Najnowsze treści autorstwa Nadleśniczy Marek Kultaś

  1. Nadleśniczy Marek Kultaś

    Śmiech na sali

    Śmiech na sali
  2. Nadleśniczy Marek Kultaś

    Dzień Dobry Misiaki

    Może tak byś że wtorek to najszybciej a inni gracze będą mieli do tego czasu pałace i zaczną rypać mnie po kasku. Próbował się ktoś zniżki jakoś kontaktować inaczej niż sprzeciw?
  3. Nadleśniczy Marek Kultaś

    Dzień Dobry Misiaki

    A powiedz przyjacielu co jest złego w nicku "Andriej Jebiewdenkowo " bez sensu inni wokół mnie się rozwijają a ja mam bana z bzdurę. Jeszcze te 24h to rozumiem możliwe że się należało żadna frajda z gry support ma graczy tam gdzie diabeł mówi dobranoc
  4. Nadleśniczy Marek Kultaś

    Dzień Dobry Misiaki

    Wie ktoś dlaczego support tak opieszale działa w sprawie banów? Dostałem nie słusznie bana za niecenzuralny nick zaproponowałem inny w sprzeciwie i bez odzewu a minęło ponad 34h juz
  5. Nadleśniczy Marek Kultaś

    lateralis (alter ego -Mad-)

    Dlaczego suport działa tak opieszale w sprawach banów? Możliwie że niekoniecznie słusznie nałożonych
  6. Nadleśniczy Marek Kultaś

    Podpowiem że świat 188

    Podpowiem że świat 188
  7. Nadleśniczy Marek Kultaś

    A tak btw ludzie w realu noszą gorsze nazwiska i jak ktoś użyje swojego prawdziwego nazwiska też...

    A tak btw ludzie w realu noszą gorsze nazwiska i jak ktoś użyje swojego prawdziwego nazwiska też dostanie bana?
  8. Nadleśniczy Marek Kultaś

    Dostałem bana za niecenzuralny nick "Andriej Jebiewdenko" złożyłem sprzeciw zaproponowałem nową...

    Dostałem bana za niecenzuralny nick "Andriej Jebiewdenko" złożyłem sprzeciw zaproponowałem nową nazwę zero odzewu 24h minęły o 9rano. Załozylem konto 3 lata temu i wszystko było ok teraz się przypomniało że niecenzuralne. Kontrowersyjny nick owszem czy taki niecenzuralny? Pozdro i z fartem dla...
Do góry