Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Jakieś 0 <3
Dalej udajesz że mnie ignorujesz?
Może znowu wrzucę twoje zdjęcie?
Albo tym razem podam imię i nazwisko?

Tak tak, czekam z niecierpliwością.
Posługujesz się już zdjęciem jakiejś przypadkowej osoby, czekam z niecierpliwością aż zaczniesz korzystać z danych personalnych przypadkowych osób.
No dalej tchórzu, dawaj
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Przypomnij za co dostałeś lotę z AK na s186?
Nie dostałem loty, tylko rada stwierdziła, że pierwszy/główny/ człon AK przejmuje drugi. Bez słowa wyjaśnienia. A takie gierki nie ze mną, To wyszedłem z plemienia i zaczynałem atakować byłych współplemieńców.
I tu teraz chcę przeprosić graczy ze zdradzonego członu aK. Sorki, że Was atakowałem. To był impuls.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Nie dostałem loty, tylko rada stwierdziła, że pierwszy/główny/ człon AK przejmuje drugi. Bez słowa wyjaśnienia. A takie gierki nie ze mną, To wyszedłem z plemienia i zaczynałem atakować byłych współplemieńców.
I tu teraz chcę przeprosić graczy ze zdradzonego członu aK. Sorki, że Was atakowałem. To był impuls.

Czyli przyznajesz, że wywalili Cię na łeb i że okazałeś się zdrajcą, który atakował współplemieńców? Ok, idźmy dalej.

Dlaczego na każdym świecie zbierasz mele na łeb, skoro pasiesz się WYŁĄCZNIE samymi darmami?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Tak tak, czekam z niecierpliwością.
Posługujesz się już zdjęciem jakiejś przypadkowej osoby, czekam z niecierpliwością aż zaczniesz korzystać z danych personalnych przypadkowych osób.
No dalej tchórzu, dawaj
Poczekam na odpowiedni moment :)
Dziwne, że psycha ci siadła "bo to randomowa osoba" xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Poczekam na odpowiedni moment :)
Dziwne, że psycha ci siadła "bo to randomowa osoba" xD

Psycha mi siadła? A to ciekawe, bo jadę z Tobą rogaczu niezmiennie.
Ma mi siadać psycha, bo posługujesz się wizerunkiem przypadkowej osoby? I to w dodatku tak nieudolnie, że nikt tego nie kupuje?
Dawaj te imię i nazwisko, skoro to ja, to udzielam Ci zgody. Już możesz legalnie posługiwać się danymi.
No dalej
I co? I obsrałeś jak zwykle portki XD XD XD
Tyle jesteś wart
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Czyli przyznajesz, że wywalili Cię na łeb i że okazałeś się zdrajcą, który atakował współplemieńców? Ok, idźmy dalej.

Dlaczego na każdym świecie zbierasz mele na łeb, skoro pasiesz się WYŁĄCZNIE samymi darmami?
A w tym swoim ograniczonym rozumowaniu, nie bierzesz pod uwagę, że ktoś może grać tylko na korzyść plemienia? Nie dla blaszki?
 

filcok

Miecznik
Wynik reakcji
103
Czym dla Ciebie jest nierówna walka? Playerboys sztucznie podbijało konta, które, dodawali do członu darm i zagęścili w ten sposób to "ala" barbami...Tam ponad 1000 razy to zrobili, więc nie rozumiem jak można to nazwać nierówną walką, skoro P! dodawało sobie sztucznie wioski
Myślisz że wiesz o czym piszesz ale nie masz pojecia wiec nie bede sie wdawal z Toba w dyskusje.
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
A tak, zapomniałem wsztawić. Tylko gracze aK moga mnie nazwać zdrajcą. Jeśli chcą.Nie Ty.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Psycha mi siadła? A to ciekawe, bo jadę z Tobą rogaczu niezmiennie.
Ma mi siadać psycha, bo posługujesz się wizerunkiem przypadkowej osoby? I to w dodatku tak nieudolnie, że nikt tego nie kupuje?
Dawaj te imię i nazwisko, skoro to ja, to udzielam Ci zgody. Już możesz legalnie posługiwać się danymi.
No dalej
I co? I obsrałeś jak zwykle portki XD XD XD
Tyle jesteś wart
Nie potrzebuje zgody takiego śmiecia jak ty, czekaj na dzień i godzinę :)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
Nie, teraz jest lżej bo Ciebie nie ma

A co, az taki ciezki bylem?xD
Podziwiam, ze wam sie chce tutaj przepychac, pogoda jest w koncu to sa lepsze rzeczy do roboty.
Strata czasu tutaj bezcelowe na przepychanki :p

@Isarisu pewnie fejkowe, bo watpie ze komus by zdj pokazal swoje.
Zreszta nie interesuje mnie jak on wyglada, kazdy jest taki jakie mu geny przekazano :p
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
A w tym swoim ograniczonym rozumowaniu, nie bierzesz pod uwagę, że ktoś może grać tylko na korzyść plemienia? Nie dla blaszki?

O miłe, że odpisujesz nie na temat. Sprytna próba odwrócenia uwagi, ale nie ze mną te numery.

Czyli tak
Stan na godzinę 20:27

Wiemy już, że jesteś banowanym oszustem.
Teraz sam się przyznałeś również, że dostałeś lotę z plemienia w którym grałeś.
Jakby tego było mało, okazało się, że byłeś zdrajcą i kosownikiem.
Czyli zaliczasz wszystkie najbardziej ohydne czyny jakie można popełnić w tej grze.
Mało?
To wytłumacz nam dlaczego zarówno współplemieńcy jak i wrogowie jednogłośnie nazywają Cię beznadziejnym przypadkiem? Dlaczego co świat jesteś wyśmiewany z powodu swojej gry?
Podziel się z nami tą tajemną wiedzą.
A ja zjem jakiś jogurcik i za 10 min chętnie przeczytam
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Black, widzę, że opanowałeś metodę partyjnych informacji. Wybierasz tylko co pasuje do Twojej narracji i tego się trzymasz.
Problemem jest Twoja nieumiejętność czytania ze zrozumieniem WSZYSTKIEGO , a nie tylko tego co w danej chwili pasuje Twojej narracji.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Black, widzę, że opanowałeś metodę partyjnych informacji. Wybierasz tylko co pasuje do Twojej narracji i tego się trzymasz.
Problemem jest Twoja nieumiejętność czytania ze zrozumieniem WSZYSTKIEGO , a nie tylko tego co w danej chwili pasuje Twojej narracji.
On dalej myśli że jak ludzie na niego plują, to to jest merytoryczna dyskusja.
A także że kłamstwami do czegoś dojdzie.
 
Do góry