Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
255
XDDDDDDDDDDD Nie ujmuje czajnie, co tam zrobił, ale napewno nie był przeważającym czynnikiem wygranej xd tylko Twój brak kompetencji xd Tak ludzi na blachy wystawic i sojusznika xddd bekaaaa z cb
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Chempion to że jesteś obsrany na Uwu/omerte/knd to każdy wie akurat.
Ty nawet tak zaślepiony byłeś że dziobaków na pożarcie wystawiłeś byle by nie mieć frontu z drugiej strony. A kto ich wprowadził na plecy do nas jak nie ty
 
Wynik reakcji
255
My odpierdalamy xd podpisując se pona i sojusz i czekając które plemie wygra by coś chciec potem od nich xd

Wez tam barana w sciane xd bo sam lubisz se ukladac najprostszą droge, a nawet na jednym froncie nie dales nic rady ugrac, poza banem bomby xd
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
My odpierdalamy xd podpisując se pona i sojusz i czekając które plemie wygra by coś chciec potem od nich xd

Wez tam barana w sciane xd bo sam lubisz se ukladac najprostszą droge, a nawet na jednym froncie nie dales nic rady ugrac, poza banem bomby xd

Nom wy .
Chcieliście walki 50/50
Po czym klaunie piszecie do uwu o rekrutację na 2 stronie i wioski w centrum nas.
Czego tu nie rozumiesz???
 

POLdi

Pikinier
Wynik reakcji
32
Chciałem powalczyć z uwu to fakt .
I nigdy tego nie kryłem.
Ale skoro knd odpierdala takie numery to sorry.

ChinaHacker pisze WG do swoich graczy, która lata już po wszystkich światach - "sprawa banów niejasna, podjęliśmy decyzje, że się kasujemy, kto chce jeszcze pograć to polecam pisać do KND bo Omerta jest cienka i pewnie przegrają"

KND odpowiada na "hejki" ludzi z UWU, którzy chcieliby pograć w większości pisząc coś w stylu "pomyślimy"

*W międzyczasie Champion na 8 telefonów obdzwania kogo się da przebierając 4 parę gaci*

Champion na następny dzień: "Ehhh to wredne KND! oni chcieli mnie wykiwać, UWU to jednak dobre ziomale"

"XDDD" tyle moge pozostawić komentarza
 
Do góry