Najnowsze treści autorstwa wtkc

  1. Dyskusja

    może i nawet bym chciał :) to nie ma znaczenia znaczenie ma to że w grach strategicznych - mimo wszystko - powinien być jakiś szacunek dla graczy z własnej grupy :) po prostu takie info powinno iść tylko do nich :) zwłaszcza że to nie batalia o fotel wójta i wyżej tylko proste MMO :) ps. jak...
  2. Dyskusja

    rozgłoś to jeszcze całemu światu ;) a tak poważnie - jak to jest podpucha do ataków zmasowanych - to luz jak szczera zachęta - to ja bym z tobą raczej nigdy grać nie chciał :p bo tego typu info powinno się dać najpierw tylko swojej grupie
  3. Przywrócenie systemu broni dla rycerza

    a niby jakie są najlepsze ? XD idea przewodnia gry to GRUPA- co taki ogienek może zrobić w tym przypadku ? na poziomie jednostki każda forma dodatkowej defensywy jest OK.
  4. Świat 179/180 - dyskusja nad parametrami

    brak limitów w pozorowaniu ataków (no fake minimum abundance)
  5. [js]twmap&widok kombinowany, szybkie farmienie, dynamiczna zmiana parametrów placu

    no ok. to jednak mnie uspokoiłeś. nagram - mam nadzieję że w miarę szybko - i zgłoszę. gdyby to miała być przesłanka - to najprostszy patent do farmienia z prostą listą z mapy by odpadł czyli ta sekwencja x1|y1 x2|y2 x3|y3 (...) to też zawsze jest inne a jest częścią skryptu :) w patentach...
  6. [js]twmap&widok kombinowany, szybkie farmienie, dynamiczna zmiana parametrów placu

    a tak na oko to który punkt regulaminu może tu zadziałać ? :) jedyny który zawsze może to Support gry dysponuje prawem do odrzucenia skryptu według własnego uznania, nawet jeśli nie narusza on żadnej z powyższych zasad. ale to by było słabe raczej :)
  7. [js]twmap&widok kombinowany, szybkie farmienie, dynamiczna zmiana parametrów placu

    jakby co zrobiłem, dziś sprawdziłem, działa jak nagram jakiś pokazowy filmik na YT - to zgłoszę aczkolwiek - moje rozwiązanie to być może nie do końca zjadliwa powszechnie koncepcja bo to ... generator jednorazowych skryptów .js (Excel z VBA) tzn do Excela kopiowany jest zrzut widoku...
  8. [js]twmap&widok kombinowany, szybkie farmienie, dynamiczna zmiana parametrów placu

    @PabloCanaletto to super :) aczkolwiek - nie do końca rozumiem po co do tego taki interfejs :) bo jakby tak pobrać widok kombinowany i robić z niego prostą tablicę a potem to samo zrobić z mapą (TWMap) i połączyć jedno z drugim i zrobić z tego jednoprzyciskowy algorytm - do wyklikania tylko -...
  9. [js]twmap&widok kombinowany, szybkie farmienie, dynamiczna zmiana parametrów placu

    mam nadzieję że nie będzie wielkim faux pax zrobienie tego [testowo oczywiście , :p], nagranie, pokazanie na Youtube jak to widzę już teraz i co ew. można dopracować a potem kontynuowanie wątku używalności nie mam środowiska testowego... więc liczę na zrozumienie braci growej :p (po prostu...
  10. [js]twmap&widok kombinowany, szybkie farmienie, dynamiczna zmiana parametrów placu

    W sumie to bym to określił jako przykład jednoprzyciskowego wykonania jakiegoś planu, bo oczywiście takich pomysłów to można mieć o wiele więcej (więcej widoków gry, twstats, jakieś zakitrane dane w plikach etc) #dodane 2021-11-18 22:49 przejrzałem sobie kody stron i parę poprawek...
  11. [js]twmap&widok kombinowany, szybkie farmienie, dynamiczna zmiana parametrów placu

    cześć, sorry jak coś pominąłem lub nie znalazłem chciałbym zapytać o skrypt czy już jest / czy może istnieć js : który umożliwi szybkie farmienie, ale uwzględni - poza obiektem kolekcją TWMap.villages także aktualne parametry wojsk (widok kombinowany) tzn czy jest już coś, co pozwoli...
  12. Tribal Wars Tournament 2021-2022 - dyskusja

    nie wiem jak Wy...ale mnie do bólu rozbawiło to: "ZAGRAM ALE TYLKO PRZECIWKO POLAKOM" bo gdyby...jakimś fartem....się okazało że to ...ojej...'tyż' Polka/Polak... to tu się musi dokonać jakieś początkowe samozniszczenie komórek... jakie to przykre że ktoś się nie szanuje :eek:
  13. Tribal Wars Tournament 2021-2022 - dyskusja

    tak dla odmiany może start od razu z 9/16/25 osadami ? niech to będą te początkowe pipidówy, ale więcej :P
  14. [Pasek] Skrypt do wstawiania jednostek w placu

    jedyne, co w tym wypadku chcę uzyskać to nic innego jak możliwość wysłania komuś całej listy 'linków-rozkazów', tak żeby ten ktoś mógł po kolei je używać, i żeby samym linkiem można było albo wstawiać z góry zaplanowane liczby, albo zmienne, które aktualnie na placu są nie wiem czy to...
  15. [Pasek] Skrypt do wstawiania jednostek w placu

    ok, a jeszcze jedno. Jest możliwość od razu wbicia wszystkiego z danej formacji samym linkiem ? ten Bob Budowniczy linków przewiduje coś takiego ? :) att_axe=att_axe_all att_axe=att_axe_all_units att_axe=att_axe_max att_axe=att_axe_max_units att_axe=units_all_axe att_axe=units_max_axe to w...
Do góry