50%

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10730
  • Data rozpoczęcia

Czy wam się ten pomysł podoba???

  • Tak

    Głosy: 42 37,8%
  • Nie

    Głosy: 45 40,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 12 10,8%
  • Tak, ale wymaga poprawek

    Głosy: 12 10,8%

  • W sumie głosujących
    111
Status
Zamknięty.

DeletedUser10730

Guest
Czasem gdy wysyłamy na kogoś wojska to np.:

Wojska idą 100 godzin i na przykład zdążymy się z tym kimś przeprosić i chcemy odwołać wojsko lecz się nie da już odwołać (Bo możemy odwołać przez pierwsze 10 min.) Więc powinno się odwoływać wojska przez 50% czasu, lub np.: 75% tego czasu.

Co o tym myślicie???
 

DeletedUser9439

Guest
Odp: 50%

Pomysl zly, kazdy cofalby szlachte gdyby cos nie wyszlo. No jesli sie z kims przeprosimy, to przeprosimy go tez za atak. Zrobmy tak, ze po ataku bedziemy mogli cofnac czas...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11788

Guest
Odp: 50%

Jestem na Tak, ale taki temat już był! Patrz na forum, a nie piszesz co Ci do głowy przyjdzie, mimo iż to już było... Pozdro.
 

DeletedUser11226

Guest
Odp: 50%

tak tak tak !!
bardzo fajny pomysł i jestem za TAK
bo miałem taką sytuacje ze wysłałem wojsko, a potem się okazało ze pomyliłem kolesi :eek: i już mineło to 10min. i nie mogłem cofnąć ;/
wku*****m się ostro bo cała armia padła ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: 50%

Czasem gdy wysyłamy na kogoś wojska to np.:

Wojska idą 100 godzin i na przykład zdążymy się z tym kimś przeprosić i chcemy odwołać wojsko lecz się nie da już odwołać (Bo możemy odwołać przez pierwsze 10 min.) Więc powinno się odwoływać wojska przez 50% czasu, lub np.: 75% tego czasu.

Co o tym myślicie???

Jestem przeciwny tej propozycji, ponieważ ułatwi to grę. Jest czas określony wynoszący cofnięcie wojsk w przeciągu dziesięciu minut od jego wysłania. Powinno się pilnować tego czasu. Kto nie przypilnuje to jest jego strata.
 

DeletedUser11226

Guest
Odp: 50%

sorry ale 10 min. to jest za mało czasu !
powinno być conajmniej 30min. ! to już takie minimum !
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: 50%

Taki temat byl juz!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba nawet dzisiaj zakladany
 

DeletedUser12030

Guest
Odp: 50%

Ale to i tak dobry pomysł gościu ma racje jestem za tak ja też miałem taką sytuację i niestety wojo już do mnie musiało przyjść:mad:
 

DeletedUser12051

Guest
Odp: 50%

Pomysł dobry, jednak trzeba byłoby trochę dopracować. Dokładniej określić jaki czas, czy procent z czasu wysyłania wojska.


~David.
 

DeletedUser6338

Guest
Odp: 50%

Pomysł dobry, jednak trzeba byłoby trochę dopracować. Dokładniej określić jaki czas, czy procent z czasu wysyłania wojska.
Masz racje pomysł całkiem całkiem tylko jeszcze go trochę dopracować i będzie dobrze. Ogólnie pomysł mi się podoba:rolleyes:
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: 50%

Ja mjestem przeciw wiecie ile straszaków by szło:mad: albo wysyłam szlachte a później w trakcie ktoś mobilizuje siły ty zwiadem to wyczaisz i cofasz bez sensu
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: 50%

Ja mjestem przeciw wiecie ile straszaków by szło:mad: albo wysyłam szlachte a później w trakcie ktoś mobilizuje siły ty zwiadem to wyczaisz i cofasz bez sensu

Bardzo dobrze powiedziane;]

Trzeba troche pomyśleć, zanim sie kliknie "napad" i "ok" dziesięc minut to i tak dużo.

I jeszcze jedno: to nie ogame!
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: 50%

mi też te 10 min nie wystarcza i myślę że chociaż 30% czasu
 

DeletedUser

Guest
Odp: 50%

Taaaaa... ale żeby straszaków nie było, to każde cofnięcie po 10 minutach kosztuje po 100k każdego surowca ;] Wtedy ewentualnie mogę się zgodzić ;]
 

DeletedUser4056

Guest
Odp: 50%

A teraz powiedzcie jak to możliwe. Chodzi o realizm. No dziesięć minut to strzalę wystrzelisz z wiadomością, wyślesz kogoś na bardzo szybkim koniu, puścisz znak świetlny/dymny, ktoś sprintem do nic pobiegnie...
Takie tam ;0
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: 50%

A dlaczego maila nie wysłąc albo przez GG chyba mają ze sobą laptopa:D
A tak serio to zgadzam się z Testudos to nie ma sensu ta gra jest dla myślących a ten pomysł bardzo pomaga agresorowi ale sprawia że obrońca jest bez szans
 

DeletedUser

Guest
Odp: 50%

Jestem na nie, gdyż Twoje rozwiązanie jest dość nierealne w świecie Plemion.

Chociaż teoretycznie jest to możliwe, tzn. oddział niesie z sobą baardzo długą linę połączoną z ratuszem i wystarczy, że ktoś pociągnie i będzie wiadomo, że mają wracać. :p

Na marginesie wspomnę, że 1. lipca założyłem podobny temat, ale według mnie ciut bardziej realny...
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: 50%

Czasem gdy wysyłamy na kogoś wojska to np.:

Wojska idą 100 godzin i na przykład zdążymy się z tym kimś przeprosić i chcemy odwołać wojsko lecz się nie da już odwołać (Bo możemy odwołać przez pierwsze 10 min.) Więc powinno się odwoływać wojska przez 50% czasu, lub np.: 75% tego czasu.

Co o tym myślicie???

Tak, zgadzam się, ponieważ mój współplemieniec przez przypadek mnie zaatakował, i zorientował się po półgodzinie, że mnie zaatakował, i nie mógł odwołać wojsk...
JESTEM NA TAK
 
Status
Zamknięty.
Do góry