Światy 68 i 69 - dyskusja

Status
Zamknięty.

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Zamiast dawać limity farmienia na nowych światach wystarczy wyłaczyć asystenta farmera (bo co tu ukrywać to boot do farmienia jak go nie będzie to gracze nie bedą farmić niewiadomo ile
Tyle lat nie było tego boota do farmienia i jakoś się grało ,a poziomy światów były wyższe ,a czemu bo nikt ręcznie nie rozesle kilka tysięcy ataków czy klikadziesiąt tysiecy na dzień ,bo po klikuset atakach rozesłanych ręcznie już będzie miał dość klikanie po mapie czy z raportów ,a botowa gra przez af i farmienie 24 na dobe daje przewage przez zbędny dodatek zwany asystent farmera wyłaczyć af i będzie spokój


Albo zamiast dawać limit farmienia w tysiącach lub mln sury na dzień dać coś innego Czyli np limit ataków na dzień max 500 lub 1 tys i już nie będzie ,że ktos przeorał 28 tys szaraków jednego dnia
Wtedy farmienie będzie bardziej na logike czyli strategiczne czyli gdzie posłać co zatakować ,żeby zrabować więcej sury
A nie bezmyślne rozsyłanie wkolo po np 5 czy 10 lk ,bo gdzie tu strategia ? To bootowanie przez af
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
28tys ataków w ciągu jednego dnia? to już rzeczywiście nie jest gra dla mnie - chyba zaczęło to być nienormalne. Kiedys to był klimat i trzeba było mieć umiejętności ,a teraz widzę wszystko załatwiają jakies głupie skrypty
 

DeletedUser

Guest
administracjo !
nie dałabyś radę usunąć jeszcze limitu na 68 ?
 

DeletedUser156739

Guest
Zamiast dawać limity farmienia na nowych światach wystarczy wyłaczyć asystenta farmera (bo co tu ukrywać to boot do farmienia jak go nie będzie to gracze nie bedą farmić niewiadomo ile
Tyle lat nie było tego boota do farmienia i jakoś się grało ,a poziomy światów były wyższe ,a czemu bo nikt ręcznie nie rozesle kilka tysięcy ataków czy klikadziesiąt tysiecy na dzień ,bo po klikuset atakach rozesłanych ręcznie już będzie miał dość klikanie po mapie czy z raportów ,a botowa gra przez af i farmienie 24 na dobe daje przewage przez zbędny dodatek zwany asystent farmera wyłaczyć af i będzie spokój


Albo zamiast dawać limit farmienia w tysiącach lub mln sury na dzień dać coś innego Czyli np limit ataków na dzień max 500 lub 1 tys i już nie będzie ,że ktos przeorał 28 tys szaraków jednego dnia
Wtedy farmienie będzie bardziej na logike czyli strategiczne czyli gdzie posłać co zatakować ,żeby zrabować więcej sury
A nie bezmyślne rozsyłanie wkolo po np 5 czy 10 lk ,bo gdzie tu strategia ? To bootowanie przez af

Nazywasz AF botowaniem... a pamiętasz swój wpis na forum swojego plemienia z clickerem ? :)
Jesteś od tego specem przecież :)
 

DeletedUser167001

Guest
:))

Dziękujemy kochana administracjo <3

Dziękuje w imieniu graczy z ś69 bo sam na nim nie gram :D
Jak już mówiłem czekam na specka świątecznego :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
28tys ataków w ciągu jednego dnia? to już rzeczywiście nie jest gra dla mnie - chyba zaczęło to być nienormalne. Kiedys to był klimat i trzeba było mieć umiejętności ,a teraz widzę wszystko załatwiają jakies głupie skrypty

ZGADZAM SIĘ W PEŁNI!

Mógłby ktoś się odwołać do mego poprzedniego postu? strona 6.

~~~~~~~~~~

Dlatego gram w grepolis, nie ma tylu udziwnień.(Nie reklama, bo też INNO ;])
 

DeletedUser

Guest
Zapraszamy do wspólnej GRY!

Plemię PKP
Rekrutacja Otwarta!

W sprawie rekrutacji, pisz do kerps1 lub Coldbl00d!
 

DeletedUser117797

Guest
Znając życie, to nic nie zmienią. :) Nie wiem po co robić świat, który nie podchodzi graczom. Ja rozumiem, że nie można robić cały czas światów pod "nas", bo non stop wychodziły by jedne i te same, ale ustawienie podawane wyżej dawno nie były na żadnym świecie. Administracjo, zrozumcie, że im więcej graczy zagra, tym więcej zarobicie :)

Niektórym graczom ustawienia podchodzą, musicie sobie zdać sprawę, że wy to nie wszyscy. Ustawienia są zmieniane, aby większe grono graczy miało szanse na wygraną, aby rywalizacja byłą ciekawsza, gdyż przy tych samych ustawieniach gra ograniczyłaby się do jednego schematu, a zwycięsko z niego wychodziłyby zapewne te same osoby. Mi się ta mieszanka akurat podoba, nigdy nie grałem na świecie z 10 technologiami, więc będzie coś nowego, jedyne do czego mam osobiście zastrzeżenia to do limitu graczy w plemieniu.

Edit: Już nie mam zastrzeżeń co do limitu graczy, chociaż jakby tak kopnąć tą 6 od dołu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser163071

Guest
dawid1997214 pod jakim nickiem wystartujesz? i na jakim swiecie?:)

na 68 i pod tym samym nickiem co na forum :p

jak dla mnie nie do przełknięcia są paczki :/ 10 technologi jeszcze ujdzie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser131953

Guest
Korekta z liczbą członków ciekawa i bardzo przydatna :) Żadko kiedy plemię składające się z kilku członów długo istnieje i odnosi sukcesy :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
a takie małe pytanie: czy wiadomo jak będzie wyglądało przesyłanie surowców na ś 68? tzn czy wolne przesyłanie surowców jest włączone?
 

DeletedUser157137

Guest
Dziekujemy za limit czlonkow ale co z farminiem ? 68 ma ogranioczne.. Wiec po co i ten swiat ograniczac ?
 

DeletedUser165813

Guest
Dziekujemy za limit czlonkow ale co z farminiem ? 68 ma ogranioczne.. Wiec po co i ten swiat ograniczac ?

Jak dla mnie ograniczenie mogłoby być nawet mniejsze. Proszę cie nie zabieraj głosu za innych pempkiem świata nie jesteś wydaje mi się, że zwolenników limitu znajdzie się tyle samo co ich odpowiedników. Administracja już i tak poszła nam na rękę za co im serdecznie dziękuję. Nie ma co prosić o rzeczy niemożliwe i nie każdemu pasujące. Ja np nie widzę sensu zmian w limicie farmienia
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Ja tez za limitem;))
wylaczylbym za to morale^^

btw - adrianh, kiedys to o wiele mniej osob farmilo + ci co koksili, to mieli odpowiednie skrypty;)) dzis duza czesc zakazana.
 

DeletedUser131953

Guest
Mógłby ktoś podać jakiś poradnik/tabelę dotyczącą technologii na s69 (styl klasyczny). Chodzi mi o coś takiego - Kiedy opłaca się postawić kolejny poziom, np. mając x pikinierów najkorzystniej jest zbadać 2 poziom technologii, mając y pikinierów najkorzystniej jest zbadać 3 poziom technologii i tak dla każdej jednostki.
 

DeletedUser142069

Guest
Jak dla mnie ograniczenie mogłoby być nawet mniejsze. Proszę cie nie zabieraj głosu za innych pempkiem świata nie jesteś wydaje mi się, że zwolenników limitu znajdzie się tyle samo co ich odpowiedników. Administracja już i tak poszła nam na rękę za co im serdecznie dziękuję. Nie ma co prosić o rzeczy niemożliwe i nie każdemu pasujące. Ja np nie widzę sensu zmian w limicie farmienia

Zgadzam się - zwolenników limitu jest tyle samo co jego przeciwników. Więc dlaczego światów z limitem nie ma tyle, co bez limitu? Tak byłoby chyba uczciwie względem statystyk, nie sądzisz? Od kiedy powstał limit, czyli od świata s55 wyszły o ile mnie oko nie myli tylko 2 światy bez limitu (nie chce mi się sprawdzać, ale chyba tylko s60 i s66). 2 światy bez limitu na 13 światów z ograniczeniem - czy to nie jest przesada? My naprawdę nie chcemy innym narzucać swoich ustawień... Tylko chcemy, by był wybór. Nasz głos niezadowolenia jest głosem troski o projekt plemiona.pl, który leży nam na sercu, ponieważ tak lubimy tą grę. Administracja na pewno się stara i chcą dobrze, ale wydaje mi się, że częściej przytrafiają im się błędne decyzje, niż te dobre. Ale to wszystko spowodowane jest traktowaniem nowych światów jak swój prywatny folwark, zamiast tworzeniem ich z dedykacją dla graczy...


//edit

A tak żeby zakończyć pozytywnym akcentem... Fajnie, że zmieniono liczbę graczy na wyższą ze względu na prośby graczy. To jak promyk słońca wychodzący zza chmur :). Oby słońce nie zaszło z powrotem za chmury, lecz wyszło i pokazało pełnię swego piękna przy okazji powstawania kolejnych światów ;).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser139662

Guest
sama może złamałabym niedawno zadeklarowane postanowienie, gdyby 69 był bez limitu farmienia..
10-poziomowe techno przy ograniczonym dostępie do surowców to naprawdę nie najlepszy pomysł
reszta jest do przeżycia..
o regule zagrody nic nie napisano, więc zakładam, że jej nie ma..
no i to morale też bez sensu.. po co powielać ustawienia na dwóch światach równoległych ??
lepiej byłoby stworzyć 2 światy przeciwstawne - dla nawiedzonych, grających 24/7 i dla spokojniejszych graczy z limitem moralami i innymi ograniczeniami typu kościół, którzy zamiast farmić wolą sobie kupować pewne możliwości za pp..
 
Status
Zamknięty.
Do góry