Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
Canar na przykład wielokrotnie Ci pomagał

Masz bardzo słabą. Wyprowadzić Cię z równowagi to 5 minut roboty.
Zacząłeś dziś pierdy o fantastycznym humorze a chwilę później furia i obrażanie.
Wydaje się, że po prostu urodziłeś się mało inteligentny, nigdy się nie rozwijałeś. Dlatego dyskusja Cię przerasta, ale w menelskim rzucaniu wulgaryzmami dominujesz zdecydowanie. Brawo, zawsze to jakiś sukces
Widzisz jełopo wymieniasz tych z którymi sie lubie.Jeszcze sporo graczy mógłbyś wymienić.Troche przyjaciół w tej grze mam i to nie zależnie po której stronie barykady aktualnie jesteśmy.Czasem robimy sobie złośliwe przycinki ale generalnie trzymamy swoja strone.Więc twoje przykłady lamusie są troche wzięte z dupy.
O inteligencji akurat ty nie powinieneś sie wyrażać bo jej brak u ciebie każdy widzi.
Dobrej nocy matołku
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.189
Widzisz jełopo wymieniasz tych z którymi sie lubie.Jeszcze sporo graczy mógłbyś wymienić.Troche przyjaciół w tej grze mam i to nie zależnie po której stronie barykady aktualnie jesteśmy.Czasem robimy sobie złośliwe przycinki ale generalnie trzymamy swoja strone.Więc twoje przykłady lamusie są troche wzięte z dupy.
O inteligencji akurat ty nie powinieneś sie wyrażać bo jej brak u ciebie każdy widzi.
Dobrej nocy matołku

Ale wiesz, że nic nie zrozumiałeś?
Przecież ja wiem doskonale z kim się trzymasz.
Czy to zmienia fakt, że ratowali Ci dupsko? Nie.
Napisałem prawdę.

I o tym właśnie pisałem. Nie jesteś zbyt inteligentnym człowiekiem, żeby nie użyć mocniejszych słów.
Ja to rozumiem. Tak ukształtowane jest społeczeństwo, są ludzie rozgarnięci i tacy jak Ty.
Jednak skoro jesteś amebą, to by wypadało żebyś mniej szczekał i używał w mniejszym stopniu tego lumpiarskiego języka.
Na melinie może to przechodzi, tutaj by wypadało grzeczniej
 

filipothc

Pikinier
Wynik reakcji
53
Grzeczniej, nie rozmawiasz z ojcem przy stole wigilijnym, to ze u Ciebie takie inwektywy sa na porzadku dziennym to nie znaczy ze u innych rowniez.
no ty nie rozmawiasz z ojcem przy stole wigilijnym bo cie w kiblu zamykaja na okres swiateczny zeby wstydu przed reszta rodziny nie bylo
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.353
Ale wiesz, że nic nie zrozumiałeś?
Przecież ja wiem doskonale z kim się trzymasz.
Czy to zmienia fakt, że ratowali Ci dupsko? Nie.
Napisałem prawdę.

I o tym właśnie pisałem. Nie jesteś zbyt inteligentnym człowiekiem, żeby nie użyć mocniejszych słów.
Ja to rozumiem. Tak ukształtowane jest społeczeństwo, są ludzie rozgarnięci i tacy jak Ty.
Jednak skoro jesteś amebą, to by wypadało żebyś mniej szczekał i używał w mniejszym stopniu tego lumpiarskiego języka.
Na melinie może to przechodzi, tutaj by wypadało grzeczniej
Z całym szacunkiem Black, ale używasz nawet bardziej "lumpiarskiego" języka wobec Isarisu
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
Ale wiesz, że nic nie zrozumiałeś?
Przecież ja wiem doskonale z kim się trzymasz.
Czy to zmienia fakt, że ratowali Ci dupsko? Nie.
Napisałem prawdę.

I o tym właśnie pisałem. Nie jesteś zbyt inteligentnym człowiekiem, żeby nie użyć mocniejszych słów.
Ja to rozumiem. Tak ukształtowane jest społeczeństwo, są ludzie rozgarnięci i tacy jak Ty.
Jednak skoro jesteś amebą, to by wypadało żebyś mniej szczekał i używał w mniejszym stopniu tego lumpiarskiego języka.
Na melinie może to przechodzi, tutaj by wypadało grzeczniej
Tak mnie trzeba było ratować dupe,ty wszystkich gasisz i masz IQ większe od zera :D Widać działanie psychotropów.No ale skoro sa ci niezbędne.....
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.189
Tak mnie trzeba było ratować dupe,ty wszystkich gasisz i masz IQ większe od zera :D Widać działanie psychotropów.No ale skoro sa ci niezbędne.....

No i to jest właśnie Twój poziom. Zero dyskusji, jak zwykle o lekach jakichś i takie tam.
Przy tym już sama konstrukcja zdań wskazuje, że nigdy nie byłeś prymusem
 
Do góry