Ostatnia aktywność Tekawu

  • Tekawu
    [ Data ] - 26.04.2024 - (Ostatnia: 10 Dni temu) [ Mapka ] [ Gifek ] [ Statystyki ] [ Wojny / Podboje ] (Ostatnie 10 dni)...
  • Tekawu
    Tekawu odpowiedział w wątku STOP ABORCJI!.
    Zrób może Black wątek o religii bo to ciekawsze, o aborcji dyskutować z Tobą nie ma sensu; jak pisałem wcześniej rozjazd jest...
  • Tekawu
    Tekawu odpowiedział w wątku STOP ABORCJI!.
    Nie wiem czy trollujesz, ale jak uważasz serio to za argument to iks de. To jak ten szacunek do zwierząt się u Ciebie przejawia? I...
  • Tekawu
    Tekawu odpowiedział w wątku STOP ABORCJI!.
    Ale wpieprzasz je jak surowiec c'nie? To jak Kaczelnik napisał wyżej (nie wiem czy ironicznie czy nie ale 100% prawdy xd).
  • Tekawu
    Tekawu odpowiedział w wątku STOP ABORCJI!.
    Życie to też zaawansowane mentalnie zwierzęta na które masz pewnie wywalone, ale też rośliny i jakieś mikroorganizmy. Osoby natomiast...
  • Tekawu
    Tekawu odpowiedział w wątku STOP ABORCJI!.
    No ja bym nie płakał jakby moja matka zrobiła aborcję, a wiesz dlaczego? Bo by _mnie_ wtedy w ogóle nie było. To życie konstytuuje...
  • Tekawu
    Tekawu odpowiedział w wątku STOP ABORCJI!.
    O kurde ale Kaczelnik zbazowany
  • Tekawu
    Tekawu zareagował/a (a) na post użytkownika KACZELNIK w wątku STOP ABORCJI!, używając Uwielbiam Uwielbiam.
    Aborcja jest bardziej etyczna niż zabijanie zwierząt. Jak ktoś jest miesozercą to powinien zamknąć pysk na samym początku dyskusji.
  • Tekawu
    Tekawu zareagował/a (a) na post użytkownika KACZELNIK w wątku STOP ABORCJI!, używając Uwielbiam Uwielbiam.
    Aborcja powinna być i będzie wkrótce legalna. Mówienie, że jest morderstwem powinno być karane tak samo jak mowa nienawiści. Jakby...
  • Tekawu
    Tekawu zareagował/a (a) na post użytkownika husqa*strongmaman w wątku STOP ABORCJI!, używając Wow Wow.
    MOJE CIAŁO MOJA SPRAWA!!!!!!! WOLNA ABORCJA PRAWEM CZŁOWIEKA
  • Tekawu
    Tekawu odpowiedział w wątku STOP ABORCJI!.
    No ale zwierzęta właśnie mają wykształconą świadomość i odczuwają. Natomiast gdyby chodziłoby o płody zwierząt to tak, wtedy myślę że...
  • Tekawu
    Tekawu odpowiedział w wątku STOP ABORCJI!.
    Zależy co przez to rozumiesz, np. myślę że ja mam dużo większy szacunek do życia niż zdecydowana większość tzw. "obrońców życia" - i...
  • Tekawu
    Tekawu odpowiedział w wątku STOP ABORCJI!.
    Black poczytaj co w XX-leciu międzywojennym pisał o aborcji (również z pobudek ekonomicznych) Boy-Żeleński, to nie jest żadna nowość.
  • Tekawu
    Tekawu zareagował/a (a) na post użytkownika ROCCATmateo w wątku STOP ABORCJI!, używając Lubię to Lubię to.
    Oczywiście to. co napisałem, nie traktuję jako prawdy objawionej, z którą wszyscy mają się zgadzać. Jest jednak jedno "ale" - moim...
  • Tekawu
    Tekawu zareagował/a (a) na post użytkownika ROCCATmateo w wątku STOP ABORCJI!, używając Lubię to Lubię to.
    Nie ma to znaczenia w tej sytuacji. Nawet gdyby to robot czy cokolwiek innego zapłodniło kobietę, to i tak to kobiecie przysługuje...
Do góry