Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Szukajmnie

Miecznik
Wynik reakcji
139
@VN No Door mi to się marzy, żeby taki gracz jak Ty był bliżej moich wiosek. Nie jesteś w stanie tego spełnić, więc ja spróbuję. Dla mnie po dzisiejszym jesteś świetną wizytówką mocarnej Konfy. Oby więcej takich jak Ty. I ja Ci ogólnie kibicuje. Ciśnij chłopie na FO ile się da.
Ale jaka to wizytówka z Konfy skoro on z Łapanki zrekrutowany?
Bardziej wizytówka ex Łapankowicza pobierającego teraz nauki od potężnego Dorka.
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.014
Moją podbij plis, przywiąże sobie jedną płetwę do czoła i będziesz mógł mnie nazwać debil

Edit: uprzejmie informuję pozostałe Leszcze że oferta tylko do kombajna i proszę cofnąć te karety
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
I to też jest ciekawe. Leszcze, karpie itd każą mi udowadniać coś względem siebie.
Mnie to jebie. Iwan, dat czy szilka mnie znają. Jak chcecie coś mi udowodnić, to cordy znacie.
 

Szukajmnie

Miecznik
Wynik reakcji
139
I to też jest ciekawe. Leszcze, karpie itd każą mi udowadniać coś względem siebie.
Mnie to jebie. Iwan, dat czy szilka mnie znają. Jak chcecie coś mi udowodnić, to cordy znacie.
@iwan.23.2 @dAT.. @szilka znacie chłopa, bo jak tak to odszczekam wszystko (odszczekam, bo pieski wiecie Tanum tak nas nazwał hehe)

Żarty żarciki ^^
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
@VN No Door nie wiem co chcesz osiągnąć tymi memami. Jebałeś z nas tyle stron a na koniec wioskę jak debil tracisz i jeszcze wystawiasz swoich na stratę tylu offów. A po tym co dzisiaj zrobiłeś, to zrobiłeś dopiero początek. Sprzedawaj jak chcesz, ale jesteśmy wdzięczni.
 

Wybrany

Chłop
Wynik reakcji
1
propozycje by dał sie Wam Wybrany przejąć az zostanie mu jedna wioska wtedy weźmiecie go na front z Leszczami mówi Ci to coś ? czy też nie pamiętasz ?
Dobry wieczór wszystkim widzę że muszę potwierdzić kilka rzeczy. No to tak szunaj ma rację została mi złożona taka propozycja że gdy zostanie mi 1 wioska zostanę przyjęty do whl podziękowałem za propozycja jak finalnie widać nie gram w ich składzie czyli się nie dogadaliśmy

A co do graczy konfy żaden nie pisał do mnie czy oddam mu wioski nie wypowiem się za resztę ofem ale mi nikt nie składał takiej propozycji
 
Do góry