Dyskusja o sytuacji na świecie 197

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.638
na 179 było 3/4 świata vs 1/4 gdzie w tej naszej 1/4 mieliśmy masę problematycznych graczy typu ekipa bdsm królikowa elsowiec nie pozdrawiam

Wiem jak wyglądał ten świat, do tego miał wieże, kontekstu nie rozumiesz, WO na 195 powtarzało że mają szanse ugrać ten świat bo na 179 bronili się pare miesięcy na większą przewagę, tylko zapominali dodawać ze to był świat z wieżami i grali na jakieś gówna z ness xD
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
1. MARZYCIELE
2. KAŻDY TWÓR POTĘŻNEGO MICHASA
3. WARIAT
4. WO
5. GEHENNA


Nie no, tak całkiem poważnie pytałem go ;c

Patrząc na ostatni rok, to topka to zdecydowanie Konfa, Under, Uwu oraz ekipa Amatora z 187, a później długo nikt. Dlatego się zastanawiam, jak wygląda topka, według naszego kolegi @Dromq94 ? Może jakieś kluczowe plemię z giełdowych mi umknęło?
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.933
Nie no, tak całkiem poważnie pytałem go ;c

Patrząc na ostatni rok, to topka to zdecydowanie Konfa, Under, Uwu oraz ekipa Amatora z 187, a później długo nikt. Dlatego się zastanawiam, jak wygląda topka, według naszego kolegi @Dromq94 ? Może jakieś kluczowe plemię z giełdowych mi umknęło?
moze bys przestal pieprzyc glupoty Wodzu i Marzycieli reaktywowal ile mozna czekac
 
Wynik reakcji
1.903
Wiem jak wyglądał ten świat, do tego miał wieże, kontekstu nie rozumiesz, WO na 195 powtarzało że mają szanse ugrać ten świat bo na 179 bronili się pare miesięcy na większą przewagę, tylko zapominali dodawać ze to był świat z wieżami i grali na jakieś gówna z ness xD

wiem jak wyglądał 179 bo tam grałem i wiem jak to wyglądało i z naszej i wrogiej strony wróg praktycznie sam się poddał jak na akcji nic nam nie przejęli
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
A to nie opowiadałeś innym ekipom że zawołasz tutaj na świat undery z @Damszot i @Deckuś Kociak Podziemia na czele i je ustawisz gdzieś na mapie że będą pod Ciebie grali? Bo takie słuchy nas dochodziły xD

Mieli wbic ,zależnie od 195.
Wyszło jak wyszło i wystartowali tutaj na poważnie z Wami i tyle.

Więc China nie wiem co Ty pierdolisz.


Widzisz chociaż widać skąd masz te info:)xd
Czasami fejk info fajne wrzucić w Świat, widać od kogo lata.
 
Wynik reakcji
474
nigdy w życiu nie dzieliłem blach nigdy w życiu nie poparłem dawania blachy komuś tylko dlatego że go się zna i nigdy nie byłem świadkiem tego typu dzielenia blach natomiast z miłą chęcią zobaczę blachy za 195 mało tego nie zarzucam tego nikomu z was piszę o tym że liczycie że na 195 ludzie pokończą a ciągniecie ich na 197
Brak odoowiedzi na pytanie klasyczek. Każdy gra żeby sobie pograć i wygrać to że Ci się nie udało to wina pluta już wiemy. Pytam Cie bo w kółko piszesz o ilości graczy: dlaczego masz plemie na 2 człony ? Wygrasz i co wyjebiesz 50 swoich kolegów, których sprowadziłeś do gierki ?
 
Do góry