rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser172015

Guest
podbijam to co napisał Stepchild
detox weźże się ogarnij człowieku. nie wiem ile masz lat i szczerze nie interesuje mnie to, ale powiem ci jedno, ze wymądrzasz się na tym forum jakbyś był nie wiadomo kim i nie wiadomo jak dobrze grał...
więc daruj sobie te spinki na forum i weź wyluzuj trochę bo miejscami przesadzasz....

pzdr


kolejny , moge psiac co chce kiedy che i jak chce i nikt mi nie zabroni, co ty mi mozesz? ani razu nei napsialem ze jestem jakies wybitnie dobry czy cos,lubie tylko sie posmiac z takich stepow ceiterkow co tylko patrza by wcisnac swoj komentarz i nic poza tym a wejdzie jeden czy drugi na ts to siedzi cicho jak mysz pod miotłą


wesolych swiat dla "prawdziwych":)
 

DeletedUser155263

Guest
Każdy może się chwalić,mówić,że jest dobry,ale ludzie... Pokażcie to w grze ,nie na forum!

podbiłeś mnie dzieki szcześciu. a wczoraj naklepałeś trakiego off-a
że hahha
mialem 2 poziomy zagrodey większy deff
ty nawet z deff-owcami nie potrafisz wygrac z mną.. pozdro noobie

a do ciebie ceiter nie do rzucaj się do rozmowy jak o to bie nic nie mówie. proste
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162819

Guest
podbiłeś mnie dzieki szcześciu. a wczoraj naklepałeś trakiego off-a
że hahha
mialem 2 poziomy zagrodey większy deff
ty nawet z deff-owcami nie potrafisz wygrac z mną.. pozdro noobie



Szczęście w tym,że pierwszy grube zrobiłem i cię zaatakowałem? I w tym,że nawet nie umiesz offa wycofać?

Dostałem twój skan i miałem zagrode 24 kiedy ja miałem 27,kiedy ci to powiedziałem,to się wypierałeś,ale przeskanować się nie dałeś. 2 zagrody niżej przy 0 ra i 0 Ro kiedy ja top2 RA byłem i top5 RO.

Przestań kłamać,bo na razie tyko tyle na sp robisz.
 

DeletedUser

Guest
o 18 co 4 topor był mój . wiem że to debilizm cisnąć w topory na rundzie 26pkt , ale taktyka się opłaciła i o ok 18 20 byłem już w topce ;]
 

DeletedUser172015

Guest

Szczęście w tym,że pierwszy grube zrobiłem i cię zaatakowałem? I w tym,że nawet nie umiesz offa wycofać?

Dostałem twój skan i miałem zagrode 24 kiedy ja miałem 27,kiedy ci to powiedziałem,to się wypierałeś,ale przeskanować się nie dałeś. 2 zagrody niżej przy 0 ra i 0 Ro kiedy ja top2 RA byłem i top5 RO.

Przestań kłamać,bo na razie tyko tyle na sp robisz.


a twoj offik jak wygladal przy moim? marniutko wiec cichutko tam siedz
 

DeletedUser155263

Guest
Szczęście w tym,że pierwszy grube zrobiłem i cię zaatakowałem? I w tym,że nawet nie umiesz offa wycofać?

Dostałem twój skan i miałem zagrode 24 kiedy ja miałem 27,kiedy ci to powiedziałem,to się wypierałeś,ale przeskanować się nie dałeś. 2 zagrody niżej przy 0 ra i 0 Ro kiedy ja top2 RA byłem i top5 RO.

Przestań kłamać,bo na razie tyko tyle na sp robisz.


dzwine ze ty miałeś 2k topa na 1600lk a ja miałem 2800 pika i 2500 miecza i 1500lk i miałem mniejsza zagrode niż ty. smieszny jesteś.. to ja wygrałem rundke nie ty wiec gadac sobie możesz teraz wiesz co że słaby jestes
 

DeletedUser167001

Guest
A ja grałem z 30 min u botqa wtopiłem 1200 lk i odrobiłem 1100 :D
Ale wieś 6k ma ^^
 

DeletedUser

Guest
Najprawdopodobniej znalazłabym to jakby chciało mi się czytać, ale święta tuż tuż i mi się nie chce ;)
Rundy sp będą odbywały się w święta czy raczej będzie przestój?
 

DeletedUser153746

Guest
Nie uwazam ze jestes " noobem" Tylko chodzi mi o to ze nie mam jak pokazac swojej gry poniewaz internet lami :) Z tego co napisales to chyba sam znasz ten bol.^^

ja tylko 2 tygodnie wiec tak jak mowiłem zaczne grac w styczniu;p chyba nadszedł moj czas;p

1 niby mam urodziny to jak byście chcieli to mozemy zagrac w sobote;p bo nie wiem kiedy bede trzeźwy..
 
Wynik reakcji
6.791
Mi raz dobrze chodzi raz nie.^^ Dlatego narazie nie gram offem, bo jak bede mial akcje zacznie mulic to bedzie lipa.;)
A ile tak bedzie to nie wiem, 2 miesiace tego neta mam. ;p
 

DeletedUser150139

Guest
Tatatata..

Wesołych świąt napinacze i reszta :)
A najlepszy jestem JA!
 

DeletedUser155263

Guest
Tatatata..

Wesołych świąt napinacze i reszta :)
A najlepszy jestem JA!


Ta najlepszy gimbuz jesteś prosze taty :D

dzięki za życzonka :) twoje zdrowie pije i wszystkich graczy którzy z mną współpracuje nawet twoje zdrowie luzerze :DDDD
 

Deleted User - 7388697

Guest
Widze fajna rundka, moze zagram do konca ;d choc nie sadze, seeeeeenny jakos dziwnie juz jestem :D
 
Do góry