Najnowsze treści autorstwa ZŁOTEDZIECIE

  1. ZŁOTEDZIECIE

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Nie ma czasu, pewnie już kolejną akcję obmyśla srogo po dziś
  2. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Mariusz Buzianocnik idź już łapać i rzucać, bo od tych sterydów to masz chujowe rozkminy
  3. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    A czego nie rozumiesz mariusz buzianocnik, sterydy ci mozg wyzarly? Kilku graczy od nas SGMT przeszło do obrzezowego członu TRD - tak, jesteśmy sojusznikami, nie, nie jesteśmy jednością xd
  4. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Nom mamy jeden wspólny człon obrzeżowy, gdzie kilku graczy od nas położeniowo ustawionych na obrzeżach przeszło do nich i tyle, tak na prawde to jest człon TRD jakby nie patrzeć
  5. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    SGMT nic nie wrzucało, a jak ktoś myśli, że TRD i SGMT to jedność to jest w błędzie, jesteśmy sojusznikami.
  6. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Na ich miejscu też bym się nie chwalił 10 wioskami od Vejdera xd ale może dla nich to sukces
  7. ZŁOTEDZIECIE

    Świat 200 (02) Rycerz

    Where rycek z przedmiotami? Jak już dajecie możliwość wyboru to czemu brak tego? Liiiipa
  8. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja świata 188

    Proszę nas nie obrażać :( Gratuluję dobrej akcji
  9. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja świata 188

    Blejko dostał bana i jego egzystencja na tym świecie nie ma już miejsca :d
  10. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Do aha isarisu to szczekająca pizdeczka która nie potrafi udowodnić swoich farmazońskich wysrywów, to wiele tłumaczy
  11. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Ja tam trafiłem z przypadku, znałem tylko jednego gracza, zwykłe rekru z mapy to było więc nie mów o jakimś starcie. No to super jesteście zajebiści, ale nie ma co się kreować na potęgę jeśli się nią nie jest - to do twojego upośledzonego kolegi isarisu który ma na twarzy wypisane farmazon i...
  12. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Och wielka podnieta, bo 2 członami biliście 20 ludzi którzy wystartowali tydzień po was i byli w cholerę w plecy, jak ja zaczynałem to mieliście już 1,5k pkt większość ponadto punktowo i ilością wiosek byliście jakieś 5-6 razy więksi, ale branzluj się jak chcesz xd Racja, mój błąd, wróciłem na...
  13. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Sam o sobie piszesz głąbie? To ty wcześniej napisałeś „176,184 grałem do końca” więc może weź tabletkę i odejdź od komputera bądź telefonu, bo zaczyna ci się mieszać, zrób sobie przerwę.
  14. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Idioto skoro grałeś „do końca” to chyba powinieneś widnieć w końcowym rankingu serwera tak? No chyba, że pisząc grałem do końca miałeś na myśli „grałem dopóki mnie nie przejęli” xd
  15. ZŁOTEDZIECIE

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    To podeślij linki, bo jakoś tw stats nic mi po twoim nicku nie pokazuje :/ poza tym twierdzisz, że grałeś do końca, a jakoś nie widać cię w komnacie chwały w rankingu na żadnym z tych 2 światów Zapraszam na 198 chętnie zmierzę się z wami wraz z moim plemieniem, chociaż tutaj tyle członów...
Do góry