X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Wynik reakcji
201
@Zdrowa Pięta Achillesa coś wyszczekany ostatnio, ciekawe kiedy logowania wrzuci xD

Jak wy nie potraficie mając moje hasło zrobić ze mną porządek, mogę śmiało wrzucać...
Pyskujcie i śmiejcie się tutaj, bo w grze nie dorastacie do PIĘT!

Wróciłem w styczniu z kradzieży konta i robię z Was debili na gierce, nie potrzebne mi do tego forum, by się dowartościowywać jak Wy.
To mój pierwszy i ostatni post w waszą strone. Powyzywamy się jak już padniecie a chyba co raz bliżej skoro Landoś uciekł już na 198 do Kruków.

1705168312967.png

1705168349634.png

Staty od stycznia, wy manipulujecie, piszecie po forach i prowokujecie, a my robimy swoje.
Nie sprowokujesz :*
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Jak wy nie potraficie mając moje hasło zrobić ze mną porządek, mogę śmiało wrzucać...
Pyskujcie i śmiejcie się tutaj, bo w grze nie dorastacie do PIĘT!

Wróciłem w styczniu z kradzieży konta i robię z Was debili na gierce, nie potrzebne mi do tego forum, by się dowartościowywać jak Wy.
To mój pierwszy i ostatni post w waszą strone. Powyzywamy się jak już padniecie a chyba co raz bliżej skoro Landoś uciekł już na 198 do Kruków.

View attachment 57151

View attachment 57152

Staty od stycznia, wy manipulujecie, piszecie po forach i prowokujecie, a my robimy swoje.
Nie sprowokujesz :*
Nie prowokuje, nie wrzuciłeś logowań więc jesteś farmazonem xD

Zapomniałeś dodać w tej całej propagandzie ile twoich znajomych znało hasło do twojego konta, więc ktoś ci w końcu zrobił psikusa, ale że umiesz tylko kłamać to wrzucasz to na miski xD
 
Wynik reakcji
201
Nie świruj...
Gdyby nie to, że wywaliliście wojsko w kosmos 5h przed wejściem karet to może bym ci uwierzył.
Wiem, że maczaliście w tym palce, nie wiem czy robił to "kolega" czy ktoś od Was, ale na wasz rozkaz.
 
Wynik reakcji
201
Nie chce mi się sluchac waszego pierdolenia.

Wrócę tu pozniej.
Wygramy i to bd mój rewanż, nie jakieś pyskówki z mistrzami fonta, bo taką prowadzicie narrację
 

Kiker

Miecznik
Wynik reakcji
61
Chłopie oni rowy sobie lizać już chcą ,że biorą wioski od Kresek po graczach co już nie grają od dłuższego czasu ,nie widzą jaki wpierdol na północy dostają :(
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Chłopie oni rowy sobie lizać już chcą ,że biorą wioski od Kresek po graczach co już nie grają od dłuższego czasu ,nie widzą jaki wpierdol na północy dostają :(
A, to nagle ciśniemy kreski? Niedawno pisałeś coś innego rozbiórkowiczu xD
 

Kiker

Miecznik
Wynik reakcji
61
A, to nagle ciśniemy kreski? Niedawno pisałeś coś innego rozbiórkowiczu xD
Gdzie napisalem leszczu o ciśnięciu ?czym Ty sie jarasz ? Kreski osiągneły swój cel i są wygranymi w tym momencie.Miśki natomiast już z tego swiata mogą się pakować ,osobiście będę grał na tym świecie nadal zanim ostatni Misiek nie zniknie ze świata ❤Jeszcze niespodzianki czekają ,spokojnie :)

To nadal Miśki tracą ich cenny czas aby Kreski przejąć i kolejne akcje na wszystkie człony robią w nich a Xmas sobie zjada na północy natomiast Miśki.Tylko wiesz co ?Xmasy zjadają szybciej Miśki niż oni Kreski więc trochu słabo to wygląda:)
 
Ostatnia edycja:

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Spoko, nie zapomnij się jeszcze spłakać że rozbiórkę dostałeś, bo jeszcze dzisiaj o tym nie pisałeś xD

Jeden co wchodzi spłakać się że ktoś mu na konto wbił, nie dając nawet dowodów na to że ktoś się zalogował, drugi, co sam się gubi w tym co pisze xD

Wynocha domki budować jak was font przerasta xD
 

Kiker

Miecznik
Wynik reakcji
61
Spoko, nie zapomnij się jeszcze spłakać że rozbiórkę dostałeś, bo jeszcze dzisiaj o tym nie pisałeś xD

Jeden co wchodzi spłakać się że ktoś mu na konto wbił, nie dając nawet dowodów na to że ktoś się zalogował, drugi, co sam się gubi w tym co pisze xD

Wynocha domki budować jak was font przerasta xD
Podaj przykład gdzie w ogóle wspomniałem o tym ?bo ty caly czas tylko paplasz o tym nikt inny.Także słaby fontowiec z ciebie ,za cienki w uszach jesteś typie xDD
W ogóle to nie grasz na tym świecie i gówno wiesz xDD

Miśki w strachu aaauuu
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Podaj przykład gdzie w ogóle wspomniałem o tym ?bo ty caly czas tylko paplasz o tym nikt inny.Także słaby fontowiec z ciebie ,za cienki w uszach jesteś typie xDD
W ogóle to nie grasz na tym świecie i gówno wiesz xDD

Miśki w strachu aaauuu
No widzisz, ja w przeciwieństwie do ciebie nie muszę kłamać xD
Czekam aż napiszesz chociaż raz prawdę :/
 
Do góry