Dyskusja o sytuacji na świecie 196

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
A może by tak pograć bez pucowań bereł i bez wyzywania jednych z drugimi?

Tak wiem, propozycja troche jak z tego mema gdzie wywalaja goscia przez okno, ale kto mi zabroni grać w swojej utopii xd

Ja byłem za tym dopóki surfer nie oszukał 12 latka i nie wbiliście nam 3 diód na murkach 20. XD
Tłumacząc się, że mu wolno robić teraz wszystko bo my atakowaliśmy Pelcię jak miał bana XDDD

Jak grałem pierwszy raz w plemiona to mnie też taki "cwaniak oszukał" wysłałem mu 500 pika bo go "ktoś atakuje" i on mi wtedy wieś zabrał. Tylko, że wtedy były inne czasy i na następny dzień go własne plemię całego rozebrało... ;)
 

jacu41

Miecznik
Wynik reakcji
48
Hałas ma tylko 6 członów spokojnie zmieścimy, jeszcze miejsca na rekrutacje sojuszniczych graczy z Wojsen zostanie ;)
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
To wy w tej Ciszy tylko farmicie, zbieracie i dostajecie na łeb od janków?
A wsie z rozbiórek, barby a reszta z rekru? :)
 

jacu41

Miecznik
Wynik reakcji
48
Za to w GoFun, ciekawe kolaboracje się tworzą, GramNocki na 180 dał kose swojemu drugiemu członowi w którym grał/zarządzał ToLeK888, a na tym świecie ramie w ramie ;) Nie mogę się doczekać frontu z Wami i tych wiadomości grupowych od GN sprawdzających aktywność ;)
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Za to w GoFun, ciekawe kolaboracje się tworzą, GramNocki na 180 dał kose swojemu drugiemu członowi w którym grał/zarządzał ToLeK888, a na tym świecie ramie w ramie ;) Nie mogę się doczekać frontu z Wami i tych wiadomości grupowych od GN sprawdzających aktywność ;)
To wjazd w wojsen w plecy i zaraz będzie front, po co taki pierdolnik trzymać? Tylko nam tereny oddacie i świat przegracie. ;)
 

Guachilla

Łucznik
Wynik reakcji
225
Za to w GoFun, ciekawe kolaboracje się tworzą, GramNocki na 180 dał kose swojemu drugiemu członowi w którym grał/zarządzał ToLeK888, a na tym świecie ramie w ramie ;) Nie mogę się doczekać frontu z Wami i tych wiadomości grupowych od GN sprawdzających aktywność ;)
GramNocki jest dość dobrym graczem. Wczoraj 4-ma offami ubiłem mu jakieś 15k ck w wiosce bez technologii :) Wie co robić, żeby sąsiadom mobila wybić. Tylko nie wie, że to wrogowi się powinno wybijać
 
Wynik reakcji
299
Ja byłem za tym dopóki surfer nie oszukał 12 latka i nie wbiliście nam 3 diód na murkach 20. XD
Tłumacząc się, że mu wolno robić teraz wszystko bo my atakowaliśmy Pelcię jak miał bana XDDD

Jak grałem pierwszy raz w plemiona to mnie też taki "cwaniak oszukał" wysłałem mu 500 pika bo go "ktoś atakuje" i on mi wtedy wieś zabrał. Tylko, że wtedy były inne czasy i na następny dzień go własne plemię całego rozebrało... ;)
Bambo, te dwunastolatki to chyba Ciebie oszukują a nie my ich, co? XD

IMG_5556.jpeg
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
GramNocki jest dość dobrym graczem. Wczoraj 4-ma offami ubiłem mu jakieś 15k ck w wiosce bez technologii :) Wie co robić, żeby sąsiadom mobila wybić. Tylko nie wie, że to wrogowi się powinno wybijać
No to sam się przekonasz za 2-3 miesiące jak będziesz w plecaczek sobie manele pakować do zawijki na 200. XD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Ziomuś ja nie odklejam, po prostu znam swoje limity, wystarczy mi 1 coop do gry w nocy i nawet jak w 5 na botach będziecie klepać to mnie raczej nie przejdziecie XDDD
 
Do góry