Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.652
No to jak tak bardzo się do mnie dobijacie odnośnie aktualizacji to macie :D

Zmiany, jakie zrobiłem dla was w statystykach:
  • Zmieniłem milionowe pkt na liczby po przecinku aby było to bardziej praktyczne pod względem wizualnym
  • Dodałem kilka nowych statystyk:
  • Liczbę wszystkich wiosek - aby kontrolować ile ich przybywa na świecie
  • Liczbę wiosek barbarzyńskich - aby móc śledzić ile przejmują gracze i ile też dochodzi na świat
  • Liczbę wiosek graczy - będziemy mogli widzieć jak dużo wiosek przejmują gracze
  • Ilośc graczy którzy posiadają wioski - tą statystykę dałem aby było widać ile zostaje aktywnych graczy w grze
  • Ilośc plemion - bedzie to pokazywać ile jest łącznie plemion
  • % posiadania wiosek - ta komórka ma pokazywać ile łącznie posiadają plemiona wiosek w mojej tabeli. Czyli jak obecnie mają ich 70,93% oznacza że poza moją tabelą są gracze którzy nie należą do żadnego plemienia w mojej statystyce ;)
  • No i czas dni serwera nie trzeba tłumaczyć
  • Oczywiście jakbyście mieli inne ciekawe pomysły na statystyki to dajcie znać to będę kombinował jak to zautomatyzować w excelu :D

A teraz zmiany, jakie nastąpiły w grze:
  • Dodałem plemię NS, ponieważ wpadło do TOP 25
  • Dodałem też s200, ponieważ mają dwa człony na obrzeżach
  • "Ukryty człon" SPEED jak to piszecie również został dodany na mapę i staty
  • Ze stat i mapy znikają plemiona HRN, STEFANY i W-G - dzięki ze mogłem was dodawać na moje mapki i staty ;)



Dziękuję za reakcje w poprzednich postach i zapraszam do lajkowania dzisiejszych postów!

Zapraszam również na DC, na którym będzie zbiór wszystkich mapek, które robię dla was!

----> discord.gg/8ynxeRqG38

1711743210306.png
 

Cimsonn

Miecznik
Wynik reakcji
135
Na co Ty to wysyłasz gowniane wiadomosci do całego swiata? W chuju mam te Twoje statystyki.
Prosze usunac mnie z listy i nie spamowac

Tak to ludzie narzekają cały czas, że nikt nie zrobi dobrych statystyk i map... a jak ktoś już to robi i widać ładną analizę klarowną oraz przejrzysta, od razu wąty i problemy xD gościu to tylko wiadomość, potraktuj ją jak reklamę na skrzynce pocztowej i po prostu usuń. Myślisz, że od tak łatwo przeanalizować kto ma kija w tyłku a kto nie? Wysyła do wszystkich, kto chce obejrzy, kto nie po prostu usunąć/zablokować i na dobrą sprawę, pozostaje być tylko wdzięcznym za altruistyczne podejście.
Pozdrawiam
 

Grzy8ek

Miecznik
Wynik reakcji
216
Tak to ludzie narzekają cały czas, że nikt nie zrobi dobrych statystyk i map... a jak ktoś już to robi i widać ładną analizę klarowną oraz przejrzysta, od razu wąty i problemy xD gościu to tylko wiadomość, potraktuj ją jak reklamę na skrzynce pocztowej i po prostu usuń. Myślisz, że od tak łatwo przeanalizować kto ma kija w tyłku a kto nie? Wysyła do wszystkich, kto chce obejrzy, kto nie po prostu usunąć/zablokować i na dobrą sprawę, pozostaje być tylko wdzięcznym za altruistyczne podejście.
Pozdrawiam
Masz rację, zachowałem się głupio.
Przepraszam Cię stuknięty, robisz świetną robotę. ;*
 
Do góry