Najnowsze treści autorstwa Tissan x Xantei

  1. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    A dobra, taka to dyskusja z Wami, pogratulować człowiek chciał, odpowiedzialność za wpierdol wziął, a Wy i tak swój świat Miłego dzionka życzę
  2. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    Tak, tak, wiadomo
  3. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    Kurde, będzie, że się tłumaczę, ale muszę. Od miesiąca było wiadome, że nas nie ma w tym okresie, dopiero jak konto zaczęło stawiać opór to wróciłem, tylko do czego to wracać, jak grubych brak, kuźni brak :(, ale cóż, moje konto, moja odpowiedzialność, ładny oklep, tyle mogę rzec
  4. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    No prawie xD
  5. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    O, czyżby Raków był wczoraj oglądany? Sorry, tyle spokoju Ci nie dam xD
  6. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    Kiedy będziesz następny oglądał? To też coś wyślę ^^
  7. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    Meh, było to sparafrazować, czekałem, aż ktoś to zrobi, a tu tylko kopiuj wklej, zawiodłem się :(
  8. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    Sylwan się zawsze wypowiada w tematach, o których nie ma pojęcia, ale myśli, że coś tam wie, powinieneś już przywyknąć
  9. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    Prestiż wpłać. Tak, będę za Tobą wszędzie łaził
  10. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    Też bym chciał wiedzieć xD
  11. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    Podsumuję to taką fajną emotką, xD. Pięknie lawirujesz i naciągasz fakty, choćby te z braniem zastów. Nie prosiło nas AK wcześniej o żadne zasty na akcje, prócz pojedynczych sytuacji, gdzie o dziwo, braliśmy te zasty, a skoro braliśmy wcześniej, teraz tego potrzebują i proszą nas sami to czemu...
  12. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    Ok, to czekam na pokazówę :D
  13. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    Przykro mi Wam to mówić, ale koledzy z AK nas nie częstowali komendami więc aż tak łatwo nie będzie, jak się Wam wydaje
  14. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    A w szkółce to nie na bramce, byli grubsi
  15. Tissan x Xantei

    Dzień Dobry Misiaki

    Near miss, ja grałem w koszykówkę, a tam bramek nie ma, więc chyba z innym grubym na bramce mnie pomyliliście. @Xanteii wiesz coś o tym?
Do góry