Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Wynik reakcji
124
Powtarzasz się pulchny xd
Ty i mission completed? chyba ta żeby dobić do 110 kg ;)

Pokaż mi dzbanie moją ostatnią gdzieś zieloną karete.
A moze spytaj mikołajka i scyzoryka o ich 20 "czerwonych" karet jak się czują w piachu na pustych wioskach po fuxie pieski :)

Smutne że musisz pocieszać się ubitymi karetami xD Jak zrobisz tyle przejęć co my to pogadamy <cisza>

1711469367525.png1711469384666.png
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
131
Smutne że musisz pocieszać się ubitymi karetami xD Jak zrobisz tyle przejęć co my to pogadamy <cisza>

View attachment 61967View attachment 61968
Ale ziomuś poczekaj :)

Najlepsze przed nami, jakbym miał Tyle wiosek na froncie co ty to byśmy mogli się porównać. Daj mi trochę czasu bo dopiero wszedłem na front wioskami w ilości większej tam po fuxie.

Tak jaram się karetami, bo ubijalem ci je z bieżącej rekrutacji po fuxie a ty biedaczku nawet jeden nie potrafiłeś zwinąć smutne.
Ciekawe co będzie jak będą pełne zagrody.
why do Debil okazuje się zwykłym śmietnikiem wyplutym przez matkę dziewkę, ruchana przez bernarda z innej matki dziwki
Ooo czyli stały poziom konfy wrócił bardzo fajny masz życiorys.

Zaraz powiecie, że to Nikt od Was ale nikt w to nie uwierzy, bo właśnie taki macie poziom
 
Wynik reakcji
6.958
Ale ziomuś poczekaj :)

Najlepsze przed nami, jakbym miał Tyle wiosek na froncie co ty to byśmy mogli się porównać. Daj mi trochę czasu bo dopiero wszedłem na front wioskami w ilości większej tam po fuxie.

Tak jaram się karetami, bo ubijalem ci je z bieżącej rekrutacji po fuxie a ty biedaczku nawet jeden nie potrafiłeś zwinąć smutne.
Ciekawe co będzie jak będą pełne zagrody.

Ooo czyli stały poziom konfy wrócił bardzo fajny masz życiorys.

Zaraz powiecie, że to Nikt od Was ale nikt w to nie uwierzy, bo właśnie taki macie poziom
Daj mi trochę czasu bo dopiero wszedłem na front wioskami w ilości większej tam po fuxie.
1711475738831.png
 
Wynik reakcji
124
Ale ziomuś poczekaj :)

Najlepsze przed nami, jakbym miał Tyle wiosek na froncie co ty to byśmy mogli się porównać. Daj mi trochę czasu bo dopiero wszedłem na front wioskami w ilości większej tam po fuxie.

Tak jaram się karetami, bo ubijalem ci je z bieżącej rekrutacji po fuxie a ty biedaczku nawet jeden nie potrafiłeś zwinąć smutne.
Ciekawe co będzie jak będą pełne zagrody.

Ooo czyli stały poziom konfy wrócił bardzo fajny masz życiorys.

Zaraz powiecie, że to Nikt od Was ale nikt w to nie uwierzy, bo właśnie taki macie poziom
Czy już się mamy pakować ? Kiedy startuje 201 ?
 
Do góry