GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.412
@Fabcio tak chwalisz 3d za organizację a speed ma tam grupę 20+ ludzi którzy zostali specjalnie wysłani do ogarnięcia obrzeż

Doszły mnie już niestety takie słuchy od rana. Nie wiem ile w tym prawdy:

SPEED namawia graczy by ci ściągali na obrzeża swoich znajomych obsadzając ich w 3D

Gdy próbowałem to zweryfikować to dostałem kolejne info, że przecież inne TOP plemiona jak WITAM, też tak robią.

Czuję się trochę wywołany do tablicy i no Fabciu co ma chłop zrobić jak spóźnił się na wstępne? Nie każdy z powiązaniami to kret, po prostu gdzieś trzeba ten czas spędzić, jakąś karczmę trzeba zaspamować. W tym czasie można pomóc nobkom, poduczyć nowych, podrzucić pomocne materiały.

Poza tym to nie tak że ktoś tu był oszukany xd

I o ile transparentność i zwykłą przyzwoitość względem tych ludzi tak jak w przypadku Joe, można pochwalić i nie widzę w niej niczego szkodliwego. (Wierzę, że nie on jeden ma takie podejście)

Tak w przypadku celowego dołączania do znacznie odstającego od TOPki plemienia z obrzeży, które jakkolwiek próbuje wyrównać szansę graczy, którzy nie zdążyli na wstępne logowanie i działanie typowo na ich szkodę - nie jest po prostu fair. TOP’ka jest naprawdę mocna, że da radę bez takich zagrywek infiltracyjnych.

Powtarzam: Cytuję tu tylko plotki, i najlepiej gdyby Keymil, czy Pietrek się do tego odnieśli sami, jak już poruszyłeś taki temat @Potężny Robert
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
ANALIZA WHERE?

Sytuacja na świecie: Tak jak wspomniałem wcześniej, TI będzie chciało w pierwszej kolejności wyeliminować W-G i GOT, ale w odróżnieniu od !NO!, także DANCE i OB, którzy stoją im na drodze w rozwoju. Pierwszą przeszkodą TI może być dopiero HELL, które w walce 1 vs. 1 będzie stanowiło opór, ale koniec końców nie ma z TI szans, bo przewaga graczy 300:100 na takim etapie gry jest po prostu zbyt duża do przeskoku na tak wysokim poziomie, który prezentują oba z wymienionych plemion. Aczkolwiek, na miejscu TI nie pozbyłbym się HELL, a raczej dogadał z nimi zajmując jak najszersze obrzeża, nawet te na plecach HELL (Które byłyby zapewne łupem wojennym w przypadku ich wojny) - a samo HELL wykorzystał jako swoich 'najemników', którzy będą lojalnie walczyć po ich stronie - jeżeli TI wyciągnie do nich rękę. (ZNAJDŹKA) Skąd mam pewność, że będą lojalni? A to proste - nie znają tutaj dosłownie nikogo, a są honorowi, blaszka nie jest im do niczego potrzebna - a wpadli tutaj dobrze się bawić, za co im chwała. Zgarnięte w taki sposób tempo może okazać się kluczowe w wyścigu o połowę mapy ze SPEED + APK, a chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, że 55% vs. 45%, a 50% vs. 50% w końcowej fazie gry to ogromna różnica.

Plusy: Skillowy skład (Kilku graczy P!), Doświadczona rada i KO ze SPEED, Mocna pozycja startowa (Jedyna z topowych ekip, u której na horyzoncie nie widać równie masywnego wroga, a same mniejsze plemionka), Wysoki ranking i motywacja, Wesoła, również zgrana już ekipa
Minusy: Egzystencja A.P.K, które już w pierwszej wojnie ze STEFAN - znacznie urośnie w sile. (Całe szczęście dla TI, że jest tam WITAM - które przyblokuje im trochę rozwoju)
Ocena: 8.5 z 10


__________________
Co to za gówno. Widać kto bierze w łapę. Proszę o rzeczową wycenę STEFANÓW, a nie jakieś bluźnierstwa ;/ Przypominam, że to APK na razie wali kloca i kelpie HUTE ŻELAZA tylko.
 

Doktor x Rubon

Miecznik
Wynik reakcji
381
Doszły mnie już niestety takie słuchy od rana. Nie wiem ile w tym prawdy:

SPEED namawia graczy by ci ściągali na obrzeża swoich znajomych obsadzając ich w 3D

Gdy próbowałem to zweryfikować to dostałem kolejne info, że przecież inne TOP plemiona jak WITAM, też tak robią.



I o ile transparentność i zwykłą przyzwoitość względem tych ludzi tak jak w przypadku Joe, można pochwalić i nie widzę w niej niczego szkodliwego. (Wierzę, że nie on jeden ma takie podejście)

Tak w przypadku celowego dołączania do znacznie odstającego od TOPki plemienia z obrzeży, które jakkolwiek próbuje wyrównać szansę graczy, którzy nie zdążyli na wstępne logowanie i działanie typowo na ich szkodę - nie jest po prostu fair. TOP’ka jest naprawdę mocna, że da radę bez takich zagrywek infiltracyjnych.

Powtarzam: Cytuję tu tylko plotki, i najlepiej gdyby Keymil, czy Pietrek się do tego odnieśli sami, jak już poruszyłeś taki temat @Potężny Robert
Jak ma się Keymil odnieść do tego? Przyjdzie na forum i napisze: "tak, uskuteczniamy taką strategię, żeby zwiększyć swoją przewagę. Wszystko dla zwycięstwa. 1 czerwca w dzień dziecka skosują i rozwiązujemy plemię <lol>" Pewnie może tak być, że jak ktoś dostanie się nawet do rady 3D to skończą jak Wariaci na s150, gdzie Speed im plemię rozwiązało.
Tak więc Keymil się nie odniesie lub zaprzeczy, innej opcji nie widzę.


Fabcio zajebista analiza ;D
 
Wynik reakcji
2.520
+ tych z gieł... Tfuu.. z giełdy - WO, na których szkoda nawet limitu znaków. Sorry.. Samo z siebie poszło. Z podwórka jestem, to źle? Przepraszam Cię @Kampaj3 x TomPrime , ale się słuchało Hemp Gru za małolata. Nienawiść do policji Giełdy tak zostałem wychowany.
Ok, nie czytam nawet dalej. Łapka w dół i spierdalam
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Jak ma się Keymil odnieść do tego? Przyjdzie na forum i napisze: "tak, uskuteczniamy taką strategię, żeby zwiększyć swoją przewagę. Wszystko dla zwycięstwa. 1 czerwca w dzień dziecka skosują i rozwiązujemy plemię <lol>" Pewnie może tak być, że jak ktoś dostanie się nawet do rady 3D to skończą jak Wariaci na s150, gdzie Speed im plemię rozwiązało.
Tak więc Keymil się nie odniesie lub zaprzeczy, innej opcji nie widzę.


Fabcio zajebista analiza ;D
rozwiązanie wariatów akurat było moralnie uczciwe ponieważ było bardzo śmieszne
 

Addii105

Miecznik
Wynik reakcji
229
rozwiązanie wariatów akurat było moralnie uczciwe ponieważ było bardzo śmieszne
A dlaczego było takie śmieszne?I po pierwsze nikt nie rozwiązał Wariatów tylko doprecyzujmy. Wiliam rozwiązał drugi człon Plemienia Wariat gdzie dostał prawa od Karzełka bo nie wszyscy chcieli się dogadywać z Pilosami,wtedy jeszcze dobrze układała się współpraca z PPK i pierwszy człon gdzie grali ludzie związani z Wariatami od kilku światów nie został nigdy rozwiązany po prostu sfuzjował się z Pilosami a nawet nie nazwał bym tego fuzją bo większośc ludzi pokończyła grę nie chcąc grać gdzie indziej a parę osób przeszło do wyżej wymienionego Plemienia.Ja osobiście do tej pory nie wiem dlaczego ludzie utożsamiają Speed z rozwiązaniem członu,tam był twór który powstał z połączenia graczy Speed i P! a pózniej jeszcze doszły chyba Prosiaczki i NY,zresztą tam nazawa się zmieniała i skończyli chyba jako Spiny czy jakoś tak.Wsumie powiem tak,wszyscy chyba utożsamiamy to zdarzenie tylko dlatego że Dyplomatą był tam Kamil i nazwa bardzo podobna,zresztą i nas to zmyliło bo nikt nie kojarzył ani Speedów ani osobiście Kamila z takimi zagrywkami jak rozwiązywanie Plemion,członów,włamania na koto itd..No cóż ale to już historia.
 
Wynik reakcji
15
Jak ma się Keymil odnieść do tego? Przyjdzie na forum i napisze: "tak, uskuteczniamy taką strategię, żeby zwiększyć swoją przewagę. Wszystko dla zwycięstwa. 1 czerwca w dzień dziecka skosują i rozwiązujemy plemię <lol>" Pewnie może tak być, że jak ktoś dostanie się nawet do rady 3D to skończą jak Wariaci na s150, gdzie Speed im plemię rozwiązało.
Tak więc Keymil się nie odniesie lub zaprzeczy, innej opcji nie widzę.


Fabcio zajebista analiza ;D
A później napisze że przecież prędzej czy później i tak padliby XD
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
A dlaczego było takie śmieszne?I po pierwsze nikt nie rozwiązał Wariatów tylko doprecyzujmy. Wiliam rozwiązał drugi człon Plemienia Wariat gdzie dostał prawa od Karzełka bo nie wszyscy chcieli się dogadywać z Pilosami,wtedy jeszcze dobrze układała się współpraca z PPK i pierwszy człon gdzie grali ludzie związani z Wariatami od kilku światów nie został nigdy rozwiązany po prostu sfuzjował się z Pilosami a nawet nie nazwał bym tego fuzją bo większośc ludzi pokończyła grę nie chcąc grać gdzie indziej a parę osób przeszło do wyżej wymienionego Plemienia.Ja osobiście do tej pory nie wiem dlaczego ludzie utożsamiają Speed z rozwiązaniem członu,tam był twór który powstał z połączenia graczy Speed i P! a pózniej jeszcze doszły chyba Prosiaczki i NY,zresztą tam nazawa się zmieniała i skończyli chyba jako Spiny czy jakoś tak.Wsumie powiem tak,wszyscy chyba utożsamiamy to zdarzenie tylko dlatego że Dyplomatą był tam Kamil i nazwa bardzo podobna,zresztą i nas to zmyliło bo nikt nie kojarzył ani Speedów ani osobiście Kamila z takimi zagrywkami jak rozwiązywanie Plemion,członów,włamania na koto itd..No cóż ale to już historia.
klik nie ma wariatow
 

Sir. BIuE.

Chłop
Wynik reakcji
0
!N! powstało tak naprawdę na sw. 22, ale po tym świecie zmieniliśmy nazwę na eNki.
Także sw.60 to była kontynuacja po sw. 22.
Zresztą w obu przypadkach rządził znany już agnieszka36, ale było też mnóstwo graczy, co grało na obu światach, w tym ja gdzie na 22 się uczyłem grać :)

Także ja od zawsze powtarzam, że eNki grały na 22, 60, 100 i 150 z czego 3 światy udało się wygrać.
N! i ogólnie S60 to świetny świat, który bardzo dobrze wspominam.
O ile pamiętam gracz @Wpięty oraz @atos0000 z P!, dali mi pierwszą "szkołę" plemion.
N! jako sojusznik troszkę wywalili na nas lachę, ale tak czy siak - fajna ekipa. Zdziwiłem się, że po tylu latach się zbieraliście.
Ciekawe czy dinozaury jeszcze pamiętają jak klikać ;)
 

damian1819

Miecznik
Wynik reakcji
49
A tak z czystej ciekawości odchodząc od tego świata. Czy ktoś pamięta ile (o ile się zdarzyło) śwatów wygrało plemie Najemnicy, SE, Oj..., kartony czy Berety? To swego czasu też były niezłe ekipy
 

Addii105

Miecznik
Wynik reakcji
229
damian1819 Nie wiem ile światów wygrały Oj-ki ale grałem na Clasicu w Wariatach i tam trzy Plemiona mianowicie Oj,Sezamki i Wariat wymięszani z inymi wylądowali w centrum świata,grało tam też Plemię Speed (nie w centrum, w sumie to odsunięci na wschód z dostępem do Obrzeży) i to był pokaz jak powinno się grać w Centrum świata,zamiast się bić między sobą Ojki Sezamki i Wariaci zaczeli współpracować ,nikt nikogo nie wykiwał ani jakiś krzywych akcji nie zrobił choć chyba przez większośc trwania serwera była pewna doza wzajemnej nieufności ale przyjemnie było patrzeć jak GRACZE Ojków po prostu miażdżą płd człon Speed.
 
Do góry