[Ankieta] Człowiek Roku 2011

  • Rozpoczynający wątek Aqriel
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien dostać tytuł "Człowiek Roku 2011 Plemion"


  • W sumie głosujących
    571
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
a gracz Pogodna4 ? znam nick ale zupełnie nie wiem z jakiego świata ...

s51

najgłupsza ankieta jaka pojawiła na FO jak pamietam :)

Jakieś uzasadnienie? :)

Dużo osób odpadło niestety przez bany, które zarobiły podczas swojej kariery. Człowiek roku nie może być jedynie świetnym graczem, musi się także odznaczyć w miarę czystą grą. Nie chciałbym wskazywać palcem na te postacie, jednak część z nich spokojnie mogłaby powalczyć o zwycięstwo.

Wypominacie również brak wielu, rzekomo lepszych, graczy. Było mnóstwo czasu na zgłoszenia - mogli się mailowo zgłosić sami, czy choćby ktoś ich mógł dołączyć do grona najlepszych poprzez post tutaj, na FO. Sami najlepiej znacie swoje serwery i wystarczyło przedstawić nam dokonania Waszych faworytów. Skoro nic takiego nie zrobiliście nie miejcie pretensji, że nie widzicie ich w tym zestawieniu.
 

DeletedUser71433

Guest
na s51 nie grałem to nie wiem, może faktycznie gracz zdominował s51 ze statsów nie za wiele wynika ?
Można osiągnięcia graczy przedstawić przy nicku i uzasadnienie wyboru a nie taka lista od czapki, bo inni się nie zgłosili...Są gracze jak i topowcy, wodzowie jak LetMeSign (misztrzostwo świata w swoim fachu ) gracze sp i inni ;) do tego byli gracze/wodzowie w 2011 co wygrali pierwsze światy s21 i s 52 a tu gracz top2 s 51.
Może pomysł i nawet fajny tylko reazlizacja jak dla mnie do bani.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
Dyskusje zacznijmy najpierw od ustalenia jaka jest dyskusja najlepszego gracza,


1) Wysoka pozycja w rankingach w punktów.
Gracz z najwyższej pozycji powinien potrafić utrzymywać się na czele rankingu przy posiadaniu kilkunastu wiosek jak i przy kilku setkach przynajmniej przez kilkanaście miesięcy. Niektórzy lubią początki gry inni wolą grę przy większej ilości wiosek. Najlepszych powinna wyróżniać wszechstronność, tak aby mogli walczyć o czołowe pozycje w rankingach w obu przypadkach.
2) Ranking agresorów.
Często się zdarza że topowi gracze w rankingu punktów są daleko w agresorach. Czołowy gracz potrafi jednocześnie błyszczeć w obu rankingach.
3) Umiejętności walki.
Widziałem już kilka graczy którzy byli topkami na niektórych światach, wydawali się dobrymi graczami i nagle gdy szły na nich zmasowane ataki to oddawali zasty lub kasowali konta. Gracz z czołówki musi się umieć bronić i to nawet przy kilku tysięcy atakach, potrafi wsadzać kliny na poziomie 0.3 sekundy, odbijać wioski czy znowu doskonale manewrować deffem czy przygotowywać konta na zmasowane ataki. Takich graczy powinna też wyróżniać poświęcenie dla plemienia- powinien umieć jednocześnie bronić po 3-4 konta na raz na zastach i to przez dłuższy czas, po tym się poznaje najlepszych. Równie ważny jest sposób atakowanie- można walić na siłę offami jak cepami ale też atakować inteligetnie.
4) Dowodzenie
Dobry gracz potrafi jednocześnie oprócz osiągnięć indywidualnych stworzyć topowe plemię i umiejętnie nim dowodzić. Plemię nie może być masówką czy budowane przez kolejne fuzje. Musi być zgrane, agresywne, prowadzić wojny z równorzędnym przeciwnikiem i je wygrywać. Odpowiednio również należy dobrać ludzi do plemienia, rady, posiadać umiejętności dyplomatyczne czy mobilizowania graczy.
Taka osoba powinna umieć rozpisać każdą akcje, przeprowadzić rozpoznania każdego przeciwnika.
5)Odpowiedzialność.
Najlepiej do widać w momentach kryzysowych w plemieniu. Taki gracz potrafi wziąć na swoje barki odpowiedzialność na plemię, przełamać jakiś front czy gdy trzeba siedzieć na kilku kontach.

W obecnych czasach za najlepszych graczy są uważane osoby które grają do kilku wiosek i wyfarmią najwięcej surku, a które prawdopodobnie nigdy nie poznały smaku prawdziwych wojen przy kilkunastu wioskach. Plemiona to nie jest ciągłe farmienia, tylko kilkumiesięczne batalie toczone każdego, które dają adrealine.

Moja oceny poszczególnych graczy, których kojarzę:
Vasyli1- gracz związany ostatnio z NY, nigdy z nim nie grałem więc trudno jest mi powiedzieć coś sensowngo na jego temat.
Quitschquatsch- na każdym świecie zawsze walczy o topkę, błyszczy w indywidualnych rankingach i za pewne doskonale ma opanowane sprawy techniczne. Tylko jest jedno ale, czy potrafi skutecznie bez Shaqa kierować plemieniem. Na S51 po odejściu Shaqa zaliczyła małą wpadkę w kierowaniu plemieniem. W tym temacie też odniosę się do Shaqa i jego deffówek. Można mu zarzucać słusznie czy nie- w to nie wnikam że gra nie uczciwie ale na pewno należy mu się szacunek i jest żywą legendą plemion, prawie wszyscy zapomnieli że zdominował całkowicie S5 i że stoczył chyba najbardziej pasjonujący rywalizacje w walce o topkę w historii plemion na S19 z Nero- od kilku wiosek do kilkunastu milionów.
Hamstah- pod względem klinów, spraw technicznych jest to najlepszy gracz z jakim miałem przyjemność grać. Mało rozpoznawalny gracz na nowych światach, ze względu na to że na nich obecnie nie startuje.
Vit* - nie grałem nigdy z nim, więc się nie wypowiadam.
Pogodna4 - nigdy z nią nie grałem.
D zjeszth A- uważany z najlepszego gracza plemion, ze względu na to co pokazał na S15 czy S20, ale czy na S50 rzeczywiście gra on sam czy ktoś inny? chodzą róźne słuchy.
Crom Mazowiecki- jeśli go wystawiło Player Boy, to musi być rzeczywiście dobrym graczem. Zastanawia mnie tylko do ilu najwięcej wiosek zagrał.
Ksgfan- gracza kompletnie nie kojarzę, nawet z nicku.
LetMeSign- bardziej znany jako Maleństwo, twórca Państwo, Dybuka i KZD. Słusznie uznawany za jednego z najlepszych dowódców na plemionach, żałuje tylko to że KZD porobiło fuzje na S49 i zmienili nazwę plemienia, zamiast dalej grać pod sztandarem KZD.
Wioska barbarzyńska- legenda SP razem z Stachem Gazdą, gracz potrafiący grać od kilku wiosek do kilku milionów.


Dobrze byłoby aby każdy gracz nominowany przestawił swoje osiągnięcia.
 

DeletedUser21561

Guest
Jestem w rozterce.
Waham się pomiędzy Cromem, Meffem i Hamstahem. Gdyby Kacper grał aktywnie to bez najmniejszego wahania oddałbym głos na niego, a tak, chyba sobie po prostu daruję głosowanie i nie będę w nim partycypował.
 

DeletedUser

Guest
Małe sprostowanie Snipor,Let nie jest założycielem PANTWO,ba nigdy nie grał w tym plemieniu.

Jeśli chodzi o mój głos to bez chwili wahania oddałem go na Croma.To jest mistrz kłopotliwych startów który wychodził zwycięsko z wielu, z pozoru beznadziejnych sytuacji wgrywając pojedynki z naprawdę solidnymi graczami.I nie mówię tu o starciach typu "Mam kupę woja i wiosek,plemię mnie obstawia a ja cisnę",nie nie,mówię o najtrudniejszych konfrontacjach,z początku gry.Zawziętość,szeroko rozumiany skill i żelazne nerwy,to cechy Croma które moim zdaniem należy docenić w tym konkursie.Ś53,ś54 tam naprawdę pokazał dużą klasę.
Co do pozostałych nominowanych...znam bliżej kilku z nich,choćby Leta czy Meffa,bardzo cenię te osoby,zarówno jako graczy jak i ludzi ale ich dokonania nie były,moim zdaniem, tak spektakularne jak Croma i miały jednak trochę inny wymiar.Chyba wiekszość z was zgodzi się ze mną,że topki,nawet multi topki nie są odzwierciedleniem jakości gracza i branie ich jako główne kryterium jest sporym nadużyciem a widzę,że taki trend tu panuje.Kolejnym nadużyciem jest nobilitacja co-playerów albo kont zarządzanych przez całą rodzinę.Nie powinny być uwzględniane w żadnych indywidualnych konkursach.
 

DeletedUser

Guest
Ta dziesiątka nie posiada żadnego co-playera, więc ta aluzja była nietrafiona;)
 

DeletedUser

Guest
Konta zarządzane przez całą rodzinę? Wątpię, czy ktokolwiek z nobilitowanych graczy posiadał "pomocników". Wg mnie są to indywidualności, które w żadnym stopniu nie potrzebują cudzej pomocy i w zupełności radzą sobie samodzielnie.
 

DeletedUser

Guest
Przemawia przez Ciebie naiwność albo słaba orientacja poznawcza.
 

DeletedUser

Guest
Dyskusje zacznijmy najpierw od ustalenia jaka jest dyskusja najlepszego gracza,


1) Wysoka pozycja w rankingach w punktów.
Gracz z najwyższej pozycji powinien potrafić utrzymywać się na czele rankingu przy posiadaniu kilkunastu wiosek jak i przy kilku setkach przynajmniej przez kilkanaście miesięcy. Niektórzy lubią początki gry inni wolą grę przy większej ilości wiosek. Najlepszych powinna wyróżniać wszechstronność, tak aby mogli walczyć o czołowe pozycje w rankingach w obu przypadkach.
2) Ranking agresorów.
Często się zdarza że topowi gracze w rankingu punktów są daleko w agresorach. Czołowy gracz potrafi jednocześnie błyszczeć w obu rankingach.
3) Umiejętności walki.
Widziałem już kilka graczy którzy byli topkami na niektórych światach, wydawali się dobrymi graczami i nagle gdy szły na nich zmasowane ataki to oddawali zasty lub kasowali konta. Gracz z czołówki musi się umieć bronić i to nawet przy kilku tysięcy atakach, potrafi wsadzać kliny na poziomie 0.3 sekundy, odbijać wioski czy znowu doskonale manewrować deffem czy przygotowywać konta na zmasowane ataki. Takich graczy powinna też wyróżniać poświęcenie dla plemienia- powinien umieć jednocześnie bronić po 3-4 konta na raz na zastach i to przez dłuższy czas, po tym się poznaje najlepszych. Równie ważny jest sposób atakowanie- można walić na siłę offami jak cepami ale też atakować inteligetnie.
4) Dowodzenie
Dobry gracz potrafi jednocześnie oprócz osiągnięć indywidualnych stworzyć topowe plemię i umiejętnie nim dowodzić. Plemię nie może być masówką czy budowane przez kolejne fuzje. Musi być zgrane, agresywne, prowadzić wojny z równorzędnym przeciwnikiem i je wygrywać. Odpowiednio również należy dobrać ludzi do plemienia, rady, posiadać umiejętności dyplomatyczne czy mobilizowania graczy.
Taka osoba powinna umieć rozpisać każdą akcje, przeprowadzić rozpoznania każdego przeciwnika.
5)Odpowiedzialność.
Najlepiej do widać w momentach kryzysowych w plemieniu. Taki gracz potrafi wziąć na swoje barki odpowiedzialność na plemię, przełamać jakiś front czy gdy trzeba siedzieć na kilku kontach.

W obecnych czasach za najlepszych graczy są uważane osoby które grają do kilku wiosek i wyfarmią najwięcej surku, a które prawdopodobnie nigdy nie poznały smaku prawdziwych wojen przy kilkunastu wioskach. Plemiona to nie jest ciągłe farmienia, tylko kilkumiesięczne batalie toczone każdego, które dają adrealine.

Moja oceny poszczególnych graczy, których kojarzę:
Vasyli1- gracz związany ostatnio z NY, nigdy z nim nie grałem więc trudno jest mi powiedzieć coś sensowngo na jego temat.
Quitschquatsch- na każdym świecie zawsze walczy o topkę, błyszczy w indywidualnych rankingach i za pewne doskonale ma opanowane sprawy techniczne. Tylko jest jedno ale, czy potrafi skutecznie bez Shaqa kierować plemieniem. Na S51 po odejściu Shaqa zaliczyła małą wpadkę w kierowaniu plemieniem. W tym temacie też odniosę się do Shaqa i jego deffówek. Można mu zarzucać słusznie czy nie- w to nie wnikam że gra nie uczciwie ale na pewno należy mu się szacunek i jest żywą legendą plemion, prawie wszyscy zapomnieli że zdominował całkowicie S5 i że stoczył chyba najbardziej pasjonujący rywalizacje w walce o topkę w historii plemion na S19 z Nero- od kilku wiosek do kilkunastu milionów.
Hamstah- pod względem klinów, spraw technicznych jest to najlepszy gracz z jakim miałem przyjemność grać. Mało rozpoznawalny gracz na nowych światach, ze względu na to że na nich obecnie nie startuje.
Vit* - nie grałem nigdy z nim, więc się nie wypowiadam.
Pogodna4 - nigdy z nią nie grałem.
D zjeszth A- uważany z najlepszego gracza plemion, ze względu na to co pokazał na S15 czy S20, ale czy na S50 rzeczywiście gra on sam czy ktoś inny? chodzą róźne słuchy.
Crom Mazowiecki- jeśli go wystawiło Player Boy, to musi być rzeczywiście dobrym graczem. Zastanawia mnie tylko do ilu najwięcej wiosek zagrał.
Ksgfan- gracza kompletnie nie kojarzę, nawet z nicku.
LetMeSign- bardziej znany jako Maleństwo, twórca Państwo, Dybuka i KZD. Słusznie uznawany za jednego z najlepszych dowódców na plemionach, żałuje tylko to że KZD porobiło fuzje na S49 i zmienili nazwę plemienia, zamiast dalej grać pod sztandarem KZD.
Wioska barbarzyńska- legenda SP razem z Stachem Gazdą, gracz potrafiący grać od kilku wiosek do kilku milionów.


Dobrze byłoby aby każdy gracz nominowany przestawił swoje osiągnięcia.

Spełniam wszystkie kryteria. Grałem jeszcze jako ksgfan1313 ,ksgfan1 ,Webikastrator i UszatekWielki.
Bez względu na wynik ankiety i tak jestem najlepszy:cool:
 

DeletedUser

Guest
I najskromniejszy:)To też powinno być liczące się kryterium:)
 

DeletedUser

Guest
Naiwność? Każdy z tych graczy samodzielnie doszedł do tego stopnia. Mogę za to ręczyć;) A że Ty wszystkich uważasz za takich, którzy łamią regulamin to Twoja sprawa.

Nie uogólniaj sebuś,nigdzie nie napisałem,że wszystkich:)A Twoja rękojmia...no wybacz jakoś mnie nie uspokaja:)
 

DeletedUser137434

Guest
Konkursów w Kurierku będzie sporo, ale zasady są dla wszystkich takie same.

Co do obecnego były 3 warunki :
a) zgłoszenia graczy do w/w tytułu w dwóch okresach (wystarczyło podać nick gracza w jednym lub drugim okresie zapytań - było w wiadomości masowej wysłanej przez PLEMIONA TEAM)
b) brak przewinień w grze w okresie 2011 roku
c) gra na dowolnym świecie w jakimkolwiek w dowolnym okresie w przełomie roku 2011 (1 styczeń - 31 grudzień)

Więc jeśli kogoś na ankiecie nie ma to oznacza jedno z tych trzech powyższych zasad nie zostały spełnione.


Co do pytania WIOSKI BARBARZYŃSKIEJ - będą przedstawieni gracze w mini wywiadzikach. Będą również 2 inne artykuły na łamach kurierka związane pośrednio z konkursem.

Na koniec z osobą, która wygra ten konkurs będzie przeprowadzony duży wywiad z wyłącznością dla Kurierka ;)

Co do osób które twierdzą że głupi konkurs etc. - proszę, jeśli im przeszkadza iż robimy coś dla graczy (team plemion i team Kuriera) i z korzyściami dla nich płynącymi (tu np. konkursy) , prosiłbym aby zabrały swoje 4 literki w inne miejsce i na przyszłość nie negowały działań, które jednak starań trochę wymagają.

Pozdrawiam
Zastępca Redaktora Naczelnego
Pirotechnic
 

DeletedUser

Guest

Spełniam wszystkie kryteria. Grałem jeszcze jako ksgfan1313 ,ksgfan1 ,Webikastrator i UszatekWielki.
Bez względu na wynik ankiety i tak jestem najlepszy:cool:

Grałeś też jako "Bronisz 1000" i "VipRules" - chyba
A co do ankiety to jest bezsensu:)
Ta ankieta jest na "znajomości"

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
Z Kim Dzong Pił- Karpofolos? wydawało mi się że Maleństwo był założycielem Państwa, w takim razie był założycielem Never? z czego pamiętam to Państwo i Never stworzyli jedno plemię.

Ziomek sseebbaa najlepszy przykład wspólnej rodzinnej gry to Fog topek z S6, gdzie grają 3 osoby z jednej rodziny na tym koncie.

Ksgfan1 dzięki za informacje.


Gdy S62 wyjdzie w starym stylu to zapowiada się bardzo silnie obstawiony świat, zwłaszcza weteranami plemion i za pewne po kilka latach nastąpi powrót na nowe światy kilku starych plemion.
 
Status
Zamknięty.
Do góry