Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Przecież ty na burzenie straciłeś więcej pkt niż ja? Więc o co ty szczekasz? Tyle że mnie nawet na koncie nie było xD

Rozebrali konto, bo im tak napisałem.
@SurFer.RM @Marchewka
I tak bym nie grał na 196, więc oddałem wioski dla ziomków. A tak bym warzywił dwa tygodnie i skończył i tak grę.
Chcesz coś jeszcze nakłamać?
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
1000044498.jpg

Co wy gadacie, rambo nie gra z jakimiś nerdami tylko z ludźmi wyższej klasy. Ci dentyści, lekarze, prawnicy, sędziowie z 1% muszą się porządnie wyspać i nie będą wstawać w nocy żeby jakiś ataków bronić.

Jakbyście w tak młodym wieku jak @tu rambo osiągnęli taki sukces w życiu (i na plemionach) to byście też zrozumieli że to jest po prostu inny styl życia jakiego nie macie.
 

Elmindor

Miecznik
Wynik reakcji
146
No brawo zabraliście mi 3 puste wiochy jak spałem. Szkoda, że jak jestem na koncie wam tak dobrze nie idzie... XD
Fajnie odwracasz kota ogonem, mordo.

Nikogo nie obchodzi to, że spałeś i wioski były puste. Skoro nie chce ci się wstawać w nocy to siedź na dupie na zapleczu i się nie pchaj na front. Chcesz grać na froncie to nie ma czasu na spanie całą noc i śnieniu o borowaniu zębów. Trzeba pilnować konto jak się ma wioski przy wrogu. Tym bardziej skoro stoją puste. Jak można smacznie spać mając mało woja w wioskach? Stary, jesteś bambik, który dużo szczeka. Straciłeś 3 wioski w bonusie. To źle świadczy o tobie, nie o twoim przeciwniku. Przeciwnik wykorzystał twoją słabą stronę i mankamenty. To się nazywa strategią i taktyką. Tak się prowadzi wojny. W dzień Bambo jest królem obrony, bo w dzień zassa ze strachu tonę deffa od kolegów i na bunkrach za free uwali offy. Ale jak trzeba dać coś od siebie to Bambo woli zeszczać się do pampersa i przespać smacznie całą noc.

Na jednym ze światów grając w WojSen mieliśmy za przeciwników Speed na froncie. I tam m.in. mój serdeczny przyjaciel xFabis, a także Cruel przeciwko któremu teraz grasz na s196 nie dali mi praktycznie zmrużyć oczu w nocy. Czy to miało świadczyć o nich źle? No nie. Bo to jeden z elementów taktyki. Grali na zmęczenie psychiczne i fizyczne przeciwnika. Tak się gra na froncie. To jest wojna. Nie dajesz przeciwnikowi odetchnąć ani przez sekundę.

Ale jeśli ty myślisz, że granie na froncie to tylko szczekanie na FOncie to daj sobie stary spokój, zrób przysługę swojemu plemieniu i się wykasuj.
 
Ostatnia edycja:

HaremHunter

Miecznik
Wynik reakcji
162
Nie wytrzymam ze śmiechu. Gracie tutaj na froncie chyba 10 kocurów na większych kontach, na naszą 3. Od początku świata nic nie przejęliście i się szczycicie przejęciem wioski jak ktoś śpi, gratulacje, zadanie na szczyt waszych możliwości XD
Tymczasem -4Fun gdy Pelcia dostał bana....

@Edit
widzę że snu wyprzedził
 
Ostatnia edycja:

Guachilla

Łucznik
Wynik reakcji
225
rambo bambo zapomniał, że diody w nocy to element gry i to jeden z ważniejszych,
bambo ma słabą pamięć,
bambo płakać

Mam pewną teorię, rambo pomylił frontowca z fontowcem,

Od dziś zakaz atakowania rambo, kiedy nie ma go na koncie! To jak wrucanie tabletki gwałtu.
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
A czy ja gdzieś napisałem, że jest zakaz? O to chodzi w tej grze, ale no nie trzeba się podniecać tak tym, no chyba że jest to dla was wielki sukces to gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
jak się zamknie to nie będzie z kim dyskutować, ja tam rambo lubię przynajmniej śmiesznie jest, a aszq to w ogóle złoto 2 miesiące się rozbijał w bonusie stosując tą samą taktykę. Dzisiaj się nie rozbił, ale poparcia kareta nie zbiła xD
 

Elmindor

Miecznik
Wynik reakcji
146
A czy ja gdzieś napisałem, że jest zakaz? O to chodzi w tej grze, ale no nie trzeba się podniecać tak tym, no chyba że jest to dla was wielki sukces to gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam
Stary, ale tu chodzi o to, że Ty się sam zaorałeś. Pytałeś, gdzie akcja na ciebie, bo się nudzisz. A jak dostałeś ataki to sobie smacznie spałeś mając wioski przy wrogu i finalnie w bonusie straciłeś trzy wioski. Po prostu wychodzisz na idiotę i bambika.

Wg ciebie atakowanie w bonusie i zabranie ci kilku wiosek to chuj, a nie udana akcja ofensywna. Ale za to zassanie masy deffa i podniecanie się zdobyciem RO dnia, gdzie przepaliłeś od groma plemiennego deffa to już sprawna obrona. Coś się tu nie klei misiu kolorowy.

Przyjmij do wiadomości, że nic nie ugrasz i wciśnij kasację.
 

Guachilla

Łucznik
Wynik reakcji
225
Stary, ale tu chodzi o to, że Ty się sam zaorałeś. Pytałeś, gdzie akcja na ciebie, bo się nudzisz. A jak dostałeś ataki to sobie smacznie spałeś mając wioski przy wrogu i finalnie w bonusie straciłeś trzy wioski. Po prostu wychodzisz na idiotę i bambika.

Wg ciebie atakowanie w bonusie i zabranie ci kilku wiosek to chuj, a nie udana akcja ofensywna. Ale za to zassanie masy deffa i podniecanie się zdobyciem RO dnia, gdzie przepaliłeś od groma plemiennego deffa to już sprawna obrona. Coś się tu nie klei misiu kolorowy.

Przyjmij do wiadomości, że nic nie ugrasz i wciśnij kasację.
Poczekaj. On ma plan. Coś wspominał
 

Elmindor

Miecznik
Wynik reakcji
146
Poczekaj. On ma plan. Coś wspominał
Ja chyba wiem co to za plan. A mianowicie to stracić jeszcze przez kilka nocek trochę wiosek. Potem stwierdzić, że tu nie ma sensu grać, bo priorytetem jest s200, ponieważ tam gra w plemieniu z potencjałem na ugranie czegoś więcej niż z 4fun na s196 i tam przekieruje swoje wszystkie siły. No i UMIEJĘTNOŚCI przede wszystkim! Potem koledzy z Witam go rozbiorą za słabą grę, a Bambo stwierdzi, że w sumie ludzie na FO s200 piszą, że s202 będzie lepszy niż jubileuszowy to tam zagra, bo będzie większy poziom na "bezfarmie" i braku ms. Chyba jakoś tak ten plan będzie wyglądał.
 

tabarka

Miecznik
Wynik reakcji
12
Ej dobra, dajcie już mu spokój, szkoda gościa. Przecież wiemy wszyscy, że Wojsen potrafią coś ugrać tylko nieczysto, podstępem, jak mają przewagę i wiatr im w oczy nie wieje.
Ps. Uważaj, to burzak leci, zmusili mnie. Masz info z wyprzedzeniem, żebyś zdążył się obronić :)
 

Guachilla

Łucznik
Wynik reakcji
225
Ja chyba wiem co to za plan. A mianowicie to stracić jeszcze przez kilka nocek trochę wiosek. Potem stwierdzić, że tu nie ma sensu grać, bo priorytetem jest s200, ponieważ tam gra w plemieniu z potencjałem na ugranie czegoś więcej niż z 4fun na s196 i tam przekieruje swoje wszystkie siły. No i UMIEJĘTNOŚCI przede wszystkim! Potem koledzy z Witam go rozbiorą za słabą grę, a Bambo stwierdzi, że w sumie ludzie na FO s200 piszą, że s202 będzie lepszy niż jubileuszowy to tam zagra, bo będzie większy poziom na "bezfarmie" i braku ms. Chyba jakoś tak ten plan będzie wyglądał.
Podobno ma pobic kolejny rekord,
Najpierw bylo ro dnia,
Pozniej ilosc straconych wioch w nocy,
Teraz strach sie bac co nastepne
 
Do góry