Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.247
Najlepsza opcja będzie pójście na kompromis i prędkość 1,6 :) dodanie zbieraka zeby było skąd brać dodatkowe surowce w każdym etapie gry. Zbierak jest lepszy od limity farmy bo macie dużo mniej klikania i także trzeba trochę myśleć kiedy go wysłać żeby np nie zabrakło ci deffa albo offa na akcje :)
Świat będzie w miarę szybki , z wieloma barbarkami powinien potrwać ponad rok a nie będzie zabójczego tempa.
Fajnie jakby ustawienia były podane dosyć wcześnie i ekipy wiedziały na co mają się przygotować , niektóre kto wie może zrezygnują ze startu a niektóre się namyśla i lepiej żeby mialy na to np 3 tygodnie niż 6 dni :) kilka opcji mniej ważnych jak kościół zostały wybrane międzyczasie w ankietach i wtedy lud powinien być zadowolony :)
Tylko nikt nie wybierze kościoła, a szkoda, bo to jedna z najlepszych rzeczy jakie taki jubileuszowy świat mógłby widzieć :(
Świat 100 - bez kościoła
Świat 150 - bez kościoła
To może jednak 200 zrobimy z kościołem? :)
Akurat jeżeli chodzi o plemiona demokracja ustawieniowa nie działa, ja bym wolał żeby @kmic wybrał wszystko sam
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
853
A co do ciebie - jasne ze jest diodowanie, ale nie daje az tak duzej przewagi. Bo jezeli wbijesz 3 diody w tydzien zalozmy (optymistycznie), a akcja robiona co 6/7 dni wbija i przejmuje 100 wsi, to jaki uzytek masz z tych paru diodek? Troche psuja teren, moze ktos sie zdenerwuje ale tak w sumie na wynik wojny nie maja zadnego znaczenia. Cala inicjatywa pojedynczego gracza nie ma. Jak ktos wygrywa to wygralby bez nich, jak ktos przegrywa to pewnie przeciwnik sonie tam rzuci 30 offow za pare akcji, albo samo plemie stwierdzi ze nie ma co tego trzymac. Wszystko centralnie sterowane, to tutaj dziala.

Chcesz mieć szansę przewagę wroga nadrobić aktywnością? To słuchaj, super trafiłeś bo możesz to zrobić jakoś na każdym świecie z farmą jaki kiedykolwiek istniał xD

A co do czasow budowania zagrod to ci nie powiem, bo nie liczylem tego nigdy (roznic pomiedzy 1 a 2), a nie bede bez tego wypowiadal sie na temat tych roznic. Tak czy tak wydaje mi sie ze chcac cokolwiek nadrabiac aktywnoscia to wolalbys jednak predkosc 1 gdzie rzeczywiscie aktywnosc poszczegolnych graczy sporo zmienia lokalnie. Mniej zaplanowanych akcji plemiennych, wiecej okresow gdzie na froncie się dzieje więcej, po prostu. Gruzowanka, diodowanka i różne rzeczy. Światy z prędkością 1 przy równych przeciwnikach zawsze będą bardziej wymagające dla poszczególnych graczy. A i akcji będzie mniej plus ta aktywność będzie miała spore przełożenie na akcje, więc to tutaj bym upatrywał świata skrojonego nawet na twoje wymagania.

Patrzac na to co piszesz i jakich argumentow uzywasz predzej spodziewalbym sie ciebie jako obroncy swiatow z 1 i z farmą tak szczerze. Jeżeli ktoś argumentu o aktywności używa o świecie z prędkością 2 i bez farmy to nie wiem na jakiej planecie żyje, ale na pewno nie na ziemi

Ty serio chyba nie grałeś nigdy na świecie 2.0 na froncie, albo grałeś ale z marnym skutkiem

@Pietrek z Sosnowca wytłumacz koledze może znaczenie diodowania bo jakiś amator się trafił xd
 

Darhula

Pikinier
Wynik reakcji
12
Zrobić po prostu szybki świat.
Grałem raz było fajnie dwa dni i byłem pozamiatany :) akurat by za długo nie grać a zaliczyć 200 :)
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.330
@Ochrona Wioski
Z bledami chodzilo mi stricte o prowadzenie plemienia , wiec bledy w dyplomacji , za szybkie pojscie w palace jako plemie itd :D Tym bardziej jak jest samo wstepne i czasem pierwszym i decydujacym ,,bledem'' bedzie to jak cie gra wyrzuci xD
 
Wynik reakcji
31
Jeden z dwóch:

Styl 3.0​


Zawiera Rycerz.png Rycerza i Lucznik.png Łuczników. Aby zrekrutować Szlachcic.png szlachcica, trzeba wybijać w pałacu monety. W kuźni znajdziemy tylko jeden poziom technologii na zasadzie: "zbadane/niezbadane". Rycerz.png Rycerz nie odnajduje przedmiotów - brak zbrojowni, brak osad koczowników.
Jest najprostszym stylem, w związku z brakiem komplikacji (brak przedmiotów rycerza, osad koczowniczych, kościołów, obozów wojskowych) i wprowadzonymi uproszczeniami (pojedyncza technologia, jeden poziom pałacu z monetami zamiast paczek surowców).

Styl 4.0​


Występują Rycerz.png Rycerz i zbrojownia, do której trafiają znalezione przez niego przedmioty, Lucznik.png Łucznik, monety, osady koczowników, w kuźni technologia jednopoziomowa.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.392
Ale co mi jakiegos amatora tu podsuwasz, we tam chujrela zapytaj czy innego goda bo nie raz z nimi z witam gralem

A oni akurat cos potrafia zddd
To Ci wytłumaczę.

Im gęstszy świat, tym bardziej boli każda dioda, bo tworzy zagrożenie nie dla kilku ale dla KILKUNASTU wiosek. I na 2.0 to nie jest tak, że ustrzelą Ci offa z tej diody i dwa tygodnie cisza na morzu, tylko po kilku dniach diodowanie jest kontynuowane, bo przeciwnik MUSI kiedyś spać, a nie każdy gra na pięciu coopów. Po wbiciu drugiej diody nie musisz czekać tydzień, żeby kontynuować tworzenie wyspy, tylko max kilka dni, żeby nadrobić trochę wojska.

Teraz rozumiesz, czy naprawdę masz dziurę w głowie na przestrzał?
 
Wynik reakcji
607
To Ci wytłumaczę.

Im gęstszy świat, tym bardziej boli każda dioda, bo tworzy zagrożenie nie dla kilku ale dla KILKUNASTU wiosek. I na 2.0 to nie jest tak, że ustrzelą Ci offa z tej diody i dwa tygodnie cisza na morzu, tylko po kilku dniach diodowanie jest kontynuowane, bo przeciwnik MUSI kiedyś spać, a nie każdy gra na pięciu coopów. Po wbiciu drugiej diody nie musisz czekać tydzień, żeby kontynuować tworzenie wyspy, tylko max kilka dni, żeby nadrobić trochę wojska.

Teraz rozumiesz, czy naprawdę masz dziurę w głowie na przestrzał?
Przecież to troll jest
 

jacho99

Miecznik
Wynik reakcji
807
Skoro to jubiluszowy świat to fajnie zaczac (nie wiem czy bylo w propozycjach) z dwoma wioskami..
 

Darhula

Pikinier
Wynik reakcji
12
A po prawdzie nie ważne jakie będą ustawienia każdemu dogodzić nie można.
Kto ma zagrać to zagra.
Kto nie trafi w swoje ustawienia niech pokaże że potrafi grać. Kto trafi niech pokaże że jest lepszy.
A suport niech stanie na głowie i wyłapuje wszystkie niegodziwosci :)
Jakby producent chciał to by przygotował się na świat np. byl by rycek z ogniem.
Ale szkoda kasy lepiej niech ludkom wydaje się że coś wybierają. :)
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
853
To Ci wytłumaczę.

Im gęstszy świat, tym bardziej boli każda dioda, bo tworzy zagrożenie nie dla kilku ale dla KILKUNASTU wiosek. I na 2.0 to nie jest tak, że ustrzelą Ci offa z tej diody i dwa tygodnie cisza na morzu, tylko po kilku dniach diodowanie jest kontynuowane, bo przeciwnik MUSI kiedyś spać, a nie każdy gra na pięciu coopów. Po wbiciu drugiej diody nie musisz czekać tydzień, żeby kontynuować tworzenie wyspy, tylko max kilka dni, żeby nadrobić trochę wojska.

Teraz rozumiesz, czy naprawdę masz dziurę w głowie na przestrzał?
Widać ktoś kto grał na froncie przy prędkości 2.0, ale da się diodowac codziennie nawet po utracie z diody offa ;)
 

Sir Arturwd

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
378
Tak, dokladnie tak to sobie wyobrażam.

Do tego przy tej opcji brak czegoś takiego jak bonus nocny, oraz blokada z możliwością logowania tylko z dwóch IP - urządzeń (mobilnego i stacjonarnego).

Ukroci to największe kretynstwo i coś co doprowadza te gre do śmierci, czyli co playerke.
Bezsens.
Ja np. pracuje za granicą i co jakiś czas mam inne IP więc znajdź se jakiegoś coopa jak sam nie dajesz rady i przestań miauczeć xD
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
Ja bym poprosił flagi, żeby weterani mogli wykorzystać stare konta, a spółka zarobiła na graczach, którzy flag nie mają XD
 
Wynik reakcji
11
Bezsens.
Ja np. pracuje za granicą i co jakiś czas mam inne IP więc znajdź se jakiegoś coopa jak sam nie dajesz rady i przestań miauczeć xD
W ten sposób można niczego nie zakazywać. Niech każdy używa ile i jakich chce botów a jak nie dajesz rady to sobie znajdź lepsze i przestań miauczec.
Też jestem zdania że powinien być zakaz, inna sprawa że prawdopodobnie support nie ma narzędzi by coś takiego efektywnie zweryfikować
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
Bezsens.
Ja np. pracuje za granicą i co jakiś czas mam inne IP więc znajdź se jakiegoś coopa jak sam nie dajesz rady i przestań miauczeć xD
Masz zmienne ip, korzystasz z neta w więcej niż 2 miejscach? No to nie pograsz xD
Mam wrażenie kmic dla beki ten temat otworzył żeby zobaczyć jak odklejonych/pomysłowych chłopków uniwersum plemion posiada na stanie xdd, bo co strona jakiś śmieszny agent się trafia z genialnym planem na s200.
 
Status
Zamknięty.
Do góry