Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.435
Bo taka osoba to też zaleta. Jak wyrzuci ci plemię koło masówki i masz wojnę masówka vs masówka to każdy grubas, off czy deff decyduje o wygranym rejonie, a później wojnie - bo każdy gracz na start w sumie jest na froncie. Takie osoby są bezproblematyczne, bo pomogą ci ogarnąć obszar. A on też zadowolony, bo sobie krótko poklika. W zasadzie sytuacja win=win dla gracza i plemienia. A gdyby nie gracze co by po miesiącu grę kończyli to by świat na pewno miał 1 full kontynent. Dalej większym rakiem są kuzyni, bo early game jest jednym z najfajniejszych etapów w gierce - weryfikuje się zgranie, jako tako skilla przez rozwój i umiejętności. Dlatego wiele osób gra do etapu 10 wiosek, bo później jak zostają tryhardy z botami to już funu z gry nie ma. Albo po prostu późniejszy etap jest czasochłonny. Bardziej bym się czepiał tych co nie chcą grać niż tych co chcą

A czym się różni gracz który robi offa wywali go na jakiś plemienny cel i dostarczy dla plemienia 2 wioski od "kuzyna" który zrobi dokładnie to samo? Jedno jest rakiem a drugie już nie ?
Zwykły gracz startujący bez kuzyna albo bez pomagiera na etapie 1 wioski w dalszym ciągu ma nierówna walkę 2v1 i przez to robią masówki żeby ta walkę wyrównać i bić się 2 normalnych graczy vs 1 i kuzyn albo 1 i pomagier.
Wszystkie te zajebane łańcuszki spierdolenia są 2 największym rakowiskiem zaraz po botach. I tutaj już nie ma różnicy czy z łańcuszka zapraszasz kuzyna czy innego gracza który rozwija wioskę do 5k pkt wywala offa w jakiegoś randoma na mapie i kończy grę.
 

spaslak5

Chłop
Wynik reakcji
16
A czym się różni gracz który robi offa wywali go na jakiś plemienny cel i dostarczy dla plemienia 2 wioski od "kuzyna" który zrobi dokładnie to samo? Jedno jest rakiem a drugie już nie ?
Zwykły gracz startujący bez kuzyna albo bez pomagiera na etapie 1 wioski w dalszym ciągu ma nierówna walkę 2v1 i przez to robią masówki żeby ta walkę wyrównać i bić się 2 normalnych graczy vs 1 i kuzyn albo 1 i pomagier.
Wszystkie te zajebane łańcuszki spierdolenia są 2 największym rakowiskiem zaraz po botach. I tutaj już nie ma różnicy czy z łańcuszka zapraszasz kuzyna czy innego gracza który rozwija wioskę do 5k pkt wywala offa w jakiegoś randoma na mapie i kończy grę.
W sumie to nie ma znaczenia, czy to darma czy kuzyn. Są gracze, którzy chcieli pograć, ale kończą bo lato przyszło i spoko - taka kolej rzeczy, że nie każdemu sw podpasuje czy rozwój nie pójdzie zgodnie z planem. Czasem tak jest, a nawet często. Ale plaga zakładania dodatkowych kont z zamiarem oddania wsi jest chora. Ale nic z tym nie zrobisz..
 

Solmery14

Chłop
Wynik reakcji
5
graczy coraz bardziej ubywa - starzy no i tak odchodzą, nowi kończą jako darmy - albo ich nikt do plemienia nie weźmie, albo trafią do jakiejś zbieraniny rekrutacyjnej gdzie założyciel to darma jakiejś masówki co wyciąga stan wojsk, albo wezmą gościa do plemienia i jak wojska nie będzie miał to go wyleją, bo noob. Ekipa się rozpada, leci do innych ekip i tak ekip ubywa. Finalnie boostują się tylko te główne i zaraz będzie tak, że Witam/SPEEDy/Nki/APK/TI będzie mogło sobie pozwolić na 200-300 graczy, a mniejsza ekipa znajomych co ruszy w 60 zostanie zjechana masą. Kilku na stałe zrezygnuje z gry, ekipa się rozpada, część chce grać to szuka nowego plemienia a zazwyczaj szuka tego najbardziej rozgarniętego i finalnie topka się tylko rozrasta.

Gdyby chociaż nowych graczy nie kopano w dupę - cztery litery w cztery litery typom co właściwie wciskając kuzyna do innego plemienia gadali, że jest nowym graczem co się uczy gry i prosi o szansę, a w praktyce był jednym z 50 kont na vpnie. Ja tam już wprost nowym piszę, żeby sobie odpuścili grę, bo czas zmarnują (możecie po mnie cisnąć).
książkowy przykład:

gram od 18 świata - na 100 miałam niemiły incydent z jednym graczem i cofnęłam od Niego wsparcie, usunęli mnie z Plemienia mimo, że wiedzieli, że idzie dzień później na mnie akcja (zawsze zagęszczam teren wokół wioski macierzystej, jak to mówi się, w kupie siła), ataków było tyle, że nie działał już opis ataków ponad 2k - straciłam 3 wioski odbiłam je w 48h i po tej akcji przyjęli mnie ponownie do Plemienia. Foch został, olewają me doświadczenie, znajomości - czy się smucę? NIE, to Ich strata - jestem zajebista, gram 24 niemalże na 24 i zawsze do końca, a Ty Snuffy83 i Keymil jesteście małymi dupkami, dla Was kobitki z charakterem to problem - taka prawda!
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.435
książkowy przykład:

gram od 18 świata - na 100 miałam niemiły incydent z jednym graczem i cofnęłam od Niego wsparcie, usunęli mnie z Plemienia mimo, że wiedzieli, że idzie dzień później na mnie akcja (zawsze zagęszczam teren wokół wioski macierzystej, jak to mówi się, w kupie siła), ataków było tyle, że nie działał już opis ataków ponad 2k - straciłam 3 wioski odbiłam je w 48h i po tej akcji przyjęli mnie ponownie do Plemienia. Foch został, olewają me doświadczenie, znajomości - czy się smucę? NIE, to Ich strata - jestem zajebista, gram 24 niemalże na 24 i zawsze do końca, a Ty Snuffy83 i Keymil jesteście małymi dupkami, dla Was kobitki z charakterem to problem - taka prawda!
XD laska po 5 latach dalej nie ogarnia że licznik w prawym górnym rogu to nie jedyne miejsce w którym można się dowiedzieć ile leci ataków XD
I że wystarczy 2 stronę w atakach kliknąć i dalej etykiety można robić
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
witam ma zebrane 400 osób same darmy zrekrutowane na zaproszenia żeby grać niby neutralnie a tak naprawde z nimi bo sie boja ze ktos ich zjedzie na etapie 1 wioski jak bedzie ktos obok nich pamietac ze kazdy bez plemienia obok to ich gracz nie przyjmowac do siebie nikogo kto jest obok witam nie rekrutowac z mapy ludzi co bardzo dobrze graja tylko jechac bo to sposob witam na wygrywanie oszustwa kretactwa i robia wszystko zeby wygrac do tego sa jedenastolatkami na forum nie odpisywac nie dawac sie prowokowac tylko grac na nich za wszelka cene zjechac witam wszyscy razem i grac dalej na swiecie
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.503
Moim zdaniem jubileuszowy powinien wyglądać tak że zero itiemow, zero dopalaczy. Zero plemion na start. Plemiona by się tworzyły z przypadku na mapie i nie pierwszego dnia a po miesiącu np. z graczy okolicznych jak kiedyś. Itd .
Taka strategia każdemu myślę by dala sporo frajdy.

Na 168-mym nie było wstępnego logowania - więc wszystkie ekipy tworzyły się właśnie w opisany przez ciebie sposób.

Świat i tak wygrały znajomości. Mając ziomków rozrzuconych po całej mapie było jeszcze łatwiej.
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
wiem co sie dzieje w witam sam chce tam miec konto powiedzieli ze nie dadza zapka ale moge grac obok nich incognito takie wlasnie jest witam jak ktos wylonduje obok nich na start to wspolczuje trzeba nie przyjmowac nikogo z mapy pamietajcie zero rekrutacji bic wszystko beda w darmach robic offy i zwiad 250 osob w czlonach kolo 100 150 poza czlonami wiec uwazac poza tym pamietajcie zmieniajcie hasla i najlepiej sie zgadac na nich dyplomacja zeby ich zjechac bo pozniej kretami beda wszystko robic tak jak wygrali 186 kretami tam kazda akcja sprzedana byla plemie wroga chwile przed zamknieciem skladow rozwiazane nie przyjmowac nowych coopow jak macie wojne z nimi zmieniac hasla czesto i pamietajcie to sa kretacze dla takich zero litosci nic nie potrafia poza kombinacjami to tylko ostrzezenie ale wiem jak z nimi jest
 

POCZATEK I KONIEC

Szlachcic
Wynik reakcji
13.994
książkowy przykład:

gram od 18 świata - na 100 miałam niemiły incydent z jednym graczem i cofnęłam od Niego wsparcie, usunęli mnie z Plemienia mimo, że wiedzieli, że idzie dzień później na mnie akcja (zawsze zagęszczam teren wokół wioski macierzystej, jak to mówi się, w kupie siła), ataków było tyle, że nie działał już opis ataków ponad 2k - straciłam 3 wioski odbiłam je w 48h i po tej akcji przyjęli mnie ponownie do Plemienia. Foch został, olewają me doświadczenie, znajomości - czy się smucę? NIE, to Ich strata - jestem zajebista, gram 24 niemalże na 24 i zawsze do końca, a Ty Snuffy83 i Keymil jesteście małymi dupkami, dla Was kobitki z charakterem to problem - taka prawda!
rel, +1
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
a dla graczy co chca grac z witam pamietac rozbiorki sa za nic mnie rozebrali za nic bez dowodow jak z nimi gralem normalnie takze nie ma nawet co startowac traktuja was jak popychadlo pozniej wezma z was darmy jak nie bedzie czego przejmowac same nielegalne skrypty tam sa opracowywane na discordach i facebok same boty same konta bronia sie poza tym zawsze na akcjach wroga byly komendy sprzedane bo mieli hasla do kont wroga rozwiazali plemie zero przyjemnosci z gry albo piszesz glupoty na forum albo sie zgaduja na ciebie i chca cie rozebrac bardzo toksyczna atmosfera jak ktos jest dorosly wiec pamietajcie nie grac z witam grac na witam pilnowac sie nie przyjmowac coop jak z nimi walczycie zmieniac hasla!!!!
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
witam - tym razem sie wam oszuści nie uda kazdy sie dowie co robicie!!! napisze do każdego plemienia jak sie swiat zacznie co wy wyczyniacie jestem waszym arcywrogiem za to co zrobiliscie na 186 zostaniecie teraz za to ukarani czas witam sie konczy!! oszusci!!!
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
Potwierdzam witam oszuści i krętacze, na dodatek wszystkie blaszki dla starych graczy - wielki dzieciorób wszystko załatwia po znajomości.
a co nie powiesz o tym jak wygraliscie? mieliscie hasla do paru kont u wroga rozwizwiazaliscie wroga plemie przsed akcja wasza rozbieraliscie duzo graczy bez powodu caly czas boty i nielegalne skrypty kazdy wodz powinien pamietac z witam sie nie gada witam sie wali offami i przypomina swoim graczom zeby nikogo nie wpuszczali na konta i zmieniali hasla co tydzien jakby witam cos wykradlo
 
Wynik reakcji
608
A czym się różni gracz który robi offa wywali go na jakiś plemienny cel i dostarczy dla plemienia 2 wioski od "kuzyna" który zrobi dokładnie to samo? Jedno jest rakiem a drugie już nie ?
Zwykły gracz startujący bez kuzyna albo bez pomagiera na etapie 1 wioski w dalszym ciągu ma nierówna walkę 2v1 i przez to robią masówki żeby ta walkę wyrównać i bić się 2 normalnych graczy vs 1 i kuzyn albo 1 i pomagier.
Wszystkie te zajebane łańcuszki spierdolenia są 2 największym rakowiskiem zaraz po botach. I tutaj już nie ma różnicy czy z łańcuszka zapraszasz kuzyna czy innego gracza który rozwija wioskę do 5k pkt wywala offa w jakiegoś randoma na mapie i kończy grę.
Bo zawsze jest cień szansy, że osoba chcąca grać miesiąc zostanie w przeciwieństwie do darmy stworzonej na vpnie, czy gościa niemającego czasu w ogóle na grę i czekający aż go ktoś przejmie. A co do reszty całkowita racja. Ja pamiętam jak Witam ruszyło na 158 w 60 osób i musiało się lać z dwiema masówkami. Finalnie świat przerżnęliśmy, bo masówki nas rozwojem przeganiały. Na 174 zwiększyliśmy masę i gra zupełnie inna była, nawet wygraliśmy. I widzę jaka kula śnieżna się u mnie robi, u innych ekip zakładam podobnie. Za masówki równomiernie są odpowiedzialni dowódcy plemion, że na takie coś pozwalają, szeregowi gracze za przyzwolenie na tworzenie patologii i plucie na siebie, że po miesiącu nie ma co przejąć, jak i support, że najbardziej problematycznych ustawień nie potrafi wyłączyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry