
I tak przejebiecie, bo KM się wykrawi. X-mas weźmie aktywnych do siebie z KM i połknie resztę wsi, a wsi mają więcej to i zapas grubasów będzie większy. Więcej wsi to zawsze przewaga.
KM jest innymi słowy między młotem a kowadłem. Dostało nieźle na pizdę od was, a z czasem rzucą kontami i tamci ich połkną jako dobry sojusznik...
To jest w zasadzie genialny plan, ale fartniety.
Macie przejebane, chyba że jesteście bardziej aktywni i przetrwacie wakacje.
Xmas ma mały front z wami to się obstawi na maxa. Przy okazji będzie czekać jak KM samo się wydyma.
Proste jak drut
Nie wiedziałem, że lord psiocha jest takim egzocentrykiem. Na 94 świecie przypominał cipę.
A to ciekawe że xmas wezmie km do siebie skoro zamkniete sklady sa xD Widzę kolega dalej pod wpływem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
52
Dokładnie tak jest. Nie istnieje żadna inna motywacja by zgłosić do Supportu ewidentne i bezczelne wykorzystanie bota. Mówimy o konkretnym zdarzeniu, gdzie gracz zaczepiający nas w swoim profilu urządza popis dogrywek. Tak, to musi być strach, nic innego
Akurat i my i wy wiecie kto i czego używa. Wiec skoro uzywają jedni-używają drudzy i jedni i drudzy o tym wiedzą wiec jaki cel był zgłaszania jak nie strach przed tym ze zostaniecie przeorani ?? Po waszej łączonej ofensywie mieliście marne rezultaty ale za to gacie pełne...
 

Meusz

Pikinier
Wynik reakcji
35
1712062480044.png

Jak czeski wbije na front to każdy w KM konto do kasacji wrzuca ze strachu

a i jeszcze jedno xd Blacki muszą dużo PP przelać zaskoczowi i jego ekipie, za to że trzyma ich przy życiu xd
 
Do góry