Najnowsze treści autorstwa Septitasic

  1. Septitasic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wystarczy na forum wejść i mózg z automatu jest wysyłany na wakacje
  2. Septitasic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jaki ściek się tutaj polał :) Zdecydowanie czytanie forum jest moją ulubioną formą relaxu od pracy, nie trzeba mi iść do zoo
  3. Septitasic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Pierwszy raz doczekałem końca świata, totalne szefy Miło było grać pod szyldem UwU Powodzonka na tym świecie
  4. Septitasic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Patologia ma się dobrze Jestem ciekawy jak takie wybitne jednostki się odnajdują w społeczeństwie
  5. Septitasic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Byłem ciekawy co tu zastanę po kilku miesiącach DCS dalej walczą za pomocą dyplomacji, używając satelitów "SKI" nie dało rady walczyć na tylu frontach Dziwi mnie fakt, że południe nawalało w SKI, które odpierało koalicje 1/2 świata Czekam na moment aż DCS będzie się w końcu z kimś bić, na razie...
  6. Septitasic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Kirea ostatecznie przejął temat? Dowiedziałem się jedynie, że gruba laska mieszka obok i nie spał 4 tygodnie broniąc się i innych
  7. Septitasic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Kolejny świat w stylu TM! Czasem warto sobie powiedzieć stop, oddać władze w dobre ręce, a nie na siłę ciągnąć wszystkich za sobą na dno Bardzo dobrze były zastępowane osoby w radzie, byleby klepać Jolante po pleckach, że jest najlepsza, a co złego to Owsik Hipokryzja na największym poziomie...
  8. Septitasic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Gramy tak samo co świat - gramy, gramy i cyk wbijamy kose i idziemy do Peaky
Do góry