Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.228
Dobra, ten jeden raz odpiszę. Ja nawet nie szukam atencji w sumie. Dla mnie to rozrywka takiego "prosa" nie sprowokować - bo w końcu Ty się nie dajesz sprowokować. Mam głęboko gdzieś Ciebie, Twoje opinie, cokolwiek co możesz napisać. A kibicuję @Bl-ack sno-w z dwóch przyczyn: 1. jego nie da się pokonać, więc można tylko dołączyć, 2. walczy w słusznej sprawie przeciwko oszustom!
A teraz idź barbarki łapać. :*
W sumie to szukasz, skoro nie czytajac mojego posta jednak sie do niego odniosles.
No to wspolczuje kibicowania gosciowi, ktory nie ma pojecia o grze, a jego jedynym osiagnieciem jest pierdolenie glupot tutaj i marnowanie czasu.
Jeszcze zeby gral i dotrwal na jakims swiecie do koncowego etapu to pol biedy, ale ten chłystek zyje tylko tym forumi dzieki takim ludziom jak Ty, ktorzy mu przyklaskuja.

Wlasnie podobni ludzie wybieraja tych gamoni w Polsce, a potem jest jak jest.
Placz i zgrzytanie zębów bo ciemnota ludzka nigdy nie zmadrzeje

Przeciez on juz kilkukrotnie zostal pokonany, kasowal sie w grze, tutaj na forum.
Albo support mu w tym pomagal.

Jakby walczyl w slusznej sprawie to by przejrzal cala mape swiata i wszystkie ekipy ;)

Takie polozenie, ze musze je lykac lepszy rydz niz nic jak to mowia
 

SzybkieOszustwo

Pikinier
Wynik reakcji
309
To na jakiego sniegowego grzyba sie wypowiadasz?
Jestes jego kolejnym multi?
A moze tez szukasz atencji i poklasku na forum gry pixelowej?

@Isarisu yup, dostal bana za lamanie regulaminu po czym wrzucil konto do kasacji w grze.

@SzybkieOszustwo

No to wklej tutaj te dowody, zadnej darmy nie zglaszalem nikomu do zadnego arkusza
Przejmuje barby bo jakbys nie zauwazyl nie ma nic konkretnego obok mnie do podbicia, najblizsza wioska ma 800+pkt

Czyim mulciakiem jestes?

Konkretny bol dupska

Masz tak na szybko 5 darm obok ciebie:

  1. Współrzędne (551|421) z odległością około 2,24 pól.
  2. Współrzędne (556|415) z odległością około 5,83 pól.
  3. Współrzędne (550|415) z odległością około 5,83 pól
  4. Współrzędne (549|413) z odległością około 8,06 pól.
  5. Współrzędne (546|414) z odległością około 9,22 pól.

Większość już skasowana, jak Ci udowodnić że tam była wioska to chyba tylko @kmic potrafi.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.228
Masz tak na szybko 5 darm obok ciebie:

  1. Współrzędne (551|421) z odległością około 2,24 pól.
  2. Współrzędne (556|415) z odległością około 5,83 pól.
  3. Współrzędne (550|415) z odległością około 5,83 pól
  4. Współrzędne (549|413) z odległością około 8,06 pól.
  5. Współrzędne (546|414) z odległością około 9,22 pól.

Większość już skasowana, jak Ci udowodnić że tam była wioska to chyba tylko @kmic potrafi.
Rzekomo masz dostep do arkusza i wiadomosci, gdzie zglaszalem 3 darmy keymilowi
Wiec co nie zagralo tym razem? Ze masz az taki bol dupy?
Chlop losowe kordy wkleil z mapy, polowa z nich nawet nie istnieje xD

Piekny bol dupy, spokojnie ktos skonczy gre i bede musial go przejac wtedy dosc sie najem tych darmoszek

Nie musisz teraz szukac na sile po mapie :p
 
Ostatnia edycja:

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.697
Masz tak na szybko 5 darm obok ciebie:

  1. Współrzędne (551|421) z odległością około 2,24 pól.
  2. Współrzędne (556|415) z odległością około 5,83 pól.
  3. Współrzędne (550|415) z odległością około 5,83 pól
  4. Współrzędne (549|413) z odległością około 8,06 pól.
  5. Współrzędne (546|414) z odległością około 9,22 pól.

Większość już skasowana, jak Ci udowodnić że tam była wioska to chyba tylko @kmic potrafi.
Dobrze Ci idzie udowadnianie XD
Teraz moja kolej. Zrobiłeś multi w grze tak samo jak i na FO.
Oto dowód:
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.182
Czy właśnie udowodniłeś że blek to banowany oszust?
Kto by się spodziewał.
@Styl judasza x Amstaff
@TheSzumix x Ramajad
A tak dużo miał do powiedzenia na wasz temat xD

No chyba niestety nie udowodnił.
To ciekawe, że był ban o którym nawet ja się nie dowiedziałem.
Swoją drogą support nie udziela żadnych informacji, ale @Kanarinios. wie.
Chyba za dużo na strzelnicy przebywał i coś huknęło w główce.
Ale cieszę się, że łapiecie się czego tylko się da. Kombinujcie dalej:)

--

Mam kolo dupy Ciebie i jego, oby dwoje jestescie nikim tutaj jak i w grze
Wiec jedyne co wam pozostaje, to pisac swoje pierdy i szukac atencji u gosci, ktorzy maja podobne problemy zyciowe

'Myślisz, że mnie sprowokujesz?'

Chyba jednak się udało:)
Choć nie taki był mój cel, chciałem napisać prawdę o Tobie. I napisałem.

Posłuchaj chociaż raz kolegów z plemienia, którzy Ci pisali, że robisz za mój worek treningowy.
Trenuję dalej
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
Bo tak cos kojarzylem wlasnie.

Jakis czas temu 2 czy 3 osoby do mnie pisaly z Hegow Snipora, czy nie chce ich poprowadzic tutaj
Samemu to juz moze ciezko bo czasu brakuje, ale z kims i ogarnieta rada to takie ekipy typu Heg/P! Mysle, ze mozna spokojnie reaktywowac, byle dowodzic z glowa ;)

@Ochrona Wioski no a potem bylo juz z nim coraz gorzej i zyl tylko tym forum i propaganda jak pewien osobnik, ktory tu czesto spamuje :p

@EgoSumZygmek no byla to nieciekawa zagrywka, ale z ludzmi z P! Tez pil piwko w rl i z nimi chyba nawet dluzej gral.

l
Wbrew pozorom HEG i PlayerBoy to dawniej były blisko związane plemiona.
Player Boy powstało na jesieni 2009 na S37. Pierwszym założycielem był Golden Sun. Na tamtym świecie cała czołówka PlayerBoy po fuzji dołączyła w szeregi HEG. Prawie cały pierwszy skład Playersów grywał na każdym świecie z HEG np; Vel Basto jako rady, do tego zapomniany już trochę gladiator...
Kolejni dowódcy Playersów z pierwszych światów np; Gnojorz czy Funstron też wylądowali na stałe HEG, to samo tacy gracze jako Iker czy Szymon.
To samo wielu rdzennych hegów grywało w Playersach przed S90.

Stosunki rozjechały się po tym jak do Playersów dołączył Bulwa itp. Wpływ na to miały stare animozje jeszcze czasów rywalizacje HEG z Oj.
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
479
l
Wbrew pozorom HEG i PlayerBoy to dawniej były blisko związane plemiona.
Player Boy powstało na jesieni 2009 na S37. Pierwszym założycielem był Golden Sun. Na tamtym świecie cała czołówka PlayerBoy po fuzji dołączyła w szeregi HEG. Prawie cały pierwszy skład Playersów grywał na każdym świecie z HEG np; Vel Basto jako rady, do tego zapomniany już trochę gladiator...
Kolejni dowódcy Playersów z pierwszych światów np; Gnojorz czy Funstron też wylądowali na stałe HEG, to samo tacy gracze jako Iker czy Szymon.
To samo wielu rdzennych hegów grywało w Playersach przed S90.

Stosunki rozjechały się po tym jak do Playersów dołączył Bulwa itp. Wpływ na to miały stare animozje jeszcze czasów rywalizacje HEG z Oj.

Kiedy zamykacie ten swiat?
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.769
l
Wbrew pozorom HEG i PlayerBoy to dawniej były blisko związane plemiona.
Player Boy powstało na jesieni 2009 na S37. Pierwszym założycielem był Golden Sun. Na tamtym świecie cała czołówka PlayerBoy po fuzji dołączyła w szeregi HEG. Prawie cały pierwszy skład Playersów grywał na każdym świecie z HEG np; Vel Basto jako rady, do tego zapomniany już trochę gladiator...
Kolejni dowódcy Playersów z pierwszych światów np; Gnojorz czy Funstron też wylądowali na stałe HEG, to samo tacy gracze jako Iker czy Szymon.
To samo wielu rdzennych hegów grywało w Playersach przed S90.

Stosunki rozjechały się po tym jak do Playersów dołączył Bulwa itp. Wpływ na to miały stare animozje jeszcze czasów rywalizacje HEG z Oj.
A Fantastyczny Chłopiec z S60?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.182
Czy wiecie Państwo w jaki sposób @Kanarinios. dostawał blaszkę na koniec świata?
Otóż będąc w Pee ten chłopiec w krótkich spodenkach zżerał regularnie darmy.
Chap chap jedna za drugą.

Co zrobić, żeby dostać blaszkę i żeby nie awanturowali się Ci dla których miejsca nie starczyło?
Wpadli na pomysł, żeby na kontach rozbiórkowych wyburzać murki, wstawiać tam offy i je ubijać.
Dzięki temu @Kanarinios. miał potężne RA i znajdował się na liście końcowego składu.
Bohater świata plemion, do orderu wypnij pierś

1000014754.png
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Czy wiecie Państwo w jaki sposób @Kanarinios. dostawał blaszkę na koniec świata?
Otóż będąc w Pee ten chłopiec w krótkich spodenkach zżerał regularnie darmy.
Chap chap jedna za drugą.

Co zrobić, żeby dostać blaszkę i żeby nie awanturowali się Ci dla których miejsca nie starczyło?
Wpadli na pomysł, żeby na kontach rozbiórkowych wyburzać murki, wstawiać tam offy i je ubijać.
Dzięki temu @Kanarinios. miał potężne RA i znajdował się na liście końcowego składu.
Bohater świata plemion, do orderu wypnij pierś

Teraz odkryłeś że na koniec nabija się w taki sposób blaszkę za ra?
 
Do góry