Dyskusja o sytuacji na świecie 196

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Ja mam taką skromną propozycję @SurFer.RM może pogramy w grę przeglądarkową bez napinki, dobrze się będziemy bawić a po wszystkim podamy sobie rękę?
Na tym chyba ta gra polega, czy bardzo naiwny jestem?

Przecież to moje słowa w kierunku Funny jak Pelcie podjebali do suppka za "darmówki", a w kolejnym etapie napisali do nas GW jak offy rozbiliśmy na diodzie w celu wyciągnięcia ludzi, wypisywali do tego leszcza co rzucił kontem o 6 rano baxtona czy jak mu tam żeby oddał wioski, co odpisałem z jego konta i wielce się oburzył.. Po takich akcjach serio myślisz, że o tym zapomnę? Chcesz z nami mieć czyste relacje to odwróć się od Funny tak jak wspominałem na pw, które po wielokroć wrzucasz ;p ja nie widzę innego wyjścia. Dla mnie Funny gra nieczysto.
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Ogólnie by się skończyło hapy endem gdyby nie deska która wchodziła z nim w układy żeby pocisnąć swojego Ex troszkę niepoważne zwłaszcza że była wodzem ale nie mnie oceniać.

? o czym ty w ogóle piszesz
w jakie ja układy weszłam z rambo? to po pierwsze
i od kiedy ja tam byłam wodzem? to po drugie

zaprosiłam ramba dla beki do plemienia, które będzie na mapie pewnie jeszcze z tydzień, w dodatku wszystkich o tym wcześniej poinformowałam, skończ już o to płakać
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
? o czym ty w ogóle piszesz
w jakie ja układy weszłam z rambo? to po pierwsze
i od kiedy ja tam byłam wodzem? to po drugie

zaprosiłam ramba dla beki do plemienia, które będzie na mapie pewnie jeszcze z tydzień, w dodatku wszystkich o tym wcześniej poinformowałam, skończ już o to płakać
zamknij pizde rozjebundo, sprzedałaś byłych ziomków na forum
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.637
? o czym ty w ogóle piszesz
w jakie ja układy weszłam z rambo? to po pierwsze
i od kiedy ja tam byłam wodzem? to po drugie

zaprosiłam ramba dla beki do plemienia, które będzie na mapie pewnie jeszcze z tydzień, w dodatku wszystkich o tym wcześniej poinformowałam, skończ już o to płakać


Tak tak pamiętam
"Muszę się użerać z ludźmi którzy nie budują deffa będąc KD więc zaproszę choragiewke i kreta "
Plemię wcale nie musiało upaść wystarczyło grać wrogowie nic nie pokazali za to poszczególni radni pokazali szczyt głupoty


P.s w altki3 tylko ty miałaś prawa więc kim tam niby byłaś?
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Tak tak pamiętam
"Muszę się użerać z ludźmi którzy nie budują deffa będąc KD więc zaproszę choragiewke i kreta "
Plemię wcale nie musiało upaść wystarczyło grać wrogowie nic nie pokazali za to poszczególni radni pokazali szczyt głupoty


P.s w altki3 tylko ty miałaś prawa więc kim tam niby byłaś?

A Perełka, który rzeczywiście był wodzem, był w altkach3 i potem sam zaprosił ramba, gdy ten ponownie odszedł, to nie istnieje? <rotfl>

Ja rozumiem, że nie radziłeś sobie z rambo w kuwecie, ale bez przesady

wystarczy spojrzeć na mapę i na statystyki, tu nie trzeba być geniuszem, żeby przewidzieć zakończenie
jeżeli ktoś tam grał na poważnie i liczył na wygraną to współczuję
 
Wynik reakcji
299
Tak tak pamiętam
"Muszę się użerać z ludźmi którzy nie budują deffa będąc KD więc zaproszę choragiewke i kreta "
Plemię wcale nie musiało upaść wystarczyło grać wrogowie nic nie pokazali za to poszczególni radni pokazali szczyt głupoty


P.s w altki3 tylko ty miałaś prawa więc kim tam niby byłaś?

Ale ona jest monotematyczna na tym KD. Zawsze wszyscy winni tylko nie deska xD
 

HaremHunter

Miecznik
Wynik reakcji
162
Można deske dużo zarzucić ale nie bycie złym KD, czasami mówiła jedna a i tak robiła drugie ale to z przekory.

A teraz koniec dobroci, JD
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.175
Taaa, tak czułam, że najłatwiej będzie powiedzieć tym marnym oszustom z wojsren, że przerobione <rotfl> że suflet wcale nie leci na tych samych mulciakach od 125 i że wcale nie ma ich sporo co świat


ale tak się składa, że mam o tym rozmowę z sufletem na FO, do której mogę każdego dodać <rotfl>

mam też kilka, w których już płaczą o bany <rotfl>


ah, no i suflet ma dalej założyciela, to chyba wódz, randomku?

Ha suflet przyłapany, wcześniej jak mówił że "grają dobrze" to tak naprawdę sam siedział na zastach i mówił o sobie w liczbie mnogiej.

Teraz nie dość że nią miał ludzi, i musiał pół świata zrekrutować, to jeszcze nie może grać na zastach i musi go plemię z świata giełdowego na plecach dźwigać bo nie dają rady mając przewagę xD
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.175
Powiedziała chorągiewka która na s198 pisała do każdego możliwego plemienia o zapke bo dupa że strachu się trzęsła przed frontem xd

To już wiem dlaczego nawet ja dostałem wiadomość, a jestem na innym kontynencie.

Już myślałem że jestem jakiś wyjątkowy, zawiodłem się Rambo że mnie wrzuciłeś do 1 wora z jakimiś Stefanami :/
 
Ostatnia edycja:

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.175
No ta tydzień graliśmy razem, ale później mnie zaczął wyzywać od kosowników i chorągiewek i teraz się już nie lubimy. XD

Są dwie opcje: khalisz jest wielki i przewiduje przyszłość albo Rambo zrobił interes życia pisząc o grze na X frontów a skończył w największej masówce podbijając barbe na drugą wioskę.
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Ale ona jest monotematyczna na tym KD. Zawsze wszyscy winni tylko nie deska xD

mnie przynajmniej nie muszą szkolić motomyszy <rotfl>

nie uważam, żeby rada Altek była winna, takie było założenie plemienia z tego co pamiętam, że pogramy chwilę

resztka Stefanów i samo rekru z mapy, w tym ludzie wysyłający łk na stałą, bo przecież 1łk = 5 łuczników
więc tak, nie słali deffa, nie rekrutowali wojska, a jak słali to tak, że może lepiej, żeby wcale nie słali
jak to rekru z mapy

także pisz sobie co tam chcesz, a w KD i tak żadne z was nie ma do mnie podjazdu :)
 
Do góry