Najnowsze treści autorstwa Pawelf95

  1. Special 27 - dyskusja przedstartowa

    Tak XDDDD Świat dla botów a nie dla graczy beka z supportu XDDDD
  2. Dzień Dobry Misiaki

    Przecież wiem jakie mam prawa XDDD widziałeś jakikolwiek post z mojej strony cisnacy AK ? A od czasu SO jestem na froncie z wami, nigdy jakoś was nie cisnąłem i gdybyś przygłupie miał trochę kultury to teraz większość też by cię taktowala jak resztę frontowcow AK a nie miałbyś metki przygłupa
  3. Dzień Dobry Misiaki

    Trochę jakbym pedalsow oświadczenia czytał na 182 XDDD
  4. Dzień Dobry Misiaki

    Te 2 pierwsze na farcie bo musiałem odłożyć tel w pracy na moment następnym razem wstawić wasze ;) ?
  5. Dzień Dobry Misiaki

    To kto twoim zdaniem jest najlepszym frontowcem na tym s ?
  6. Dzień Dobry Misiaki

    Badboy choćby? Eto ? To nie byli najlepsi :) ?
  7. Dzień Dobry Misiaki

    Bez powodu najlepsi frontowcy nie rzucili kontami w ciagu 3 dni jednocześnie....
  8. Dzień Dobry Misiaki

    CYTUJAC SOJUSZNIKOW ETO PIES ELO. Macie porządnie nasrane w głowach swojego chłopaka wyśmiewac bo skończył grę przez jakichś zjebow co się władzy dorwali xdddd pozdrawiam kufejta i normalnych z Ak
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Jutrzaki pozdrówcie Koscieja, mojego dowódcę z s36, szacunek dla niego do końca świata AVE WITAM
  10. Dzień Dobry Misiaki

    Zimny Lech spoczywa na Wawelu. AVE Witam
  11. Dzień Dobry Misiaki

    Gdybyśmy mieli kreta POTEZNY biały will mie straciłby 50 wsi XDDDD na szczęście wszystkie 50 chłopaki odbili
  12. Dzień Dobry Misiaki

    O to się pytaj supportu wspaniałego. To co oni robią od 180 to jest DRAMAT kolego ... ban za ocenę nieudolności supportu za 3,2,1 ... ;)
  13. Mapki i Staty By Stukniety

    Ty jesteś jakiś niepełnosprawny umysłowo czy jaki chuj??
  14. RUNDY SZYBKICH- POPRAWA

    SUPPORT SIE OBRAZIL I ZABRAL SZYBKIE SERIO XDDDDDDDDDD JA PIERDOLE XDDDDDD Dajcie mi bana bo jak na to patrzeć to oczy sobie chce wydłubać, jeszcze płacz że za darmo robią xdddd Zdradzić wam tsjemnice? NIE MUSICIE, NIE PODOBA SIE TO BYBY NIEUDACZNICY Z SUPP
  15. Dzień Dobry Misiaki

    Nie przesadzaj, takie zagrywki stosowaliśmy już na s27 i 36 żeby osłabić wroga xd
Do góry