Najnowsze treści autorstwa swietlik211

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    i pewnie się nie doczekasz bo niedługo znikniesz. stefany rozegrały to po Swojemu ,ale w sumie w niczym nie zmienia to sytuacji jedynie odwleka wpierdol jaki dostana . kosa była oczywista ale tylko w klasykach bo nikt w Elicie by tego nie zrobił
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    ooo cwaniak dasz piątaka ??
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    nie pisałem nic w nikogo imieniu, pisałem w Swoim dla beki bo nikt z nas nie zamierzał wracać, promyk wiedział o wszystkim mieliśmy polewkę z Ciebie gdy napisałeś byśmy wracali ,bo jesteście dogadani z kilkoma graczami klasyka a Wygi nas rozjada:)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    ty to frajer jesteś tak szczekałeś a rozjebali was jak gnoj na polu:)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    a tak w ogóle a co Wam chodzi?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    kto miał przeczytać Twoje pożegnanie przeczytał. Każdy i tak oceni to po Swojemu. A taka mała riposta dla produkujących się tu graczy wygow i krasnali, jak ktoś odejdzie od was to jest zdrajca ,jeśli kogoś zrekrutujecie od wroga jest ok? hipokryzja na całego :)
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    a niby dlaczego? mi dobrze w klasykach:)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    psy szczekają karawana jedzie dalej:) najpierw klasyki zjada krasnali na deser będą wygi wiec się mirus nie podniecaj kilkoma nieobstawionymi przejętymi wioskami
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    a co to te wygi?
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    No i tu się mylisz w klasykach dalej było KRS oznaczone jako sojusz a KRS miało już na czerwono więc dyplomata w KRS klikał kolorami na mapie jak mu się podobało a poza tym tworzyliście koalicję przeciw stefanom mając z nimi i nadal macie pon więc kto tu kręci?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jak dyplomacja działa to wiem .ale Ty chyba nie .
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Oczywiście że najlepiej nie brać w takim cyrku udziału.Ty wiesz o czym piszesz?jak można dyplomacje zmieniać 4 razy dziennie ?
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    ogarnij się chłopie piszesz grupowa i jej nie wysyłasz tylko musi to zrobić zastępca? komu Ty te kity wciskasz? dyplomacja w KRS to jedno wielkie nieporozumienie, takiej szopki to jeszcze na plemionach nie było, rano wojna w południe pon. wieczorem wojna, rano sojusz w południe wojna a Wy...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie będę udawał, że pada deszcz, jak ktoś pluje mi prosto w twarz …nawet zacytować nie potrafisz
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Podeszwa nieudaczniku do budy
Do góry