Dyskusja o sytuacji na świecie 189

DoktorekPL

Chłop
Wynik reakcji
1
" NaProbsie (#0299.dlaMartynki#Kolonoskopia (340|523) K53 ) podbija c===3 (336|524) K53
Wysłano:24.12.23 06:13:00 "


24.12.23 06:13:00 " nic dodać nic ująć GRATULUJĘ oby Martynka zamknęła Ci bramkę do swojego Mordoru
I 2 o 4.13:00 xD
Szczerze to kurestwo bo mimo że wygrany macie świat to w wigilię nockę jebac by 2 wiochy zdobyć xD

i nie jest to wbrew pozorom "płacz" a poprostu pokazanie kurestwa ( moim zdaniem kurestwa ) ✌️
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
to co? jutro trochę graczy straci szansę na blachę :) w zasadzie dawno już ich nie mieli ale się łudzili xd
 
Wynik reakcji
61
Mam nadzieje, że pety kosownicy nie dostaną

Wogóle cały ten świat 189 to jeden wielki wałek i lizanie dupy Bocianowi i jego ekipie. Począwszy od mixona, który objął władzę w esach poczym skosował wraz z smiechuxem (nie wiadomo czy nie rozpisywał akcje pod JN.) przez zasta radnego Dzików oddanego w ręcę JN po klaunów wynoszących komendy z Incognito.
 
Ostatnia edycja:

FANBOY Krolik14

Mąż Krolik14
Wynik reakcji
2.958
Mam nadzieje, że pety kosownicy nie dostaną

Wogóle cały ten świat 189 to jeden wielki wałek i lizanie dupy Bocianowi i jego ekipie. Począwszy od mixona, który objął władzę w esach poczym skosował wraz z smiechuxem (nie wiadomo czy nie rozpisywał akcje pod JN.) przez zasta radnego Dzików oddanego w ręcę JN po klaunów wynoszących komendy z Incognito.
Przeciez Esy tez mialy u nas kreta ktory wynosil komendy, tylko rada nikomu o tym nie powiedziala i tylko swoje wioseczki sprawdzali ;)
 

aqq07

Miecznik
Wynik reakcji
170
O każdym świecie jest pisane, że większego chlewu to nikt nie widział i tak co świat. No wygrali to wygrali, to jakim sposobem to szczerze już nawet mnie jako Dzika w tym sporze chuj obchodzi, liczy się efekt końcowy. W DZIKach, INC oraz JN byli dobrzy gracze ale czasami mieć dobrych graczy nie wystarczy, a kluczowe okazuje się nie posiadanie skończonych debili, w każdym plemieniu się tacy zdarzają, a jak się okazuje w naszej koalicji było ich więcej niż w JN. Dodatkowo często się mówi o „skillu” w plemionach XD nie wiem na czym niby taki „skill” ma polegać. W plemiona wygrywa ten kto może poświęcić na nie jak najwięcej czasu i pilnować wioch, więc skill w tym wypadku to nie posiadanie żadnych obowiązków, wszystko co potrzebne do sprawnego grania można nawet z poradników na YouTube się nauczyć.
 
Wynik reakcji
1.832
Dzień dobry witam pozdrawiam i zapraszam do poparcia wniosku o naprawę plemiona!

 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
dobra, wróciłem z dłuuugieeego wyjazdu i patrzę na świecie niewiele się zmienia. bocian dalej pedał. JN powoli coraz więcej wiosek przejmuje.... Do wakacji będzie koniec?

Brawo TenZły!! Ten to ma charakter!
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Może i trwać do wakacji, myślę, że to już nie Twoje zmartwienie :)

to czy myślisz że to moje czy nie moje zmartwienie to nie powinno być twoje zmartwienie ;) w ogóle co to za pierdolenie takie ;) odzywam się grzecznie to grzecznie odpowiadaj a nie jakieś pierdoły o nie moich zmartwieniach ;)
 

pawellq

Łucznik
Wynik reakcji
118
Serio niegrzecznie się odezwałem ? xd W porównaniu z Twoim poprzednim postem, moja wypowiedź to sama kultura :) Ale czego można się spodziewać po kimś kogo dupa piecze po ruchańsku na tym świecie. A najbardziej wyruchany przez samego dziobaka. Skończ już szukać atencji i odejdź w pokoju :)
 
Do góry