Dyskusja o sytuacji na świecie 200

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.680
Ty serio jesteś jakiś chory xd

Teraz zgrywasz śmieszka i kozaka a 24h temu byłeś splakany ze zostałeś wyrzucony i ze tak się nie robi… w twojej sytuacji jedyne co trzeba było zrobić to przeprosić i napisać do pietrka, ale po co xd

Lepiej robić z siebie ofiarę i wypisywać do ludzi głupoty xD
Kompletnie nie czaję twojego podejścia i fakt wysłałeś wiadomość do innych plemion tylko utwierdza w przekonaniu że pietrek podjął słuszną decyzję. Zarówno Mefisto jak i ja zawiedliśmy się
Szkoda, że ja się nie zawiodłem po tym co pisałeś o mnie za plecami, a potem na PW w oczy zgrywasz dobrego wujka.

Wczoraj wybuchłem, prawda, czy było to złe? Możliwe, każdy popełnia różne błędy pod wpływem emocji.

Czy wystarczyło przeprosić? Wątpię, rozmowa ucięła się po wymianie kilku zdań na PW.

Próbuje prawic mi morały o tym jak powinno się zachować w takiej sytuacji osoba, która rozwala klawiature, bo się z kimś pokłóciła w plemionach. Staaary, na prawdę każdy, ale nie ty.

Aktualnie jestem zupełnie nieutralnie nastawiony do tej decyzji, jest jak jest.
 
Ostatnia edycja:

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.000
Ale smród się zrobił na FO jakby ktoś kuwetę wysypał na podłogę.
Zupełnie bez związku z poprzednim zdaniem gratuluję Stefanom ubicia nam paru offów, chyba się już nie pozbieramy
(screen również bez związku)
g4dBsJU.png
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Gdybyście nie łamali regulaminów, to pewnie Pan kmic, by was nie ścigał.

Konto kasuję po każdym wbiciu szlachcica a zadłużony lakiernik razem z @skydwayler licytują się kto do tego doprowadza:)
Piękne:)

Dobry wieczór, czy 3D jeszcze istnieje czy mam podwoić swoje wysiłki?
Przecież ostatnio jak cię zaorałem to się skasowałeś na 50 postach xD
Zamknij zagrzybiałą dupe i skasuj się wreszcie, bo jak widać już na nikim nie zrobisz wrażenia.
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
powtorze moze wiecej osob wodzow powaznych przeczyta
-zero rekru z mapy dobrych graczy, ewentualnie rekru ale dajecie fejk cele na akcje sczegolnie na witam pilnujecie ludzi z rekru od poczatku
-jak widzicie kogos kto gral w witam na 186 to obserwujecie ma nie miec komend w waszym plemieniu fejk cele tez dobre obserwujecie go
-jak pisze ktos cos z witam na forum albo na pw to ignorujecie dzieciarnie
-wasi gracze musza zmieniac hasla co najmniej raz w tygodniu szczegolnie wazne podczas wojny z witam
-wasi gracze musza miec hasla do plemion inne niz do innych rzeczy najlepiej generowalne losowo przez menadzera
-copleyerzy bez rady zabronieni tylko rada wprowadza copleyerow i wprowadzacie copleyerow co na pewno nie maja kontaktu i nie mieli z witam
-do dnia akcji komendy ma tylko rada jezeli dalej dziwnie dobrze witam wychodzi obrona to tylko ko ma komendy do dnia akcji
-podczas akcji jak witam wbija dziwne kliny albo atakuje idealnie w wasze komendy zabieracie komendy calemu plemieniu
-przygladacie sie witam uwazne uzywaja duzo botow trzeba ich zglaszac ale ja nie podpowiem dokladnie jakie zwroccie uwage ile fejkuja w jakich odstepach w ile ms dogrywaja i profilatycznie mozna kazdego frontowca za etykiety zglaszac
-zgloszenia za pushing w poczatkowym etapie pamietajcie napisac ze to ze darma dala sobie ubic malego ofa to nie znaczy ze to nie darma
to co pisze wyzej to sa rady ktore witam wie ze na nich zadzialaja to sa rady ktore wiedza ludzie ze 186 ze zadzialaja na witam i to sa rady co wam polecam zapiszcie to zescreenujcie pamietajcie
 

Rextee

Pikinier
Wynik reakcji
14
mowi to aPK, ktore wzielo z kazdym pon i soj zeby nas bic gdzie my na wejsciu gralismy bez animownej xDDD
kleks wam sie od dupy odkleil i tyle
 
Do góry