Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Oki Blacku. Miałeś tyle zaproszeń. Szacun. A ile z tych zaproszeń zostało cofnięte? Też się pochwalisz?
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
A i dla info. Będę odpowiadał, tylko jak JA będę miał ochotę. Zapamiętaj to sobie.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Aha @Adchar1 bym zapomniał
Jeszcze @poxop mi puszczał zapke.
I Mariolka do Ojków

Tak mi się teraz przypomniało.

Niestety walnąłeś kulawy argument. Mnie na pokładzie chce mieć ogrom ekip, bo moja praca jest bezcenna.
Tylko własna przyzwoitość i chęć bycia obiektywnym sprawia, że najczęściej odmawiam. Dla dobra swojego i danej ekipy.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.456
Szkoda ze was stefanow do składu nie wziąłem, już bym se 2 tygodnie temu na rowerku pyrkał xddddddddddd
Nie jesteśmy Stefanami, tylko Stefaniami.

Różnica jest zasadnicza.

STEFANY nie potrafią układać dyplomacji, szybko przegrywają i są kosownikami

STEFY nie potrafią układać dyplomacji, szybko przegrywają i są kosownikami

Każda planeta naszej plenety posiada pokłady magicznej energii zwanej Fluxem. Tutaj na Akirianie mówimy na nią oddech. Flux jest tak potężny, że musi podlegać kontroli. Wyjątek stanowią mecze footballu, najwspanialszego sportu we wszechświecie. Niestety, 15 lat temu planeta Akirian padła ofiarą tajemniczego wybuchu, który zabrał nam oddech i pogrzebał szanse na zwycięstwo w pucharze Galactic football. 15 lat bez drużyny z prawdziwego zdarzenia, nic tylko lód i śnieg - ale nadzieja powraca, młodzi nowi zawodnicy chcą przywrócić Akirianowi oddech. Mają szanse odwrócić nasz los.

Poniżej dowód.
Screenshot_20240225_072157_Chrome.png
 
Do góry