Najnowsze treści autorstwa Zapraszam na Lemoniadę

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Podaj adres, kupie Ci lustro żebyś mógł na siebie popatrzyć żeby wiedzieć jak wyglada pajac
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jesteś typie takim dzbanem, że w środku dnia nawet można, a nawet karety po 50h Cię podbijały bo jako jedyny nie poklinowałeś dobrze xd Jak na kogoś kto nie przejął nic poza botami z obrzeży grających w plemionach gdzie 4 boomerow bawi się w husarię to strasznie dużo szczekasz. Kompleksy...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Aye Aye kapitanie
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    @Samuraj z Sosnowca Mówiłeś, że nie spędza "24h"? XD Typ buduje lepszą bazę danych na kompie niż twstats haha Zaraz się okaże, że drugi dysk musi dokupić haha
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Racja, pogorszyło Ci się na tyle że musiałem dołączyć do grupy ludzi którym wcześniej zaszedłeś za skórę haha W przypadku jutrzaków jeszcze Cię rozumiałem, wiele z zarzutów przeciwko P sam podkreślałem, ale ty się zjebie brandzlujesz do screenów z forum i prowadzisz notatniki nienawiści w...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    A gdzie ja cymbale coś o MAG napisałem? xD Wychodzę z treningu i spacerując do domu zaglądam z nawyku podobnie jak pozostała część tego zaszczytnego community xd Nie było Cię na liście Blacka bo jesteś tak kurewsko konkurencyjnym zjebem że Snow poczuł w tobie konkurencje i nabrał szacunku...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Typ kurwa w notatniku nas spisuje XD
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Szanuję własny czas, więc nie odpowiadam takim Asom jak ty :P Jesteś kurwa prawdziwy Avengers i nie ma lepszych od Ciebie. Z taką konsekwencją zajmiesz 2 miejsce na podium dla zjebów zaraz za Blackiem, a zadowolić się srebrnym medalem będziesz musiał wobec takiej legendarnej odklejki jaką...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    XDDDDDDDDD typie naucz się czytać ze zrozumieniem xd Lecę zrobić coś produktywnego w życiu a ty dalej spocony klikaj te pierdy w klawiaturę xD Ale ty musisz mieć spierdolone życie prywatne gościu XD
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    ile tam wiosek? dwie? Jakoś mniej więcej zanim dorośniesz emocjonalnie przechylicie szalę wojny na swoją korzyść w tym układzie. To wszystko gdyby pominąć fakt, że niedługo zabraknie wam wsi z których można coś podbić xd
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    XDDDDDDDDDDDDDDDDD Jednak jesteś na poziomie Husqi xD Wasz fanatyzm w wierze we własne urojenia to przypadek do studiowania w podręcznikach psychologii xD
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Black, ty to naprawdę powinieneś łyknąć trochę tabletek na obiektywizm i opanowanie :D Częściowo zazwyczaj masz trochę racji, twoje teorie częstą są bardzo ciekawe, ale napierdalasz propagandę na poziomie tvp xD Każdy wie, że nie raz się kłóciłem z graczami P, każdy wie, że gram w MAGach ale...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Teraz nie wiem komu kibicować :D <3 Just kidding haha
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Typ ma na avatarze pokazane co mu się tam odbija w głowie i niestety papaja zamiast mózgu, ot wszystko jasne czemu tak ciężko docierają do niego fakty
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    dawaj przykłady skoro już lecisz z pomówieniami :D Najlepiej poprzeglądaj swoich pedalsów jeszcze w między czasie xdddd
Do góry