Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Nie bierzesz udziału w turnieju to możesz na każdej rundzie grać od poniedziałku do soboty oczywiście w jednej drużynie. Żeby nie było nieporozumień to napiszę to wprost. Możesz grać np w piątek o 18 i o 21 w sobotę o 18 i o 21 i w niedzielę o 18 i o 21. Ale nie możesz grać np w piątek o 18 w drużynie x i w drużynie y.
Tylko w jednej drużynie na rundę.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
nope, zobacz na mapke jak to wyglada :D ja spowolnilme siebie i 2ch graczy obok mnie xD a cieter w boga farmy sie bawil kawalek dalej xDD
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
No widziałem na mapie,czekam na was;)

Pokażcie rapki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
300 topa i 250lk? I Iowned mi pisał że ma wątpliwości czy gralem czysto bo miałem 130lk czy cos ;p

Ale widzę ustawienie na mapie. Jest to możliwe jeśli przeciwna drużyna nie umiała farmic, to po prostu przelewały się surki i wszystko szło na stajnie i lk.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
300 topa i 250lk? I Iowned mi pisał że ma wątpliwości czy gralem czysto bo miałem 130lk czy cos ;p

Ale widzę ustawienie na mapie. Jest to możliwe jeśli przeciwna drużyna nie umiała farmic, to po prostu przelewały się surki i wszystko szło na stajnie i lk.

taktyka mordo xD
mialem kratk do nich, to pikami farmilem im surke i nie mieli surki zeby wyfarmic na swoje piki xD
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Z nami też wbijesz sam?
Bo jak tak to niemasz po co wbijać;)

300 topa i 250lk? I Iowned mi pisał że ma wątpliwości czy gralem czysto bo miałem 130lk czy cos ;p

Ale widzę ustawienie na mapie. Jest to możliwe jeśli przeciwna drużyna nie umiała farmic, to po prostu przelewały się surki i wszystko szło na stajnie i lk.

Tylko o ile ceiter umie farmić to ty grasz na bocie każdy to wie przecież ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry