Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Alvid

Chłop
Wynik reakcji
7
na 72 nie były złe :) kto ile wyfarmił tyle jego :) a farmiło się się wszystko wokół siebie nawet jak ktoś wszedł na multi itd itp :)
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Porozmawiajmy o czymś co jeszcze trzeba wynegocjować. Start na wstępnym, wybór kierunku, przedmiot do przenosin . Ale tak z głową, nie wylewamy dziecka z kapiela. Jakaś opcja dla ekip musi być
Jeszcze zapraszanie do gry.
Ktoś mówił tu że zapraszania nie można wyłączyć. Ja bym zrobiła wstępne ale darowalabym sobie przedmiot do przenosin . Co myślicie?
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Porozmawiajmy o czymś co jeszcze trzeba wynegocjować. Start na wstępnym, wybór kierunku, przedmiot do przenosin . Ale tak z głową, nie wylewamy dziecka z kapiela. Jakaś opcja dla ekip musi być
Jeszcze zapraszanie do gry.
Ktoś mówił tu że zapraszania nie można wyłączyć. Ja bym zrobiła wstępne ale darowalabym sobie przedmiot do przenosin . Co myślicie?
Jest opcja dla ekip - logowanie wstępne.


Gdyby wyłączyć zapraszanie obok siebie na wstępnym to dopiero byłoby piękne - kocioł, albo stare, dobre plemiona, nowe ekipy itd. :)
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Przecież jest napisane ze nie bedzzie przedmiotu do przenosin
Aha czyli tego też nie trzeba rozkminiac ☺️, ms mi obojętne, dostosuje taktykę ataków do ustawień


Przy braku ms pierwszy atak wysłany na daną sekundę zawsze wchodził jako pierwszy?
No to nie jest mi obojętne , tej opcji nie lajkuje, zabiera wszystko ze strategii walki
 
Ostatnia edycja:

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
to dziewczynka, ale tez fruwa.
albo ma kucyki i jest mala

przyszla sie zaprzyjaznic wiec badzmy mili



Zapraszanie obok siebie - NIE <tanczy>
 
Ostatnia edycja:

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
To po co ci ustawienia świata 200?
Optymiści szukają tego co jest fajne w rzeczywistości pesymiści tego na co można ponarzekać.
Rzeczywistość jest wspaniała i daje wszystkim to czego szukają
Mi po nic, ale że żyjemy w wolnym kraju i mogę się wypowiedzieć na kilka tematów to to robię.
Szczególnie że grałem w tą grę z 10 lat i widziałem jak ewoluuje.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
No teraz to juz musze zagrac.
To wyglada tak jakby Pan Michal wzial moje marzenia i ulepil z nich swiat <przytul>
 
Status
Zamknięty.
Do góry