GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.398
ARESy już dogadane z WITAM? Szykuje nam się sporo dobrej zabawy w APK widzę

Jeszcze chyba officialnie nie - jeden z graczy ARES tylko wspomnial, ze taka propozycje zlozyli WITAM, a czy WITAM to podpisze to juz inna sprawa.
(Ja w swojej mapce 4 FUN koalicjowej - zalozylem ze sytuacja ich do tego zmusi bo SPEED powoli juz w ich kierunku drepta po wioskach *K|D*)

ARES na ten moment zamiast pomagac WITAM przystopowac APK to bardziej dziala na ich szkode atakujac STEFAN zamiast BCM.
Tutaj staty for proof:

1710884948109.png
1710884971627.png
1710885450950.png
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.398
@Świetlisty Władca Hahaha, imo ten drugi scenariusz co narysowales bardziej prawdopodobny. #WASH #TOWN
Kiedy analiza? Qorny zrobil, ja zrobilem - tradycyjnie tez musisz swoja napisac.
Slyszalem, ze wracasz do Alka na konto - takze i analiza musi byc dla nas na FO.
 
Wynik reakcji
2.392
@Świetlisty Władca Hahaha, imo ten drugi scenariusz co narysowales bardziej prawdopodobny. #WASH #TOWN
Kiedy analiza? Qorny zrobil, ja zrobilem - tradycyjnie tez musisz swoja napisac.
Slyszalem, ze wracasz do Alka na konto - takze i analiza musi byc dla nas na FO.
Aktualnie bardziej się skupiam na 198 (plucie na j*tro), jak w pracy zluzuję aktualne projekty to pewnie przyjdę też na 200
 

Alek-

Chłop
Wynik reakcji
67
Czołem po przerwie :)
Uprzejmie proszę, aby jak na razie nasze ARES było pokazane i uwzględniane na mapie takie jakie na chwilę obecną faktycznie jest - czyli bez uczestnictwa w żadnej koalicji czy też sojuszu lub jakichś gierkach :)
O dyplomację z propozycją sojuszu to Witam zwróciło się do nas, a właściwie to zwróciło się w pierwszych 2/3 dniach trwania świata gdy jeszcze był to pojedynczy i samodzielny człon Just - Kross x Smerf'a. Później była/y kolejne 2 rozmowy z Witam oraz z nimi + STEFAN'ami, którzy również się zwracali o dyplomację. Niezbyt podobała mi się wizja posiadania sojuszu z jednym plemieniem i jednocześnie biciem sojusznika mojego sojusznika - takie trochę to zagmatwane.. czyli idealne jak na dzisiejsze standardy plemion <shrug>. Ale aby trolle internetowe/forumowe miały pożywkę - możemy śmiało uznać, że to ze mną/z nami jest coś nie tak ;)

O dyplomację zwróciliśmy się do HELL, z którymi podpisaliśmy PoN'a. Mamy PoN również z DUDU na południu - choć raczej nie będzie to w żaden sposób istotne przy jakichś mapkach.

Swój pierwszy post na forum ś.200 dedykuję dowództwu LAS'u - prawdziwym patriotom, a nie jakimś podrabiańcom! - mam nadzieję, że chociaż lwia część graczy/plemion nie będzie nas kompromitowała w oczach graczy international.. Słyszałem, że na ś.198 Wilczek lubi tracić swoje OFFy wysyłając je w bonus.. i zbiegiem okoliczności dzisiaj niestety znowu drogi w Warszawie poblokowane traktorami.. chyba ciężko dogrywać podczas jazdy.



// Niestety nie mam tak zacnych umiejętności malarsko-paintowych jak mój przyjaciel Świetlisty.. ale po jego przyjściu na coopa na nasze wspólne konto - mam nadzieję, że mnie nieco poduczy <piwo>


Świetna robota z analizami i mapkami Fabcio! Jak będziesz miał ochotę i czas to możesz jeszcze jakoś uwzględnić naszą odświeżoną łapankę z północno-zachodniej ćwiartki w przyszłości ;)

I pamiętaj Fabcio, PONY ma się dobrze!
 
Ostatnia edycja:

IKS DE

Pikinier
Wynik reakcji
180
[ Data ] - 18.03.2024 - (Ostatnia: 6 Dni temu)

[ Mapka ]

View attachment 61370

[ Gifek ]


[ Statystyki ]

View attachment 61372

[ Zmiany ]

• Podczas tworzenia mapki na Poludniu chyba rozpoczela sie jakas rewolucja, bo czlon OB z obrzezy zmienil nazwe i kontakt:



• Obserwowalem no i wypatrzylem przy pomocy @TypowyMirekHandlarz: NNZ + S200 pomaga przeskakiwac KLASYK na obrzeza, w zamian za pomoc w wojnie przeciwko WYGI + LOVE/HATE WAR.

• Najciekawsze bitki na ten moment to ewidentnie:
- LAS vs. HELL (Maja wyrownane TOP'owe RA i RW, z taka roznica ze HELL ma wyzsze RO, wiec chyba bici sa przez wieksza ilosc plemion (OB), ewentualnie ubijaja LAS na lekko lepszym ratio.)
- NNZ vs. L/H WAR (L/H WAR obecnie zajmuje TOP1 RO/RW i TOP 4 RA, wiec mimo tego ze jest ich mniej niz NNZ to w rankingach sa znacznie wyzej.)


• Macie tez taka mapke, cos tam sie pobawilem, jeszcze pewnie @Brika dobierze kogos do pomaranczowego sojuszu: HELL, moze DUDU? To dodam dopiero jak cos wiecej bedzie wiadomo.

View attachment 61387

Obecnie:
- RED vs. BLUE
- GREEN vs. PURPLE
- ORANGE jeszcze nie wiadomo, widac jedynie pojedyncze podboje przeciwko PURPLE.

Wojny:
(Ostatnie 3 dni)
[15/03/2024: 00:00 a.m. - 18/03/2024: 11:59 p.m.]


View attachment 61391

(Dobra narazie tyle, bo musze awatarkow pare zrobic jeszcze)
Oglądając mapkę "koalicyjną" @Fabcio warto mieć na uwadze, że nie są to prawdziwe koalicje (a przynajmniej większość), a tylko obligatoryjne oznaczenia na podstawie statystyk przejęć.
To, że Stefany robią za chłopców do bicia, nie czyni z Much sojuszników A.P.K. Nawet rzekłbym, że to naturalni wrogowie, skoro muchy siedzą na plecach A.P.K. Podobnie jest na linii ARES-Witam i jakaś chwilowa zbieżność interesów w dyplomacji nie zmieni ich umiejscowienia na mapie. Co najwyżej mogą mieć natenczas PoNa dla obopólnych korzyści, żeby zredukować sobie ilość prowadzonych wojen. Nie wierzę, że jakaś trwała koalicja się z tego może wywiązać, bo geografia świata jest nieubłagana.
Co do sytuacji na ćwiartce południowo-wschodniej, to nie jestem z nią zbyt dobrze zapoznany, ale byłbym na ten moment ostrożny z wrzucaniem NNŻ i S200 do jednego wora. Jest tam też plemię NS, które warto odnotować i określić dla kogo grają. :)
 
Wynik reakcji
2.392
Czołem po przerwie :)
Uprzejmie proszę, aby jak na razie nasze ARES było pokazane i uwzględniane na mapie takie jakie na chwilę obecną faktycznie jest - czyli bez uczestnictwa w żadnej koalicji czy też sojuszu lub jakichś gierkach :)
O dyplomację z propozycją sojuszu to Witam zwróciło się do nas, a właściwie to zwróciło się w pierwszych 2/3 dniach trwania świata gdy jeszcze był to pojedynczy i samodzielny człon Just - Kross x Smerf'a. Później była/y kolejne 2 rozmowy z Witam oraz z nimi + STEFAN'ami, którzy również się zwracali o dyplomację. Niezbyt podobała mi się wizja posiadania sojuszu z jednym plemieniem i jednocześnie biciem sojusznika mojego sojusznika - takie trochę to zagmatwane.. czyli idealne jak na dzisiejsze standardy plemion <shrug>. Ale aby trolle internetowe/forumowe miały pożywkę - możemy śmiało uznać, że to ze mną/z nami jest coś nie tak ;)

O dyplomację zwróciliśmy się do HELL, z którymi podpisaliśmy PoN'a. Mamy PoN również z DUDU na południu - choć raczej nie będzie to w żaden sposób istotne przy jakichś mapkach.

Swój pierwszy post na forum ś.200 dedykuję dowództwu LAS'u - prawdziwym patriotom, a nie jakimś podrabiańcom! - mam nadzieję, że chociaż lwia część graczy/plemion nie będzie nas kompromitowała w oczach graczy international.. Słyszałem, że na ś.198 Wilczek lubi tracić swoje OFFy wysyłając je w bonus.. i zbiegiem okoliczności dzisiaj niestety znowu drogi w Warszawie poblokowane traktorami.. chyba ciężko dogrywać podczas jazdy.



// Niestety nie mam tak zacnych umiejętności malarsko-paintowych jak mój przyjaciel Świetlisty.. ale po jego przyjściu na coopa na nasze wspólne konto - mam nadzieję, że mnie nieco poduczy <piwo>


Świetna robota z analizami i mapkami Fabcio! Jak będziesz miał ochotę i czas to możesz jeszcze jakoś uwzględnić naszą odświeżoną łapankę z północno-zachodniej ćwiartki w przyszłości ;)

I pamiętaj Fabcio, PONY ma się dobrze!
Alek potrzebuje mnie na koncie, bo na takim serwerze plemię nie może być reprezentowane na FOncie przez chł*pa czy mi*cznika i potrzebny był minimum Rycerz
 

Lurek

Chłop
Wynik reakcji
7
Czołem po przerwie :)
Uprzejmie proszę, aby jak na razie nasze ARES było pokazane i uwzględniane na mapie takie jakie na chwilę obecną faktycznie jest - czyli bez uczestnictwa w żadnej koalicji czy też sojuszu lub jakichś gierkach :)
O dyplomację z propozycją sojuszu to Witam zwróciło się do nas, a właściwie to zwróciło się w pierwszych 2/3 dniach trwania świata gdy jeszcze był to pojedynczy i samodzielny człon Just - Kross x Smerf'a. Później była/y kolejne 2 rozmowy z Witam oraz z nimi + STEFAN'ami, którzy również się zwracali o dyplomację. Niezbyt podobała mi się wizja posiadania sojuszu z jednym plemieniem i jednocześnie biciem sojusznika mojego sojusznika - takie trochę to zagmatwane.. czyli idealne jak na dzisiejsze standardy plemion <shrug>. Ale aby trolle internetowe/forumowe miały pożywkę - możemy śmiało uznać, że to ze mną/z nami jest coś nie tak ;)

O dyplomację zwróciliśmy się do HELL, z którymi podpisaliśmy PoN'a. Mamy PoN również z DUDU na południu - choć raczej nie będzie to w żaden sposób istotne przy jakichś mapkach.

Swój pierwszy post na forum ś.200 dedykuję dowództwu LAS'u - prawdziwym patriotom, a nie jakimś podrabiańcom! - mam nadzieję, że chociaż lwia część graczy/plemion nie będzie nas kompromitowała w oczach graczy international.. Słyszałem, że na ś.198 Wilczek lubi tracić swoje OFFy wysyłając je w bonus.. i zbiegiem okoliczności dzisiaj niestety znowu drogi w Warszawie poblokowane traktorami.. chyba ciężko dogrywać podczas jazdy.



// Niestety nie mam tak zacnych umiejętności malarsko-paintowych jak mój przyjaciel Świetlisty.. ale po jego przyjściu na coopa na nasze wspólne konto - mam nadzieję, że mnie nieco poduczy <piwo>


Świetna robota z analizami i mapkami Fabcio! Jak będziesz miał ochotę i czas to możesz jeszcze jakoś uwzględnić naszą odświeżoną łapankę z północno-zachodniej ćwiartki w przyszłości ;)

I pamiętaj Fabcio, PONY ma się dobrze!
Starasz się jeszcze wychylać ryja znad okopów z tą swoją śmieszną zbieraniną kalek którą nazywasz plemieniem? xdd
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.398
Oglądając mapkę "koalicyjną" @Fabcio warto mieć na uwadze, że nie są to prawdziwe koalicje (a przynajmniej większość), a tylko obligatoryjne oznaczenia na podstawie statystyk przejęć.

Dokładnie tak: czyste spekulacje dopóki sojusze się nie uformują. Chyba nie skłamię, jeżeli powiem, że nawet N! i TI, czy SPEED i APK nie mają jeszcze podpisanych sojuszów, a zaczynają małymi kroczkami od paktów.

NW (North West): Prawie jak NWE, czy to przeznaczenie twe? @Alek- @Świetlisty Władca Cieszy mnie wiadomość, że kolejne plemię z obrzeży zarządzane jest/będzie przez między innymi osoby z wcześniejszymi sukcesami w prowadzeniu plemion z naszego słynnego 145-go. (Shoutout DUDU)

O dyplomację z propozycją sojuszu to Witam zwróciło się do nas, a właściwie to zwróciło się w pierwszych 2/3 dniach trwania świata gdy jeszcze był to pojedynczy i samodzielny człon Just - Kross x Smerf'a. Później była/y kolejne 2 rozmowy z Witam oraz z nimi + STEFAN'ami, którzy również się zwracali o dyplomację.
Podobnie jest na linii ARES-Witam i jakaś chwilowa zbieżność interesów w dyplomacji nie zmieni ich umiejscowienia na mapie. Co najwyżej mogą mieć natenczas PoNa dla obopólnych korzyści, żeby zredukować sobie ilość prowadzonych wojen.

Czyli wychodzi na to, że dopóki STEFAN istnieje to WITAM chce być lojalne wobec swojego pierwszego sojusznika i nie chce ich zostawiać, stąd ten brak współpracy na lini WITAM-ARES. Co do samego położenia ARES na plecach WITAM - te niekoniecznie musi być ich wrogiem. Scenariusze w którym takie sojusze powstawały to w sumie codzienność. (190 ROHAN) (198 TRD) WITAM długoterminowo potrzebuje obrzeży i w razie ewentualnej wojny z ARES - to na nich skupiłoby się pierwsze, a dla APK taka wyniszczająca wojna, która spowolni WITAM jest bardzo na rękę.

nie czyni z Much sojuszników A.P.K. Nawet rzekłbym, że to naturalni wrogowie, skoro muchy siedzą na plecach A.P.K.
BCM wpuszcza APK na obrzeża a mają niby pon'a tylko, więc BCM ma coś obiecane albo są idiotami i dadzą się wyrolować przez APK wpuszczając ich na obrzeża przy Ponie.

Tutaj myślę podobnie co Tracimy Kontrolę, wydaje mi się że APK weźmie wartościowych graczy pod swoje skrzydła zajmując teren, tych gorszych przy okazji selekcjonując jako zapłatę za usługi. Już teraz na mapce można zobaczyć jak głęboko w gówno muchy wchodzi APK. (Ewidentnie dogadani)
NW.png

Co do sytuacji na ćwiartce południowo-wschodniej, to nie jestem z nią zbyt dobrze zapoznany, ale byłbym na ten moment ostrożny z wrzucaniem NNŻ i S200 do jednego wora. Jest tam też plemię NS, które warto odnotować i określić dla kogo grają. :)

SE (South East): Tutaj podobno S200-ki pomagały KLASYK (sojusznikowi NNŻ) przeskakiwać na obrzeża, więc uznałem KLASYK za takie spoiwo NNŻ i S200 stąd też ten sam kolorek. Wspomniane NS zajmuje znacznie mniejszy teren niż S200 i jest z nimi wymieszane. Ciekawi mnie czy NS wspomoże w walce L/H War. Zawsze to jakieś odciążenie.
SE.png

Na mapce też widać jak coraz głębiej we wschodnią ćwiartkę wchodzi N!, a od dołu czekające już GOTHAM i BAN. Ta dwójka z kolei zamiast zebrać jedną mocną ekipę - zaczęła ze sobą walczyć.
1710964376690.png

Co do samego GOTHAM to ich naturalnym sojusznikiem jest też NNŻ, a w wojnie przeciwko L/H War na ten moment przegrywają, tutaj staty:
1710964335646.png
 
Ostatnia edycja:

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.154
NW (North West): Prawie jak NWE, czy to przeznaczenie twe? @Alek- @Świetlisty Władca Cieszy mnie wiadomość, że kolejne plemię z obrzeży zarządzane jest/będzie przez między innymi osoby z wcześniejszymi sukcesami w prowadzeniu plemion z naszego słynnego 145-go. (Shoutout DUDU)

Dobrze się czujesz? W Ameryce wszystko ok?

@NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC
@Lord Rajmund z Kałuży.
@przemeczi

Wiele wam jUTRZAKI wybaczyłem, ale uszkodzenie psychiki Fabianowi, to już przesada.
 
Wynik reakcji
2.392
Starasz się jeszcze wychylać ryja znad okopów z tą swoją śmieszną zbieraniną kalek którą nazywasz plemieniem? xdd
Napisał chł*p.

Dołącz do prawdziwej wojny a nie pierdolisz się z podbijaniem darm jak speed <sciana><sciana><sciana>
Na pierwszej wiosce nabił 9k RA, bo to była rozbiórka, potem przejął dwie barby i typa którego bolały rączki w Aresach. Krótko mówiąc boli cię potężny Jeszcze-Nie-Świetlisty Alek.

Dokładnie tak: czyste spekulacje dopóki sojusze się nie uformują. Chyba nie skłamię, jeżeli powiem, że nawet N! i TI, czy SPEED i APK nie mają jeszcze podpisanych sojuszów, a zaczynają małymi kroczkami od paktów.

NW (North West): Prawie jak NWE, czy to przeznaczenie twe? @Alek- @Świetlisty Władca Cieszy mnie wiadomość, że kolejne plemię z obrzeży zarządzane jest/będzie przez między innymi osoby z wcześniejszymi sukcesami w prowadzeniu plemion z naszego słynnego 145-go. (Shoutout DUDU)




Czyli wychodzi na to, że dopóki STEFAN istnieje to WITAM chce być lojalne wobec swojego pierwszego sojusznika i nie chce ich zostawiać, stąd ten brak współpracy na lini WITAM-ARES. Co do samego położenia ARES na plecach WITAM - te niekoniecznie musi być ich wrogiem. Scenariusze w którym takie sojusze powstawały to w sumie codzienność. (190 ROHAN) (198 TRD) WITAM długoterminowo potrzebuje obrzeży i w razie ewentualnej wojny z ARES - to na nich skupiłoby się pierwsze, a dla APK taka wyniszczająca wojna, która spowolni WITAM jest bardzo na rękę.




Tutaj myślę podobnie co Tracimy Kontrolę, wydaje mi się że APK weźmie wartościowych graczy pod swoje skrzydła zajmując teren, tych gorszych przy okazji selekcjonując jako zapłatę za usługi. Już teraz na mapce można zobaczyć jak głęboko w gówno muchy wchodzi APK. (Ewidentnie dogadani)



SE (South East): Tutaj podobno S200-ki pomagały KLASYK (sojusznikowi NNŻ) przeskakiwać na obrzeża, więc uznałem KLASYK za takie spoiwo NNŻ i S200 stąd też ten sam kolorek. Wspomniane NS zajmuje znacznie mniejszy teren niż S200 i jest z nimi wymieszane. Ciekawi mnie czy NS wspomoże w walce L/H War. Zawsze to jakieś odciążenie.

Na mapce też widać jak coraz głębiej we wschodnią ćwiartkę wchodzi N!, a od dołu czekające już GOTHAM i BAN. Ta dwójka z kolei zamiast zebrać jedną mocną ekipę - zaczęła ze sobą walczyć.

Co do samego GOTHAM to ich naturalnym sojusznikiem jest też NNŻ, a w wojnie przeciwko L/H War na ten moment przegrywają, tutaj staty:
NWE to nie plemię, a gracze, nie ma graczy to nie ma NWE, są ARES-y, bo Alek nie pozwolił mi wymyślić nazwy. Nie wiem co mu się nie podobało w plemieniu które już w nazwę członu wpisuje, żeby nie wierzyć prowadzącemu.
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.398
@Bl-ack sno-w

Znam większość radnych z każdej ekipy, która na przestrzeni ostatnich 70-ciu światów taki wygrała. Znam też radnych z ekip, którym nie udało się jeszcze wygrać światu bo nie mają na tyle aktywnej ekipy / doświadczonych KO / KD, czy znajomości.

Nie uważam, że ‚Nie-Świetlisty Alek’ należy do tej drugiej grupy i o ile nie zestawiałbym ich z TOP’ką zwycięskich ekip z pierwszej grupy bo Ci wkładają naprawdę ogrom czasu w swoje projekty - tak jestem pewien, że ARES dzięki nim samym nie zniknie w kilka dni jak A.D.K i będzie liczyło się na mapie. O ile mnie pamięć nie myli to Świetlisty był radnym PEWNIACZKÓW na 174, którzy przegrali w finale z WITAM, na których plecach teraz grają. Ciekawe jak to się potoczy tutaj.

Co do samego JUTRA, to tak jak Rajmund napisał już dawno to wyjaśniliśmy. Zresztą nie tylko z nim, ale z praktycznie większością na PW miałem też jakiś kontakt, z niektórymi nawet zdarzyło mi się przeciąć w innych ekipach. Ludzie się zmieniają, i z czasem jedna i druga strona potrafiła przyznać się do błędów - wspomnienia natomiast zostały, a FOnt 145 to były wspaniałe czasy. (Zresztą to właśnie tam się zrespiłeś po raz pierwszy)

Zresztą Black, moim zdaniem niepotrzebnie wrzucasz całe ekipy do śmieci ze względu na wpadki pojedyńczych graczy, gdzie 99% ekipy nie ma z tym nic wspólnego. Rozumiem, że tak jest prościej - ale czasami lepiej to zweryfikować. Sam zainteresowałem się sprawą Zuzii95 ze śledztwa o SPEED i okazało się, że Keymil - nie miał z tym nic wspólnego, a sam jest przeciwko takim zagrywkom. (Mimo jego wiadomości z FO, która sugerowała co innego)
 

hyzio12

Zastępca Witacza
Wynik reakcji
749
Witam.
Jeśli można wypowiem się tutaj odnośnie rozwoju tej ów gry.
Zacząłem grać w to w 2010 roku przez ten czas nie zauważyłem jakiś zmian w grze ale drastycznego skoku jedynie od lat obserwuje spadek graczy i coraz większy smutek jak ta gra została zapomiana i zniszczona ( brakiem rozwoju i reklamą).
Propozycji na modyfikację światów składałem wiele. Ale najważniejszego nie rozumiem jak można nie wprowadzić serwerów wspólnych dla wszystkich graczy z całego świata? Przykładowo w takim csie ( inny rodzaj gry ) łączy się ze sobą 5 losowych osób i muszą być w stanie się dogadac a choxiazby próbować. Żyjemy w takich czasach gdzie automatyczne tłumaczenia wiadomości między graczami to kilka linijek kodu. Z przyjemnością bym zagrał na świecie gdzie będzie dużo graczy o tym 200 świecie zapomniałem i nawet nie chce mi się już wchodzić na świat popatrzyłem fajnie dużo znajomych gra ale jakość no nie mogę złapać werwy do tego. Co ja bym zaproponował? Mamy tyle możliwości taniej reklamy jak tiktok czy inne popularne aplikacje w krajach w których są plemiona ale podstawą rozwoju to połączenie wszystkich na jeden serwer. Jak patrzę, ja tutaj mam konto od 2010 to jak ten czas szybko minął. Ja tutaj mówię o rozwoju reklamie ale każdy wie, że były światy które można było nazwać kabaretem takie rzeczy się działy i nawet wtedy nie było wstanie reagować to jak chcą rozwinąć tą grę?
A zapomialem skokiem rozwojowym jak pamiętam to był powstanie aplikacji. No cóż popisałem sobie tutaj tak o bez sensu ale musiałem. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam zastępca Witacza.
 

hyzio12

Zastępca Witacza
Wynik reakcji
749
A jeszcze jeden temat. Boty ...
Nie jedno krotnie spotkałem się na discordzie ( nie mam zamiaru rzucać nickami ) jak pokazywano mi podgląd ekranu i programy jakie używają do grania i tak ten programy są od bardzo dawna tylko po +70 zaczęły być bardziej popularne ( sprzedawane czy udostępniane) na czysto jak grywalem to naprawdę nie ma życia praktycznie wtedy jak trzeba wysyłać+500 ataków przez parę h a na rano trzeba wstać.
 
Do góry