Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
12
w ogóle przydałby mi sie ktos teraz do hsa do gry
bo siedze jeszcze z 1,5h
zaatakowali mnie na sp w paru
i ni mam co robic przez 1,5-2h
 

DeletedUser

Guest
2..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
 
Do góry