Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209328

Guest
Im dłużej się nad tym zastanawiam, tym bardziej mam wrażenie że to nie są moje ataki. Więc chyba nie do mnie należy się zwracać w sprawie szkolenia.

Im dłużej zastanawiam się nad tym jakich pajaców nazbierałeś w supporcie, tym bardziej jestem przekonany, że możesz nie być świadom co czynisz i piszesz.
 

Mów Mi Piechos

Pikinier
Wynik reakcji
8
Piechos chyba wysiorbal za duzo Smuteczkowego kremu, skoro juz boty odpala
Smutne masz widzę życie ;) aż założyłem konto z ciekawości zobaczyć co o mnie piszecie ;)
Możesz zgłaszać gdzie chcesz, nigdy nie grałem na botach, nawet z mk, skrypty jakie korzystam do fejków i tyle ale przeważnie Ci którzy używają rzucają takowe obelgi bo żal im ... ściska że ktoś coś potrafi bez żadnych dodatków.
Więcej zastów bierzcie i płaczcie z powodu ataków ;)
Pozdrawiam serdecznie :)
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.917
@Mów Mi Piechos nie no kozak jestes na 150 wskoczyles nam na plecki ladnie zeby was poniesc xDD
jak ty myslisz ze ten pet co z toba dogrywa ataki po 2 ms nie uzywa niczego to niezle masz leb zryty xD
 

Mów Mi Piechos

Pikinier
Wynik reakcji
8
@Mów Mi Piechos nie no kozak jestes na 150 wskoczyles nam na plecki ladnie zeby was poniesc xDD
jak ty myslisz ze ten pet co z toba dogrywa ataki po 2 ms nie uzywa niczego to niezle masz leb zryty xD
Na plecki? Ty jakiś niedorozwinięty jesteś chyba :)
Nie gram z żadnym petem?
Może ktoś je na tobie gasił i Ci zostało tak.
Nie pisaliśmy wyżej o kimś tylko o moim ataku bo się popłakałeś, że potrafiłem wbić atak, jak na koncie jest taki bot jak ty to pokazuje botowi, że bez dodatków też da się grać ;)
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.917
@Mów Mi Piechos ale jadu w tobie poplacz sie jeszcze xD Konto zalozyc zeby splakac sie ze nie jest sie botem po wyslaniu 2 losowych atakow z 40 ms roznicy xDDD

Smuteczek 2.0 nawet ironii nie wylapiesz bezbeku xD
 

Mów Mi Piechos

Pikinier
Wynik reakcji
8
@Mów Mi Piechos ale jadu w tobie poplacz sie jeszcze xD Konto zalozyc zeby splakac sie ze nie jest sie botem po wyslaniu 2 losowych atakow z 40 ms roznicy xDDD

Smuteczek 2.0 nawet ironii nie wylapiesz bezbeku xD
Widać nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ;)
Wystarczy, że inteligentnie Ci dojechałem by uświadomić twoją głupotę.
To ty płakałeś a ja nie mogłem tego odpuścić bo śmiech na sen jest świetny.
Boli Cię coś cały czas, grać nie potrafisz więc na FO potrafisz pisać tylko żadnych konkretów nie piszesz tylko jakieś dziecinne bajeczki.
Zakochałeś się w Karolu, że tak ciągle piszesz o nim? Pewnie walisz do jego nicku, że tak Ci w głowie został, chciałeś pewnie grać w jego składzie ale nie pykło bo nie potrafiłeś wysłać karety w odstępach 100ms
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.917
@Mów Mi Piechos odkleiłes sie do reszty synku xD na 150 gralismy razem to tylko grzecznie lizales dupke <shrug>
teraz nowi koledzy do podlizywania sie. Miernota jestes Karol to mój ziomal co na pw mi pisal swoje osiagniecia
 

Mów Mi Piechos

Pikinier
Wynik reakcji
8
@Mów Mi Piechos odkleiłes sie do reszty synku xD na 150 gralismy razem to tylko grzecznie lizales dupke <shrug>
teraz nowi koledzy do podlizywania sie. Miernota jestes Karol to mój ziomal co na pw mi pisal swoje osiagniecia
Masz naprawdę coś z głową;) synka to sobie możesz zrobić jak masz czym. To ty się poddenerwowałeś i ciągle starasz się mi ubliżać.
Lizać to może ty każdemu liżesz, widocznie tak znaczącym graczem na 150ś byłeś, że nawet nie pamiętam byś grał z nami no ale widocznie tak grasz i znikasz.
Z Karolem to już pojechałeś skończ i się nie ośmieszaj.
Zacznij pisać po polsku albo idź do podstawówki doszkolić się z języka ojczystego. Bye
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
Kto Ci broni zgłosić do supportu, skoro twierdzisz że to bot?
Tak przed startem świata wysyłamy wszystkim ludziom boty. Szkoda tylko, że przez nasz skład przewinęło się bardzo dużo graczy.
Sam na tym świecie dograłem w 8ms. Jak masz dobrego neta i swoje sekundy ulubione to co za problem dograć w 50 ms XD
A ze skryptów korzystam tylko z fejkomatu.

W tej grze oprócz akywności skill też się liczy. Ale jak się przed dodaniem przez supportu "dodaj szlachcica" nie umiało wysyłać synchra karety, to o czym my rozmawiamy,


Polecam używać też tego do obstaw stałych :p
 
Do góry