Najnowsze treści autorstwa patryk78940

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    @Mixon50 w ogóle my ziomki, bo ja chyba grałem w mixonach na chyba 163. To był świat co Wariaci wygrali.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    To dobre
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Piszesz o NESS, że kogoś skosowało? Z naszej strony takiej sytuacji nie było.... CZy piszesz o graczach, którzy kiedyś byli u Was i są u Nas? Wiesz, że takie przejścia były w obie strony i sami rekrutowaliście Kaczki. Wydaje mi się, że więcej osób poszła od Nas do Was niż w drugą stronę.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Co ma wspólnego 200 do 191? Na 200 nie ma NeSs i gra tam tylko parę osób od nas. Nikogo z NeSs nie ma tam nawet w radzie.
  5. MAPKIE

    @DuniekRestless będzie aktualizacja po akcji?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Jeśli chodzi o nielegalne skrypty i boty to są one wykrywalne. Znam przypadki, że ludzie dostawali za nie bany. Skoro zgłaszaliście Pana, który rzekomo jest na screenie i on bana nie dostał po tym jak suport wam odpisał to świadczy o tym, że raczej osoba jest niewinna. Suport ma dostęp również...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    No dlatego ciężko określić ale coś pomiędzy 10-11k było. Część offów od nas poszła jeszcze na NOM.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    imo ponad 11k chyba było.
  9. MAPKIE

    @DuniekRestless Jutro można spodziewać się aktualizacji?
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Kto niby jedzie na skryptach?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Fake, zawsze na akcji burzymy wioski, czy jeśli konto było kupione to też przejmowalibyśmy wioski po 3k pkt zamiast 10k?
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Dzisiaj jakiś rekord padnie :)
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Widziałeś na statystyki wojny? Dlaczego Kosa jest niżej niż my?
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Do mnie prywatnie jedynie @Muck123xMuck321 pisał, że gra na poważnie.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Największe warzywo.
Do góry