rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser150331

Guest
Najpierw lekka, wiem bo gralem tam przez 30 min, broniles sie na murku 5 o.0

Eh widzę że zalezy Ci na tym by mnie ośmieszyć , ale cięzko klepnąć murek na 20 w 1 min po podbicu wioski i gdy idzie odbitka , nie sądzisz ?
tak najpierw wbiła lekka + gruby potem deff+ gruby , skompletowaliście deffa i straciłem wszystko , norma więc nie wiem czemu robisz taką afere?

nie mam zamiaru spinać się na forum wole w grze , więc do zobaczenia na kolejnej rundzie , mam nadzieje że nie zostane znów oszukany :)

a i myśle że warto podkreślić to że jeżozwierz kupił wioske 12k za 40pp :)
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Kto taki Cie dzisiaj oszukał?


A może chciałeś napisać: 'mam nadzieje,że nikogo już więcej nie oszukam':D?

lejemy z Ciebie na tsie, stary.. a może... zbyt młody?

Detoks, kryminalisto, Ty to sie nie udzielaj, bo na każdej rundzie ode mnie próbujesz PP pożyczać:)


Może pokażesz na wolnych,że coś potrafisz?;) bo chyba jestes typem krótkodystansowca.
 
Wynik reakcji
6.791
Eh widzę że zalezy Ci na tym by mnie ośmieszyć , ale cięzko klepnąć murek na 20 w 1 min po podbicu wioski i gdy idzie odbitka , nie sądzisz ?
tak najpierw wbiła lekka + gruby potem deff+ gruby , skompletowaliście deffa i straciłem wszystko , norma więc nie wiem czemu robisz taką afere?

nie mam zamiaru spinać się na forum wole w grze , więc do zobaczenia na kolejnej rundzie , mam nadzieje że nie zostane znów oszukany :)

a i myśle że warto podkreślić to że jeżozwierz kupił wioske 12k za 40pp :)

Nie chodzi mi o to zeby Cie osmieszyc, tylko to bylo na prawde glupie...
 

DeletedUser150331

Guest
Kto taki Cie dzisiaj oszukał?


A może chciałeś napisać: 'mam nadzieje,że nikogo już więcej nie oszukam':D?

lejemy z Ciebie na tsie, stary.. a może... zbyt młody?

Detoks, kryminalisto, Ty to sie nie udzielaj, bo na każdej rundzie ode mnie próbujesz PP pożyczać:)


Może pokażesz na wolnych,że coś potrafisz?;) bo chyba jestes typem krótkodystansowca.

Czy ty mnie masz za idioto? A lejcie lejcie na ts :)
Pierw kazaleś mi bić w 3/4 deffa a mówiłeś że wioska pusta.
Potem podbiliście moje darmy.
Pierw śmiercia darme a potem squbanego.
Na poczatku rundy wtopiłeś na mnie lk a werumowi ubiłem offa 1/1 i po tym wszystkim napisałeś do mnie że pomyliłeś nicki i czy sojusz.
a gdy wtopiłem połowe offa o mało orgazmu nie dostałeś tak się cieszyłeś że mnie to przystopuje :)

Wiesz nie wydaje mi się bym ja kogoś oszukał i obawiam się że masz jakieś urojenia :)
Jeszcze kiedy chcialem odbijac darmy powiedziałeś że one są wasze a jak mi się to nie podoba to mam ... ekhem , i właśnie tak zrobiłem ;)

Nie chodzi mi o to zeby Cie osmieszyc, tylko to bylo na prawde glupie...

Polecam czytać ze zrozumieniem :)
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. darma śmiercia? na śmiercia posłałem imitację karety na główną, a Jeż posłał fulla na jego drugą, więc nie wymyślaj kociaku;)
jakim cudem mogłeś ubić verumowi offa(1/1) w momencie, kiedy ja wjechałem Ci 300 lk w deffa?o_O a sam wtedy miałeś 290LK.
zapytaj ceitera- posłał on offa na śmiercia, a ja miałem wlecieć na śmiercia LK zaraz za nim, a że myślałem,że Ty nim jesteś, to posłałem na Ciebie o_O
on zaraz to potwierdzi.

kiedy wtopiłeś połowę offa? na kim? kiedy o mało orgazmu nie dostałem?
kolorujesz, oj kolorujesz. ;)



Oczywiście, nie napisałęm do Ciebie o sojusz, przepadnij:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Mecz był bardzo zacięty,przeciwnicy się postarali,ledwo co daliśmy radę ich przejąc... Całe szczęscie,że k4mil naklepał dużego deffa,w sumie mecz był bardzo ciekawy do ostatniej minuty,słyszałem,że niektórzy widzowie dostali zawał,takie były emocje,ale mecz wygraliśmy ;)
 

DeletedUser171533

Guest
Czy ty mnie masz za idioto? A lejcie lejcie na ts :)
Pierw kazaleś mi bić w 3/4 deffa a mówiłeś że wioska pusta.
Potem podbiliście moje darmy.
Pierw śmiercia darme a potem squbanego.
Na poczatku rundy wtopiłeś na mnie lk a werumowi ubiłem offa 1/1 i po tym wszystkim napisałeś do mnie że pomyliłeś nicki i czy sojusz.
a gdy wtopiłem połowe offa o mało orgazmu nie dostałeś tak się cieszyłeś że mnie to przystopuje :)

Wiesz nie wydaje mi się bym ja kogoś oszukał i obawiam się że masz jakieś urojenia :)
Jeszcze kiedy chcialem odbijac darmy powiedziałeś że one są wasze a jak mi się to nie podoba to mam ... ekhem , i właśnie tak zrobiłem ;)



Polecam czytać ze zrozumieniem :)

A więc tak zakompleksiony dzieciaku...
Co do smiercia skubnąłem mu nowo przejeta wioche potem dostałem mase pw jaki to jestem itd itp ale sami z fabiasco zaczeli ofensywe na nas więc miałem zostawic to bez odzewu? Nastepnie posłał smierciu jako atak swój deff na mnie rozbijajac sie więc posłałem na niego karete gdzie leciał mistrz painta heh potem całym swoim woje zaatakowal mnie squbany a gdy posąłłem na niego komplet szlachty Ty mi piszesz wisoka moja leci tam szlachta itd heh trwało to 2 minuty a po przejeciu fakt zauwazyłem że idzią 4 ataki od Ciebie które były wysłane 5s przed moim przejeciem a nie wcześniej oszuście smarkaty! Jestes żałosny co swiat to wysmiewają Cie bo jestes tandetnym smarkaczem z kompleksami :)
Zawsze zwalasz winę na neta na nieobecność itd a na 69 wciągnęliśmy Cie jak krechę śniegu :) Na darmach to ty się potrafisz wybić ale wykorzystac i je wybronic to już nie:)
Skończ płakać i ćwicz dalej...
Terror oddał Ci wiochy bo miał mase deffa a Tobie agro juz nie przybyło:) potem swojego wciagnałeś :) Gdyby nev nie odbił mi tamtej wiochy to bym nie musiał brac teś 11k od sasiada:) Ty widze topka ponad wszystko typowy dzieciak:) Postaraj się troszke to może cos ugrasz bo jak na razie jestes słabiutki:)
 

DeletedUser

Guest
było dokładnie tak, jak Napisał Czarny koń. musisz dużo poćwiczyć...:0 bo to,że wjechałeś mi w główną na czysto praktycznie, nie czyni Cię prosem... ba, nie czyni Cie nikim wielkim, nikim
 

DeletedUser

Guest
hehe kolega black.nobility łamie soje tutaj dowód :>
http://pls1.plemiona.pl/public_report/2117597ca9e4ce0a396f799e23cfd0be
a tutaj rozmowa :


BlaCk.NoBiliTy dzisiaj o 08:05
gacopierz1975 16.03. 07:57
teraz ty walnij prosze

BlaCk.NoBiliTy dzisiaj o 08:03
nom byczos of
Fabiasco dzisiaj o 08:02
hehe , to sie z offowcami pobawimy ;d
BlaCk.NoBiliTy dzisiaj o 08:02
ja def i lk
Fabiasco dzisiaj o 08:02
grasz off ? bo ja deff+lk ;p
Fabiasco dzisiaj o 07:59
:D
BlaCk.NoBiliTy dzisiaj o 07:59
ok
BlaCk.NoBiliTy dzisiaj o 07:59
czekaj chwila
Fabiasco dzisiaj o 07:59
???
Fabiasco dzisiaj o 07:36
sojusz :> ?

Pozdro dla kolegi ;>
 

DeletedUser153359

Guest
Ta gra jest zalosna nie dosc ze od pcozatku nie moge wejsc w raporty, wiadomosci, asystenta farmera czy przeglad wioski ani nawet aktywowac panel skrotow to kazda operacje musze wykonywac poprzez mape, czy to zobaczyc gdzie leci atak, raport z obrony, raport z ataku -_- To jak zawsze zbiera sie ekipa ktora tak bardzo chce sie mnie pozbyc ( jaka szkoda ze im nie wyszlo ) tak czy siak gdyby o 9 runda sie konczyla jakos bym to jeszcze zniosl ale nie ma szans abym gral do 10 z tym -_-
 

DeletedUser150331

Guest
A więc tak zakompleksiony dzieciaku...
Co do smiercia skubnąłem mu nowo przejeta wioche potem dostałem mase pw jaki to jestem itd itp ale sami z fabiasco zaczeli ofensywe na nas więc miałem zostawic to bez odzewu? Nastepnie posłał smierciu jako atak swój deff na mnie rozbijajac sie więc posłałem na niego karete gdzie leciał mistrz painta heh potem całym swoim woje zaatakowal mnie squbany a gdy posąłłem na niego komplet szlachty Ty mi piszesz wisoka moja leci tam szlachta itd heh trwało to 2 minuty a po przejeciu fakt zauwazyłem że idzią 4 ataki od Ciebie które były wysłane 5s przed moim przejeciem a nie wcześniej oszuście smarkaty! Jestes żałosny co swiat to wysmiewają Cie bo jestes tandetnym smarkaczem z kompleksami :)
Zawsze zwalasz winę na neta na nieobecność itd a na 69 wciągnęliśmy Cie jak krechę śniegu :) Na darmach to ty się potrafisz wybić ale wykorzystac i je wybronic to już nie:)
Skończ płakać i ćwicz dalej...
Terror oddał Ci wiochy bo miał mase deffa a Tobie agro juz nie przybyło:) potem swojego wciagnałeś :) Gdyby nev nie odbił mi tamtej wiochy to bym nie musiał brac teś 11k od sasiada:) Ty widze topka ponad wszystko typowy dzieciak:) Postaraj się troszke to może cos ugrasz bo jak na razie jestes słabiutki:)


Terror nie oddawał mi wiosek tylko ubiłem mu deffa i go podbiłem , więc nie kłam.
To fajnie masz jak wciągasz krechy śniegu XD
Ty kupiłeś za 50pp wioske 12k od G0rzelnia i dzięki temu wygrałeś bo Nev cisną Cię jak chciał , i sam podbijałeś swoich więc siedź cicho , a i wspominasz 69 , a to ciekawe bo z tego co widze byłeś w EWN i dzień przed moimi przejęciami zmieniłeś plemie , więc nie wiem czym się szczycisz tym że byłes kretem i zdrajca? :)
 

DeletedUser171533

Guest
Terror nie oddawał mi wiosek tylko ubiłem mu deffa i go podbiłem , więc nie kłam.
To fajnie masz jak wciągasz krechy śniegu XD
Ty kupiłeś za 50pp wioske 12k od G0rzelnia i dzięki temu wygrałeś bo Nev cisną Cię jak chciał , i sam podbijałeś swoich więc siedź cicho , a i wspominasz 69 , a to ciekawe bo z tego co widze byłeś w EWN i dzień przed moimi przejęciami zmieniłeś plemie , więc nie wiem czym się szczycisz tym że byłes kretem i zdrajca? :)
Ty naprawdę jesteś niedorozwinięty hahh:D
Nev tak mnie cisnał że posłał półtorej offa na wioche i sie rozbił więc jeśli coś wyciągasz rób to konkretnie:)
A na 69 grałem pod nickiem JajczoPatatajczo gdybyś uzył mózgu to byś zauważył ze byłem z polakiem w plemieniu 69 od początku do końca mojej gry na tamtym swiecie... http://pl.twstats.com/pl69/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=8880400
Więcej z Tobą dyskutować nie mam zamiaru dzieciaku!
 

DeletedUser177480

Guest
hehe kolega black.nobility łamie soje tutaj dowód :>
http://pls1.plemiona.pl/public_report/2117597ca9e4ce0a396f799e23cfd0be
a tutaj rozmowa :


BlaCk.NoBiliTy dzisiaj o 08:05
gacopierz1975 16.03. 07:57
teraz ty walnij prosze

BlaCk.NoBiliTy dzisiaj o 08:03
nom byczos of
Fabiasco dzisiaj o 08:02
hehe , to sie z offowcami pobawimy ;d
BlaCk.NoBiliTy dzisiaj o 08:02
ja def i lk
Fabiasco dzisiaj o 08:02
grasz off ? bo ja deff+lk ;p
Fabiasco dzisiaj o 07:59
:D
BlaCk.NoBiliTy dzisiaj o 07:59
ok
BlaCk.NoBiliTy dzisiaj o 07:59
czekaj chwila
Fabiasco dzisiaj o 07:59
???
Fabiasco dzisiaj o 07:36
sojusz :> ?

Pozdro dla kolegi ;>


każdy wie dobrze że póśniej byście polecieli na mnie , po drugie rozwaliłes mojego kolege to się odzieczyłem poleciałes jak dziecko na skarge do ceitera i black coś tam , ceiterek nie dał rady 2 wisoki zabrał i wiec już nei co miał ofik to padał jak mucha . ceiter potem płakał żeby go nie atakował to 1 . restart miałem od 10 k i miałem 3 wisoki z czego 1 pałąc i co wyszło z tego 100 k 3 miesjce tuż za ceiterem który jak ja miałem 10 k on miał 50 k noramlnie wsyt haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:haha::haha::haha:
 

DeletedUser

Guest
Przyzwoita rundka, top 5 grajonc na tablecie bez kp i af itp
Ktos gra od 10:30?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
każdy wie dobrze że póśniej byście polecieli na mnie , po drugie rozwaliłes mojego kolege to się odzieczyłem poleciałes jak dziecko na skarge do ceitera i black coś tam , ceiterek nie dał rady 2 wisoki zabrał i wiec już nei co miał ofik to padał jak mucha . ceiter potem płakał żeby go nie atakował to 1 . restart miałem od 10 k i miałem 3 wisoki z czego 1 pałąc i co wyszło z tego 100 k 3 miesjce tuż za ceiterem który jak ja miałem 10 k on miał 50 k noramlnie wsyt haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:haha::haha::haha:

Wstyd* idz sie naucz pisac, mialem ataki od paru graczy, zapytalem sie DAnielka czy zna tamtego powiedzial,ze tak no to napisal i tak potem atakowaliscie w 3 i jeden zaczal mnie burzyc, offa mialem 0, ja barbarek nie przejmowalem, Ty tak wiec nie wiem czym sie chwalisz, ja mam 180k RA a Ty ile ? marne 50k wiec zamilcz. 0 klinow z Twojej strony, gratulacje prosie ;]
 

DeletedUser

Guest
Tez napewno nie jestes swienty zawsze i wszendzie tak jak zresztom ksienza XD
 
Do góry