Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.291
Alek to jeden z radnych moich na s 117 po fuzji jego plemienia do HEGEMONI, tu znów wybrał na poczatku nie tą stronę co trzeba i mam nadzieję że się ogarnie :) i przejrzy na oczy.
Trudny we wspolpracy ale ma swoje zdanie, które czasem potrafiło mnie doprowadzić do szaleństwa xd
Tu ludzie wypisuja jakby byl jakims wielkim wodzem :p
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
A ja ich skreślam bo bez obrzeży nie maja żadnej karty przetargowej wiec jesli z zachody wschodu czy poludnia ktos ich zaatakuje to sa w ciemnej dupie otoczyli sie paktami sojuszami ale jak obrzeza beda zajete to jak myslisz gdzie rusza te plemiona? Na centrum kto ma obrzeza to ma wladze chyba ze sie jest P ktore z centrum wychodzily na obrzeża w nierównej walce

Czym dla Ciebie jest nierówna walka? Playerboys sztucznie podbijało konta, które, dodawali do członu darm i zagęścili w ten sposób to "ala" barbami...Tam ponad 1000 razy to zrobili, więc nie rozumiem jak można to nazwać nierówną walką, skoro P! dodawało sobie sztucznie wioski
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.201
Jak mi kupicie kebaba z baraniną na ostrym to damy 60

Jako frontowiec mam stosunkowo niską wartość, jako radny całkiem wysoką, bo ponad połowę kariery spędziłem po różnych radach dobrych lub bardzo dobrych plemion. Zasadniczo jedyny dobry powód, żeby mnie zgarniać do plemienia to żebym grał w radzie jako KD.

@przemeczi
@Lord Rajmund z Kałuży.
@NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Co wyście mu oprawcy zrobili, toż on przez was zwariował. Ten człowiek nie wie już co pisze XD
WYSOKA WARTOŚĆ XD XD
A co masz złoto napchane w kieszeniach?
Bo innej możliwości żebyś przedstawiał jakąkolwiek wartość, nie ma.


Gracze nie mają go kochać bo nie budujemy haremu, tylko plemię. Od kochania raczej jestem ja. I tak, ubliżasz nam, bo powiedziałeś o naszej radzie, że jest nieudolna, co prawdą nie jest.

Jak te Twoje głupoty mają się teraz do tego co ten leń Alek robi?
Przecież on wrzuca w rozbiórkę każdego, kto śmie z nim chociażby podjąć dyskusję w kwestii podejmowanych przez niego decyzji XD
To chłop oczadziały, który ma ego większe niż rogi jeleni w Bieszczadach.
Jesteście nieudacznikami kompletnymi, wszędzie gdzie się nie pojawicie jest 3 tyg i po was.
Jedyne do czego się nadajecie, to do opowiadania takich właśnie bajek


Pjoter przyznaj się ile renty dostajesz za Black Snowa robiącego Ci antyreklamę, bo to może być ciekawy pomysł na dorobienie sobie.

To jak piszczysz jest najlepszym dowodem na to jak cenną i wartościową pracę wykonuję.
Chociaż ciężko to nazwać pracą, piszę po prostu prawdę.

Mam nadzieję tchórzu, że nie zrobisz tego co na każdym świecie, czyli nie zwiejesz stąd zaraz po tym jak dostaniesz łomot.
Liczę na to, że chociaż raz, raz w życiu okażesz się facetem, przyjdziesz i przeprosisz za te bajki które wypisywałeś
 
Wynik reakcji
310
A ja ich skreślam bo bez obrzeży nie maja żadnej karty przetargowej wiec jesli z zachody wschodu czy poludnia ktos ich zaatakuje to sa w ciemnej dupie otoczyli sie paktami sojuszami ale jak obrzeza beda zajete to jak myslisz gdzie rusza te plemiona? Na centrum kto ma obrzeza to ma wladze chyba ze sie jest P ktore z centrum wychodzily na obrzeża w nierównej walce

Czy wy na prawdę uważacie, że Ares postawi jakikolwiek opór?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.201
@Bl-ack sno-w Dobra sklej pizde w te święta chociaż bambaryło.


O S200 czlowiek chce poczytać a nie twoje wysrywy ciągle.

Jakbyś przestał oszukiwać ludzi na kasę w plemieniu, to może byś miał więcej czasu na rozwój intelektualny. A wtedy byś zrozumiał, że moje wpisy dotyczą świata 200.
Nie ja jestem winien temu, że jesteś mało rozgarnięty
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Jakbyś przestał oszukiwać ludzi na kasę w plemieniu, to może byś miał więcej czasu na rozwój intelektualny. A wtedy byś zrozumiał, że moje wpisy dotyczą świata 200.
Nie ja jestem winien temu, że jesteś mało rozgarnięty

Pan do Ciebie mówi byś skleił pizde to ją sklej bo nie dostaniesz wypłaty na nową czapkę.

Swoją drogą wymyśl cos nowego ile można czytać jeden i ten sam wysryw. A najlepiej to zniknij ... Ta gra ma wiele raków niestety jesteś ich liderem.
 
Do góry