Dyskusja świata 188

de Talleyrand

Pikinier
Wynik reakcji
47
Jak to czytam to chyba lepsze argumenty na stronę p0li wymyślał troll z Szalików xDD

W ostatnich 10 dniach wchodziły nasze dwie akcje i dwie wasze. My zrobiliśmy wyniki 77:6 i 146:25, a wy PoLa + Grzyby 6:77 i 47:49 - mając prawie dwukrotną przewagę wiosek. Weź Ty się chłopie zastanów zanim coś napiszesz i dodaj jakieś znaki interpunkcyjne, bo bez tego to nikt nie będzie całości tych bredni czytał xD

View attachment 59126
zacznij czytać ze zrozumieniem ;)

atakując NAS PoLa o jakiej przewadze dwukrotnej naszej piszesz ? to są brednie. My mamy 8k wiosek Szale mają 10k wiosek to gdzie jest nasza przewaga wioskowa w obronie ? ja się wypowiadammo obronie i postępach Szali w przejmowaniu NAS a Ty mi wyjeżdzasz z naszymi akcjami o których napisałem iż jakie są każdy widzi więc zacznij czytać ze zrozumieniem i odpisuj na argumenty jakie padaja a nie tą propagandę powielasz jaka tu od X czasu sie leje na tym forum.
Atakujecie randomowe plemię i jeszcze go nie pokonaliscie a piejecie tu tak jakby był to pojedynek wyrównany dwóch przeciwników i Wy pokazujecie teraz takie umiejętności iz My wymiękamy i tracimy na potęgę te wioski więc zacznij odpowiadać na te moje argumenty a nie sobie wymyślac to o czym nie piszę i pisać do tego ;)
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.548
no tak spodziewaliśmy się pokonania pola na jedną akcje bo to całkowicie naturalne zachowanie że plemię będące w koalicji z 2x przewagą wiosek, mające ogromne zaplecze i najkrótszy front z plemion koalicji rzuci kontami po pierwszej obronie XDD
 

Orientall

Miecznik
Wynik reakcji
75
A te podkreślanie NAS WY MY NASZE Wasze to przeszedłeś jakiś kurs od jakiegoś wymyślonego coucha? Żeby podkreślać "jesteśmy jednością" czyli MY NAS jeb@*.
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.259
zacznij czytać ze zrozumieniem ;)

atakując NAS PoLa o jakiej przewadze dwukrotnej naszej piszesz ? to są brednie. My mamy 8k wiosek Szale mają 10k wiosek to gdzie jest nasza przewaga wioskowa w obronie ? ja się wypowiadammo obronie i postępach Szali w przejmowaniu NAS a Ty mi wyjeżdzasz z naszymi akcjami o których napisałem iż jakie są każdy widzi więc zacznij czytać ze zrozumieniem i odpisuj na argumenty jakie padaja a nie tą propagandę powielasz jaka tu od X czasu sie leje na tym forum.
Atakujecie randomowe plemię i jeszcze go nie pokonaliscie a piejecie tu tak jakby był to pojedynek wyrównany dwóch przeciwników i Wy pokazujecie teraz takie umiejętności iz My wymiękamy i tracimy na potęgę te wioski więc zacznij odpowiadać na te moje argumenty a nie sobie wymyślac to o czym nie piszę i pisać do tego ;)
Popełniasz krytyczny błąd logiczny izolując konflikt Szale vs Pola od całej reszty świata. Jakbyśmy grali tylko na was, to myślę, że posiadalibyśmy obecnie 3x więcej wiosek offowych i problemem nie byłaby liczba offów, a limit grubych.

A to, że walczymy z randomowym plemieniem to widać na pierwszy rzut oka kolego, regularnie tracicie 50-150 na akcjach, nieprzejmując na własnych akcjach nic. Warto zarysować do tego tło - na początku tego roku (pierwsza nasza akcja w was) różnica wiosek między nami była nieznaczna (9800 wiosek vs 8800 wiosek), a my tak jak już wspomniałem prowadzimy w międzyczasie konflikt z Grzybami, które mają więcej wiosek od nas.

Widzę, że próbujesz szukać korzystnych statystyk i rysować pozytywny obraz, ale jest to okłamywanie siebie (i swoich graczy). Nasza przewaga wioskowa nad wami rośnie (z około 1000 wiosek do 2500 wiosek przez ostatnie półtora miesiąca), poznikała wam już masa frontowców, odbitek na akcjach jest coraz mniej. Jednym słowem lepiej już nie będzie :rolleyes: Może jakbyś miał większe doświadczenie, a nie jak sam podkreślasz, był randomem, to zauważyłbyś ten oczywisty trend.
 

de Talleyrand

Pikinier
Wynik reakcji
47
Popełniasz krytyczny błąd logiczny izolując konflikt Szale vs Pola od całej reszty świata. Jakbyśmy grali tylko na was, to myślę, że posiadalibyśmy obecnie 3x więcej wiosek offowych i problemem nie byłaby liczba offów, a limit grubych.

A to, że walczymy z randomowym plemieniem to widać na pierwszy rzut oka kolego, regularnie tracicie 50-150 na akcjach, nieprzejmując na własnych akcjach nic. Warto zarysować do tego tło - na początku tego roku (pierwsza nasza akcja w was) różnica wiosek między nami była nieznaczna (9800 wiosek vs 8800 wiosek), a my tak jak już wspomniałem prowadzimy w międzyczasie konflikt z Grzybami, które mają więcej wiosek od nas.

Widzę, że próbujesz szukać korzystnych statystyk i rysować pozytywny obraz, ale jest to okłamywanie siebie (i swoich graczy). Nasza przewaga wioskowa nad wami rośnie (z około 1000 wiosek do 2500 wiosek przez ostatnie półtora miesiąca), poznikała wam już masa frontowców, odbitek na akcjach jest coraz mniej. Jednym słowem lepiej już nie będzie :rolleyes: Może jakbyś miał większe doświadczenie, a nie jak sam podkreślasz, był randomem, to zauważyłbyś ten oczywisty trend.
Owszem jest koalicja która walczy przeciwko Wam ale w obronie to jest to co macie Wy kontra to co mamy My więc wszystko sie zgadza w tym co piszę.

Natomiast co do statystyk to każdy interpretuje je tak jak jest mu wygodniej ;) a ta przewaga Wasza rośnie ale różnica maleje a ma to związek z faktem iż w styczniu zaczęliśmy absorbowanie wiosek pozostałych członów więc różnica bezpośrednia nasza się zmniejszyła i to jest fakt a nie naginanie rzeczywistości bo powinieneś porównywać tylko i wyłacznie pierwszy człon do tej statystyki to byś widział tą tendencję iz owszem tracilismy na rzecz Was wioski ale w tym samym czasie o wiele wiecej wiosek przejęliśmy tych pozostałych członów naszych więc na dzisiaj to Wy macie 10428 wiosek a My 8062 wioski gdy w grudniu to Wy mieliści jakieś 9500 wiosek zaś nasz pierwszy człon jakieś 6000 wiosek. Tak to wygląda co nie zmienia postaci rzeczy iż w wojnie wygrywacie ale wg mnie nie tak jak zakładaliście iż będzie ona ( ta wojna ) przebiegała więc z naszej perspektywy nie ma powodów tego Waszego super zachwytu nad tym wynikiem.
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.259
Owszem jest koalicja która walczy przeciwko Wam ale w obronie to jest to co macie Wy kontra to co mamy My więc wszystko sie zgadza w tym co piszę.
Nadal nie rozumiesz swojego błędu logicznego i wpływu walki przeciwko dwukrotnie większej koalicji na naszą liczbę offów. Pomyśl, zastanów się, dojrzyj, możemy potem dalej dyskutować xD

Natomiast co do statystyk to każdy interpretuje je tak jak jest mu wygodniej a ta przewaga Wasza rośnie ale różnica maleje a ma to związek z faktem iż w styczniu zaczęliśmy absorbowanie wiosek pozostałych członów więc różnica bezpośrednia nasza się zmniejszyła i to jest fakt a nie naginanie rzeczywistości bo powinieneś porównywać tylko i wyłacznie pierwszy człon do tej statystyki to byś widział tą tendencję iz owszem tracilismy na rzecz Was wioski ale w tym samym czasie o wiele wiecej wiosek przejęliśmy tych pozostałych członów naszych więc na dzisiaj to Wy macie 10428 wiosek a My 8062 wioski gdy w grudniu to Wy mieliści jakieś 9500 wiosek zaś nasz pierwszy człon jakieś 6000 wiosek. Tak to wygląda co nie zmienia postaci rzeczy iż w wojnie wygrywacie ale wg mnie nie tak jak zakładaliście iż będzie ona ( ta wojna ) przebiegała więc z naszej perspektywy nie ma powodów tego Waszego super zachwytu nad tym wynikiem.
A to w sumie bardzo dobrze, że zauważyłeś. Rzeczywiście już nie macie drugiego członu do zjadania, kończą się też wioski Badge. Nie będzie czym już ratować statystyk <3
 

Orientall

Miecznik
Wynik reakcji
75
Po pierwszej akcji w styczniu już zakładaliście iż teraz u NAS będziemy rzucali masowo kontami i jest już po PoLa dlatego twierdzę iż wynik Wasz jest przeciętny

U WAS w styczniu było dwa człony mówisz że nie rzucają? Psycha nie siada? To czemu WAS zostało ledwo 30 graczy? Gdzie U WAS się reszta podziała?
 

de Talleyrand

Pikinier
Wynik reakcji
47
Nadal nie rozumiesz swojego błędu logicznego i wpływu walki przeciwko dwukrotnie większej koalicji na naszą liczbę offów. Pomyśl, zastanów się, dojrzyj, możemy potem dalej dyskutować xD
To jest tak samo jak z Waszymi wszystkimi argumentami jakie tu prezentujecie ... Statystyki pokazują ile wiosek macie na plusie węc odnoszę sie do stytystych iż Wam nie idzie tak jak chcieliście to mi wyjeżdzasz iż nie macie tyle offów bo front macie z koalicją ... ale przecież nie atakujecie wszystkich plemion tylko PoLa od stycznia więc odnieś sie do tego dlaczego ten postęp Wasz jest taki a nie lepszy bo ja rzuciłem iz powinien być co najmniej x2 w stosunku do tego co macie więc dlaczego nie przejęliście nam np 1k wiosek tylko te ponad 600 bo przeciez nie przez braki w szlachcie ?
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.259
dlaczego nie przejęliście nam np 1k wiosek tylko te ponad 600 bo przeciez nie przez braki w szlachcie ?
Nadal nie rozumiesz swojego błędu logicznego i wpływu walki przeciwko dwukrotnie większej koalicji na naszą liczbę offów.
Na ostatnich dwóch akcjach zjedliśmy 90-95% rozpisanych wiosek, uważasz to za słaby wynik? W takim razie jak u was się ta statystyka prezentuje? Jaki jest to procent? Skoro co akcję jesteście na minus to ujemny?
 

klocha

Pikinier
Wynik reakcji
78
To jest tak samo jak z Waszymi wszystkimi argumentami jakie tu prezentujecie ... Statystyki pokazują ile wiosek macie na plusie węc odnoszę sie do stytystych iż Wam nie idzie tak jak chcieliście to mi wyjeżdzasz iż nie macie tyle offów bo front macie z koalicją ... ale przecież nie atakujecie wszystkich plemion tylko PoLa od stycznia więc odnieś sie do tego dlaczego ten postęp Wasz jest taki a nie lepszy bo ja rzuciłem iz powinien być co najmniej x2 w stosunku do tego co macie więc dlaczego nie przejęliście nam np 1k wiosek tylko te ponad 600 bo przeciez nie przez braki w szlachcie ?
Ty tak serio xdd? Gdyby g2 nas nie biło ani WIHURA to moglibyśmy mieć 3k offów więcej i wyniki byłyby dużo lepsze + wielu z was by pewnie już dawno rzuciło kontami od nękania offami xddd
 

queue13

Miecznik
Wynik reakcji
178
Pokazuję Wam te Wasze "argumenty" jakimi raczycie te forum ;)
Za to podążając Twoimi "argumentami" i "logiką" to podczas wojny powinniśmy stawić 17 września zdecydowanie większy opór Rosjanom, bo w sumie to, że Niemcy w nas przywalili 1 września nie miało większego znaczenia dla układu naszych wojsk XD
 

de Talleyrand

Pikinier
Wynik reakcji
47
> Przegrywaj wojnę z dwukrotnie mniejszym przeciwnikiem
> Udawaj, że masz lepsze "argumenty" i tak naprawdę to u Ciebie jest lepiej, a wróg to w ogóle jest słaby, bo powinien wygrywać bardziej

XDDD
o jak sobie umniejszacie teraz tacy mali biedni jesteście macie 2x mniej wiosek od koalicji no współczuję Wam ...

Teraz My Pola nie musimy niczego pokazywać ( jesteśmy randomowcami którzy dostali sie do tego "finału" tak jak to przedstawiłem już ) to Wy Szale jesteście faworytem tego świata więc musicie grać i przejmować NAS, bo inaczej tych 75 % wiosek nie zgromadzicie aby ogłosić się zwycięzcami więc działajcie a nie mielicie jęzorem tutaj i się przechwalacie jak to dobrze Wam z nami idzie, gdzie ja twierdzę iż robicie przeciętne wyniki w tej wojnie z nami i tu mi udowodnijcie to iż sie mylę, więc tyle ode mnie ;)
 
Wynik reakcji
108
o jak sobie umniejszacie teraz tacy mali biedni jesteście macie 2x mniej wiosek od koalicji no współczuję Wam ...

Teraz My Pola nie musimy niczego pokazywać ( jesteśmy randomowcami którzy dostali sie do tego "finału" tak jak to przedstawiłem już ) to Wy Szale jesteście faworytem tego świata więc musicie grać i przejmować NAS, bo inaczej tych 75 % wiosek nie zgromadzicie aby ogłosić się zwycięzcami więc działajcie a nie mielicie jęzorem tutaj i się przechwalacie jak to dobrze Wam z nami idzie, gdzie ja twierdzę iż robicie przeciętne wyniki w tej wojnie z nami i tu mi udowodnijcie to iż sie mylę, więc tyle ode mnie ;)
Wy pamiętacie ze jest blokada składów i w „finale” to tylko szale są? Dla was finałem ewentualnie by był moment po pokonaniu szali i walka z grzybami. Wróć tu jak będzie rozkład sił koalicji 50/50 wtedy zobaczymy
Jak słabo nam idzie. :)
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.548
>koalicja z przewagą 2x wiosek zrobiła jedną udaną akcje przez całą wojnę trwająca od ponad czterech miesięcy
>reszta akcji koalicji na - lub kilka wiosek na +
>szale na swoich akcjach średnio 71 wiosek na +
>przeciętne wyniki

XD
 

de Talleyrand

Pikinier
Wynik reakcji
47
Za to podążając Twoimi "argumentami" i "logiką" to podczas wojny powinniśmy stawić 17 września zdecydowanie większy opór Rosjanom, bo w sumie to, że Niemcy w nas przywalili 1 września nie miało większego znaczenia dla układu naszych wojsk XD
to co napisałeś pokazuje iż nie masz pojęcia o naszej historii gdyż Rydz Śmigły naczelny dowódca wojsk polskich wydał odezwę w której min czytamy "Sowiety wkroczyły. Nakazuję ogólne wycofanie na Rumunię i Węgry najkrótszymi drogami. Z bolszewikami nie walczyć, chyba w razie natarcia z ich strony albo próby rozbrojenia oddziałów. Zadania Warszawy i miast które miały się bronić przed Niemcami – bez zmian. Miasta do których podejdą bolszewicy powinny z nimi pertraktować w sprawie wyjścia garnizonów do Węgier lub Rumuni" więc on zakazał walki z ruskimi dlatego żołnierze oprócz małych wyjątków to nie walczyli z nimi bo tak nakazał dowódca i dlatego sowieci przejeli cały ten teren praktycznie bez walki
 
Do góry