rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
tez kibicuje SAPom. chociaz nie ma w ani 1 druzynie mojego znajomka to jednak chcialbym by niespodzianka jakas byla. wioska 26 fajne rozwiazanie . stawiam ze eko x4 albo nawet wiecej:p
 

DeletedUser162819

Guest
tez kibicuje SAPom. chociaz nie ma w ani 1 druzynie mojego znajomka to jednak chcialbym by niespodzianka jakas byla. wioska 26 fajne rozwiazanie . stawiam ze eko x4 albo nawet wiecej:p

Defensywą i odbiciem wioski nie wygrają... Muszą przejąć coś,a już najlepiej offowca.
 

DeletedUser

Guest
nie sa inne pomysle dobre zafejkowanie :) puszczenie np 4 grubych od jednego zawodnika bez obstawy 1 grub razy 4 oni podesla defa do ofowca a inny garcz atakuje szlachta juz z obstawa defowca :) jak sie uda i druzyna sie nie polapie mozna na czysto wejsc hehhe :) albo nabic sie na 1 defa a nie 2 ;) he he wsyztsko zalezy od ustawienia kto gdzie i co i jak :)


szukam kompana na tsiku na rundke o 20 ale takiego prawdziwego wpolpraca pelna
 

DeletedUser

Guest
NIE BYL BYM TEGO TAKI PEWNY...PATZRCIE ILE JEDNOSTEK ZOSTALO NA SWIECIE...ZENADA HEHHEHE WIECEJ DEFA NIZ OFFA:p KTO 1 ODBUDUJE TEN WYGRA
 

DeletedUser155263

Guest
hahaha . ja osobiscie ejstem za co ty ? przeciwnicy co ty zrobili mnie w banbko. i sie bede cieszyl jak przegraja :"D
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
gratuluje plemieniu CoTy? za wygraną
wygrali niezasłużenie (miałem groźby od Drubensa dyskwalifikacji) żądam powtórzenia pojedynku
Miałem cały czas strach że zaraz wylecimy z rundy bo Drubens uzna że musimy dostać bana.

Ewidentnie jest to wina Tuska!
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.065
przyznam ze byl moment gdy watpilem w wygrana jak przejeliscie mi glowna;d oczywiscie 100 atakow lecialo na tą wioske nawet niewiadomo co klinowac... ale dalismy rade i kurek 20 minut po starcie wbil to tez jest wazne
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
przyznam ze byl moment gdy watpilem w wygrana jak przejeliscie mi glowna;d oczywiscie 100 atakow lecialo na tą wioske nawet niewiadomo co klinowac... ale dalismy rade i kurek 20 minut po starcie wbil to tez jest wazne

pojedynek spoko
szkoda porażki ale kiedyś może zgodzicie się na rewanż:)
szkoda jest najgorzej tego że mieliśmy większe offy od was:)
 

DeletedUser169458

Guest
Wg mnie złą taktykę obraliście :p te offy Wam się nie przydały :p ja szybko ratek 29, i ładnie się budowało wszystko ;p te wojsko u mnie było mniejsze, ale jak widać opłacało się:)
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Wg mnie złą taktykę obraliście :p te offy Wam się nie przydały :p ja szybko ratek 29, i ładnie się budowało wszystko ;p te wojsko u mnie było mniejsze, ale jak widać opłacało się:)

dobra nie ma chyba co o tym pisać
trzeba iść dalej i wyciągać konsekwencję z tej porażki
następny turniej lepiej zagramy
bo coś będzie na pewno:)
 

DeletedUser171533

Guest
sp top nie tylko wyklepanie bezmyślnie full offa i latanie nim:) trzeba wiedzieć kiedy i jak go użyć czasem na sp znajdzie się ktos kto pisze no ja miałem większego offa i mnie podbiłes itd itp hah tak tylko że ja jestem posiadaczem kolejnej wiochy a on przymusowego reseciku ^^ to nie czasy sp kiedy się na lajcie klepeło full eko full off i przejmowało wiochy przy 8k wiosce hahaha:D
 

DeletedUser178503

Guest
Keymil się srał, że mu główną pod koniec podbije i spadnie na top 4 hahah :D Ogólnie to pojedynek był nudny.. Nikt mnie nie atakował i nie chciał podbić..
 

DeletedUser178225

Guest
Co wy wiecie o wygrywaniu niedośc ze kurek miał 500 punktów jak wy z nami juz zdrowo ponad 2,5 k potem nieumniem wleciał devilowi na wies podbił ja ja pusciłem lk i devil grubych dograł i ja odbił potem jak come ubiliscie myslałem ze juz przegralismy,ale coma juz krzyczał ze niemacie nic deffa, zeskanowałem biozna miał 2200 pika i kurek wleciał i dobił deff to juz wtedy wiedziałem ze wygramy:) ja jeszcze miałem wtedy po 1500 deffa;D
 
Do góry