Ostatnia aktywność Morfus

  • Morfus
    posłuchaj ty kurwa BOHATERZE. nic nie musiałeś NIKOMU PROPONOWAĆ, bo gdy dochodziło do wojny między nami, stosunek był akurat 50:50...
  • Morfus
    To zależy od dwóch czynników ruhan co prawda tu nie gra, ale - jeśli wbije, przewegetuje przez 90% trwania serwera (co ma w zwyczaju)...
  • Morfus
    ty skończona amebo umysłowa xD w którym miejscu napisałem, że te wioski stały puste pod moim nickiem? Stały tępaku puste odkąd...
  • Morfus
    Świat nie ma milisekund, ale ruhan raczej nie wbije - chłopaczki regenerują się po wymagającym s190 XD
  • Morfus
    Taki dobry chłopak się z Ciebie zrobił odkąd wyrwałeś się spod ruhańskiego ścierwa. Dzień dobry na klatce zapewne też mówisz. Powodzenia ;)
  • Morfus
    To teraz ja dodam kontekst do powyższego screena: 3 lata gry na serwerze, półtora roku wojny i ruhańskiego obskakiwania wpierdolu od...
  • Morfus
    Gdybym wiedział kimś jesteś, to może i wdałbym się w dyskusję, ale nie będę marnować czasu na jakichś chujów do szczania :P
  • Morfus
    W którym miejscu zanegowałem fakt, ze graliśmy w przewadze przez pewien czas jako TICK + MACABR + 7KING? Gdy zmieniła się dyplomacja...
  • Morfus
    Nie tyle przeżywam, co śmieję się z ciebie i twoich inwalidów, którym tak usilnie starasz się przykleić łatkę nierozjebywalnych...
  • Morfus
    Fakt - zwracam honor. Byłeś częścią chwalebnego składu ruhanu który dotrwał do końca serwera, męcząc się przez 1.5 roku wojny przeciwko...
  • Morfus
    Ale inwalido ruhański - właśnie to ty kłamiesz. Jeżeli uważasz, że od pierwszych dni wojny proporcja ~25k do 15k wiosek to gra 1 na 1...
  • Morfus
    Dokładnie tak jak mówisz! Na kolejnym ze światów pokazałeś, jakim ludzkim śmieciem wyzbytym resztek moralności jesteś. Wymagałeś od TRD...
  • Morfus
    Witam serdecznie naczelnego inwalidę! Widzę, że dalej nie schodzę ci z pychiki, skoro śledzisz każdy mój ruch - nie ukrywam, że jest to...
  • Morfus
    Takie żałosne składy, że aż grzechem byłoby nie wejść po free blaszkę. Do kompletu brakuje jeszcze chłopaczków do bicia, ruhańskich...
  • Morfus
    Szuka ktoś coopa? Oferuję: niepowtarzalne umiejętności w mojej 14 letniej karierze w plemionach, nikt nie zdołał przełamać frontu...
Do góry