Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.189
Jako tester oprogramowania potwierdzam, że nie powinno mieć to miejsca XD
Takie rzeczy są krytyczne i sprawdzane powinny być z każdymi testami regresji.

Jako tester amator wielu gier stwierdzam, że takie błędy są we wszystkich grach, gdzie zmiany wprowadzone są w trakcie rozgrywki.
Pomimo sprawdzania na serwerze testowym
Zawsze coś nie zagra
 

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
Kmicu może zostaw już te MS w spokoju i zróbcie chociaż mk od 2 wiosek jak miało być zamiast 5. Może to was nie przerośnie... Aczkolwiek jestem ciekaw co można i przy tym spierdolić :D
 

husqagrubas200

Miecznik
Wynik reakcji
119
Zamknij mordę nie każdy ma tak ogórkowy front jak ty ze stefanami i może walić konia na obrzeżach. Chłopaki z Węgier napierdalaja ostro od kiedy w nocy z czwartku na piątek przejalem kd spałem do poniedziałku z 15h. Leci cios za cios i sieczka totalna. Najlepszy front jaki grałem chyba w życiu bez jakiś zjebanych rekru, rzucania kont czy tam kretów.
Tutaj liczy się tylko czysty skill, którego Węgrom odmówić nie można. A zaciętość z jaką walczą mimo straconej pozycji jest godna podziwu. A teraz spadam, bo mamy krzyże od HELL którymi się trzeba zająć.
A wy się zastanówcie w tym czasie co piszecie bo Węgrzy to nie żadni śmieszni Francuzi ze wywieszają białą flage z bagietka w dłoni i fajnie jakby wrócili kiedyś tutaj.
Tl;dr siku pierd kupa
Hungarians = shit
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Tak, ale do tego musieliby uruchomić jakiś testowy świat na dokładnie tych ustawieniach, co najprawdopodobniej przerosło ich możliwości lub chęci.
Kmic siedział na ś200 przed startem i sprawdzał rzeczy. XD Widać to przeoczył. :D Może w tej grze, w której to mają (bo mają w czymś) nie ma cofania ataków. idk.

Ale też nie wyobrażam sobie sytuacji, że dev dodaje kod i nie sprawdza na swoim orgu czy coś rzeczywiście działa. Ehh.
 
Do góry