rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
CoTy on po prostu tak pisze widocznie lubi irytowac ludzi nie odpisuj mu w koncu sie znudzi xD


Wiem xd ale kocham jego płacz xd on już na 125s w legend powiedział że go na pp oszukałem :D

A co do 24/7 to pragnę Ci przypomnieć że mam brata który też gra w plemiona xd i powiedziałem mu co ma z tobą robić xd
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.917
Wiem xd ale kocham jego płacz xd on już na 125s w legend powiedział że go na pp oszukałem :D

A co do 24/7 to pragnę Ci przypomnieć że mam brata który też gra w plemiona xd i powiedziałem mu co ma z tobą robić xd
Przyznaj sie do swojej schizofrenii nołlajf jestes.. Moze jeszcze macie to samo konto na Forum ? xD
 

DeletedUser178225

Guest
Dostajesz to na co zasluzyles. A poza tym wbilem zobacZyć rundę, a to że byłem po ukosie od Ciebie to Cię skatasowalem. I to tylko tyle że powiedziałem ze cię burzę a to że zaczęli cię farmic to nie moja sprawa. I nie 10 tylko 5 z czego franex czy jak mu tam i mnie skanowal czyli zostaje 4 problem z liczeniem.
 

DeletedUser196916

Guest
Loser i jego sojusze.
Wpierw pyta się czym gram i czy sojusz - piszę że DEFF , a gram OFF.
Następnie dstaje skana od jakiegoś gracza 10 x mniej punktów.
Po 2 minutach idzie kareta od losera ,który piszę że jego się nie okłamuję.
A TwójPechowyDzień na sojuszu pod koniec rundy próbuję odbijać wioski tylko ,żeby ugrać rundę.Niestety grałem deff dla plemienia i pech został zjedzony !
 

DeletedUser178225

Guest
50 mam xD
No i do tego 50 darmówek xd to jest w sumie całe sp vs loser XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
50 mam xD
No i do tego 50 darmówek xd to jest w sumie całe sp vs loser XD
W koncu sie przyznales. Ja nie zerwalem sojuszy z osobami ktore szanuje. Ciebie nie znajac coty zerwalem bo odraxu wuedzialem ze jestes malym pionem i zawsze nim bedziesz. Vialle puszek getto bonero nigdy im soja nie zerwalem bo ich szanuje nie to co ciebie.
 

DeletedUser178225

Guest
Jak widać to Ty jesteś pionek. Zerwales sojusz ? Hah a teraz płacZesz na fo że Cię każdy jedzie heheh szanujesz tych co się pod ciebie podkladaja. A nie tych co Ci się przeciwstawiaja. Od razu wiedziałeś hahaha a nie przewidziales jak to się dla ciebie skończy jasnowidzu xD
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Jak widać to Ty jesteś pionek. Zerwales sojusz ? Hah a teraz płacZesz na fo że Cię każdy jedzie heheh szanujesz tych co się pod ciebie podkladaja. A nie tych co Ci się przeciwstawiaja. Od razu wiedziałeś hahaha a nie przewidziales jak to się dla ciebie skończy jasnowidzu xD
Jak sie skonczy? Ze masz parobkow ? Sam na sam jestes zwyklym nobem nic nie potrafiacym tylko klin ci wychodzi programem co na specialu chodzil za free. Jestescnikim zapyrak sie czy soldier szumix ty po koleji na pojedynki chca?
 

DeletedUser178225

Guest
Jak sie skonczy? Ze masz parobkow ? Sam na sam jestes zwyklym nobem nic nie potrafiacym tylko klin ci wychodzi programem co na specialu chodzil za free. Jestescnikim zapyrak sie czy soldier szumix ty po koleji na pojedynki chca?
Hahah programem to chyba ty klinujesz. Trzeba potrafic. Pojedynek z Tobą ok hahaha nie jesteś w stanie mi nic zrobić
 

DeletedUser178225

Guest
Jak sie skonczy? Ze masz parobkow ? Sam na sam jestes zwyklym nobem nic nie potrafiacym tylko klin ci wychodzi programem co na specialu chodzil za free. Jestescnikim zapyrak sie czy soldier szumix ty po koleji na pojedynki chca?

Pokazałeś to nawet teraz na rundzie:) wbiłem 15 minut po starcie i nie potrafiłeś podbić :D dostałeś kontre i koniec nawet z śmierciem atakowałeś na soldier, a Ty mnie :) więc nie mów mi nic ;)
 
Do góry