Dyskusja o sytuacji na świecie 191

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
Wioska 10k na 1,5k xD

1711192048385.png

Czy Kosa zamówiła wywóz gruzu ;)


PS

Ogólnie śmiesznie się patrzy na raporty, gdzie Spojler ma 180.000 deffa w wiosce, gdzie idą 3 offy, a koledzy obok tracą wioska za wioską, a grube rozpisane z daleka jeszcze nawet nie zaczęły wchodzić ;P

1711192134156.png

Byś dał chłopakom trochę deffa, bo kościoły tracą xD

1711194662036.png
 
Ostatnia edycja:

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
Ehh, a myślałem że nas zatrzyma, bo pogłoski chodziły że to prawdziwy kot plemion i AS Ok3ma, a on się sypie na zapleczu <lol>
 

Vxynio

Miecznik
Wynik reakcji
72
Czyli co teraz już Kosa gra dla zabawy i była to zbiórka na 300 świat ? Nikt tu na poważnie nie grał ?
Graliśmy na poważnie, niektórzy dalej grają. Inni mają mniej czasu, lub zważając na obecną sytuację nie chcą przeznaczać tyle ile przeznaczali wcześniej. (Tak, teraz każdy napiszę, że każdy ma wymówki).
Nie wiem czego oczekujesz mając taką przewagę, gdzie nie jesteś w stanie wyczarować deff na już.
Ja się bronię cały czas, tak samo niektórzy, ale ppków już nie ładuję (co u mnie wiąże się z grą na poważnie).
Zresztą, gra na poważnie = gra dla zabawy. Ale pewne jednostki tego nie zrozumieją, czyt. taki miodolce. Ostre wyzywanie, ile kolega ma lat? 12? Dopiero co nauczył się pewnie mówić i pisać.

Pozdrowionka :v
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
Graliśmy na poważnie, niektórzy dalej grają. Inni mają mniej czasu, lub zważając na obecną sytuację nie chcą przeznaczać tyle ile przeznaczali wcześniej. (Tak, teraz każdy napiszę, że każdy ma wymówki).
Nie wiem czego oczekujesz mając taką przewagę, gdzie nie jesteś w stanie wyczarować deff na już.
Ja się bronię cały czas, tak samo niektórzy, ale ppków już nie ładuję (co u mnie wiąże się z grą na poważnie).
Zresztą, gra na poważnie = gra dla zabawy. Ale pewne jednostki tego nie zrozumieją, czyt. taki miodolce. Ostre wyzywanie, ile kolega ma lat? 12? Dopiero co nauczył się pewnie mówić i pisać.

Pozdrowionka :v
Pytam, bo niektórzy z waszych ludzi jak dostawali wywóz lub krótko przed kasacja pisali, że oni tu na poważnie nie grają, jak to pisze 90% ludzi w momencie dostawania po dupsku ;)

PS
Pozdrów Ok3ma - pięknie traci pełne zagrody deffa na 1 klina, gdzie wcześniej ulał się derfem, a jego sąsiedzi cały front tracą :)
 

Vxynio

Miecznik
Wynik reakcji
72
Pytam, bo niektórzy z waszych ludzi jak dostawali wywóz lub krótko przed kasacja pisali, że oni tu na poważnie nie grają, jak to pisze 90% ludzi w momencie dostawania po dupsku ;)

PS
Pozdrów Ok3ma - pięknie traci pełne zagrody deffa na 1 klina :)
Każdy gra inaczej lub po prostu kładzie się na akcję, nie potrafi przyznać się do błędu lub ma wywyższone ego. Na mnie też przyjdzie czas, żeby niedługo się pożegnać, powód mam konkretny, zresztą nawet kiedyś o tym gadaliśmy o_O

Świat uważam za przegrany (osobista opinia), jedyne co możemy to się pobawić i Was przytrzymać jak najdłużej.
Zawiniła w głównej mierze dyplomacja i pojedyncze wybryki po drodze and that's all.

Godlike na zawsze w pamięci <szampan>
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
Każdy gra inaczej lub po prostu kładzie się na akcję, nie potrafi przyznać się do błędu lub ma wywyższone ego. Na mnie też przyjdzie czas, żeby niedługo się pożegnać, powód mam konkretny, zresztą nawet kiedyś o tym gadaliśmy o_O

Świat uważam za przegrany (osobista opinia), jedyne co możemy to się pobawić i Was przytrzymać jak najdłużej.
Zawiniła w głównej mierze dyplomacja i pojedyncze wybryki po drodze and that's all.

Godlike na zawsze w pamięci <szampan>
Nie dyplomacja Vxynio, a wypisywanie NoeyPL I Ok3ma do naszych wspólnych wrogów, kiedy mieliśmy sojusz bo ubzduraliscie albo uzbdurali sobie, że Ness chce 40 blach czy 50 już nie pamiętam, co tam Ok3m płakał (ale napiszesz że to moja wersja, więc niech tak zostanie)

Więc nie zawiodła dyplomacja, a nieudolność dowódcy (bo to on jest dyplomata) którego sam Muck i Wovi chcieli obalić i dzwonili do nas za czasów sojuszu, bo mówiło że się nie nadaje na wodza a potem twardo stawali za jego decyzjami, które doprowadziły was do sytuacji, w jakiej jesteście.

A tak na prawdę cały największy syf rozpoczął się w momencie akcji z Shockiem, ale Ok3m za wszelką cenę chciał go zatrzymać, więc jak chciał tak zrobił.
 
Do góry